Kiek kartų reikia mylėtis, norint susilaukti vaiko

Sprendimas susilaukti vaiko - rimtas žingsnis. Vienoms poroms tai pavyksta, regis, pačiais pirmais bandymais, kitoms tenka dirbti tuo klausimu ilgai ir kantriai. 

Nauja apklausa atskleidė, kad vidutiniškai porai tenka pasimylėti 78 kartus nuo tos dienos, kai jie nusprendžia nebesisaugoti iki tos dienos, kai nėštumo testas parodo teigiamus rezultatus. Šie 78 kartai vidutiniškai pasidalina į 158 dienas arba daugmaž 6 mėnesius. 


Tėvams skirta svetainė ChannelMum.com apklausė 1194 skaitytojus ir išsiaiškino, kad vidutiniškai vaikų susilaukti norinti pora per mėnesį mylisi 13 kartų. Ir nors tai skamba kaip nesibaigiantis džiaugsmas ir malonumas, net 18% vyrų ir moterų prisipažįsta seksą pavertę paprasčiausiu darbu. Dar 43% apklaustųjų jautė spaudimą ir baimę, kad jiems gali nepavykti. 


„Procesas gali būti smagus, bet tuo pačiu tai ir stresas - ne kiekviena pora gali greitai sulaukti rezultatų, todėl reikėtų savo dėmesį skirti ne tik norui pastoti, bet ir vienas kitam“ - pataria ChannelMum.com įkūrėja Siobhan Freegard ir atkreipia dėmesį, kad noro susilaukti vaikų nereikėtų paversti darbu. 


Apklausa taip pat atskleidė, kad didžioji dalis porų tiki, kad pastojimo tikimybė priklauso ir nuo pasirinktos sekso pozos. Trys ketvirtadaliai porų rinkdavosi standartinę misionieriaus pozą, antroje vietoje liko šuniuko poza. Pusė apklausos dalyvių daugiau dėmesio skyrė vaisingosioms moters dienoms ir mylėdavosi būtent tuo metu, tuo tarpu 39% moterų išbandė papildomus metodus - pakeitė mitybos įpročius ir gėrė vitaminus. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis