3 labai atviros sekso pozos, kurios įkaitins jo fantaziją

Vyrai myli akimis, tiesa? Padovanok jam dvigubą malonumą - šios trys sekso pozos ne tik ypatingai jaudina, bet ir gerokai kaitina fantaziją.


Shutterstock nuotr.


Tikras rojus jo akims! Toks atviras, kad jam galva apsisuks! Tegul tavo mylimasis atsigula ant lovos ir tiesiog atsipalaiduoja. Apsižerk jį ties klubais, veidu atsisukusi į priekį ir ištiesk savo kojas - gali jas pasidėti ties jo pečiais arba vaikinas gali jas prilaikyti. Rankomis atsiremk atgalios, kad galėtum laisviau judėti. Kad vaikinui būtų patogiau stebėti, po galva vertėtų pasidėti pagalvėlę. Šie vaizdai kaip reikiant įkaitins jo fantaziją. Shutterstock nuotr.


Ši poza suteiks tikrai nepakartojamus pojūčius! Atsigulk ant nugaros ir iškelk kojas į viršų, tarsi norėtum daryti „žvakę“. Nugarą prilaikyk rankomis, tuomet išlaikyti pusiausvyrą bus paprasčiau. Partneris turi atsistoti virš tavęs veidu atsisukęs į tavo kojas ir pritūpęs įsiskverbti. Tokio gilaus įsiskverbimo nepadovanos tikriausiai jokia kita poza.Shutterstock nuotr.


Lengvai, ramiai ir labai intymiai. Tavo partneris turėtų atsisėsti ant lovos ir rankomis atsiremti atgalios. Kojos pražergtos ties šlaunimis, tačiau suglaustos ties pėdomis. Įsipatogink tarp jo šlaunų, o tam, kad galėtum labiau atsipalaiduoti, ties nugara pasidėk keletą pagalvėlių. Įsiskverbimas ir judesių amplitudė bus didesni, jei pagalvėlę pasidėsi ir po sėdmenimis. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis