Psichologė atskleidė 5 pagrindines priežastis, kodėl moterys būna neištikimos

Išduoti savo mylimąjį? Nejuokaukit, niekada! Na... nebent per daug vyno išgėrei, ar sutikai toookį karštą vaikiną, kad kūnas tą pačią minutę atsisakė klausyti blaivaus proto... Arba sekso seniai jau nebuvę. O šiaip tai niekada. 

Psichologė Renee Lee, iš arti mačiusi ne vieną skyrybų istoriją, papasakojo apie priežastis, dažniausiai pastūmėjančias moteris į neištikimybę


1 priežastis - moters gyvenime vyksta reikšmingos permainos


„Mokslų baigimas, perėjimas iš vienos amžiaus kategorijos į kitą, artimo žmogaus netektis, atsakomybės santykiuose padidėjimas - tokios ir panašios priežastys priverčia moterį labiau nei įprastai save analizuoti, - pasakoja psichologė. - Dviprasmiškus jausmus sukelia ne tik neigiami įvykiai, bet ir tai, ko galbūt ilgai laukėme - universiteto baigimas ar vestuvės. Tokios permainos priverčia susimąstyti apie save ir savo vietą šiame gyvenime. Gyvenimas keičiasi ir tai natūraliai sukelia nerimą, o nerimas neretai priveda prie impulsyvaus noro ieškoti užuovėjos ar kažko, kas padėtų nukreipti savo mintis kita linkme“. 


2 priežastis - moteris nesijaučia pakankamai vertinama

 

„Moteriai ypatingai svarbu, kad partneris ją pastebėtų, vertintų ir didžiuotųsi jos pasiekimais. Kuomet moteris viso to negauna savo santykiuose, ji jaučia nusivylimą, nepasitenkinimą, nerimą - visą spektrą nuolatinių neigiamų emocijų. Tuomet ji pradeda ieškoti palaikymo kitoje vietoje“ - sako Renee Lee. Didžiausia problema tame, kad ilgalaikėje perspektyvoje dauguma žmonių pradeda jaustis mažiau vertinami, nors taip ir nėra. Natūralu, kad santykių pradžioje antrajai pusei skiriami daugiau dėmesio, tačiau tai nereiškia, kad vertiname ar didžiuojamės juo labiau. Todėl šiuo atveju labai svarbu suvokti, kad laikui bėgant santykiai natūraliai pereina į kitą etapą.


3 priežastis - jausmas, kad santykiams jau galas


„Kuomet moterys pradeda suprasti, kad keliai su antrąją puse veda į skirtingas puses, neretai jos pradeda žvalgytis, kuo galėtų užpildyti tuštumą ir tokiu būdu palengvintų sau netekties skausmą, - sako psichologė. - Kartais, kuomet skyrybas nori inicijuoti pati moteris, neištikimybė būna tarsi metodas pasitikrinti savo jausmus ir pasižiūrėti, ar ji tikrai nori žengti šį žingsnį“. 


4 priežastis - moteris nebesijaučia laiminga


„Juokas - vienas iš svarbiausių santykių elementų, tik dažnai nepakankamai įvertinamas, - atkreipia dėmesį Renee Lee. - Jeigu santykiuose dingo juokas, greičiausiai išgaravo ir jausmai. Lieka tik paprasčiausia buitis ir suvokimas, kad nesijauti laiminga. Tokiais atvejais neištikimybės ieškoti dažniausiai nereikia, ji ateina pati. Atsiranda kolega ar draugas, su kuriuo įdomu leisti laiką, įdomu kalbėtis, šalia kurio visuomet gera nuotaika. Taip viskas ir prasideda“. 


5 priežastis - suprastėjęs seksualinis gyvenimas


Psichologė atkreipia dėmesį, kad su amžiumi moterų seksualiniai poreikiai pralenkia vyrų norus ir pajėgumus. Moterys seksualiai pradeda skleistis, o vyrų seksualinis gyvenimas ima slopti. Dažnai poros tokioms permainoms nebūna pasirengusios, o atvirai kalbėtis ir ieškoti sprendimų ne visuomet taip paprasta, kaip gali atrodyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis