14 ženklų, kad jis – puikus meilužis

Kad ir ką ten įsivaizduotų vaikinai, jų galias lovoje mes matuojame ne centimetrais ir ne minutėmis, o kur kas subtilesniais supratingumo bei jausmingumo matais.

1. Jis visada pasirūpina, kad didysis O pirmiausia užplūstų tave. Tikrai užplūstų. Ir tik tada jis pasirūpins savo malonumu.

2. Per oralinį seksą jis laikosi principo: tu man – aš tau. Arba atvirkščiai. Be abejo, tai nereiškia, kad vedate buhalterinę oralinio sekso apskaitą. Tai reiškia, kad tavo žmogus mielai malonina tave liežuviu ir daro tai palyginti dažnai. Skirtingai nuo visi tie eksai, kurie laikėsi principo: „Tikri vyrai to nedaro!“

3. Jis nesijuokia iš tavo fantazijų. Su juo lengvai ir nesigėdydama gali aptarti viską, ką norėtum išmėginti lovoje. O tai – labai svarbu! Net jei jis nenori vilktis vienaragio kostiumo per jūsų sekso sesiją vonioje, tu vis tiek nepasijusi idiotiškai išklojusi jam šį savo pageidavimą.

4. Jis neignoruoja ir kitų tavo erogeninių zonų. Kas yra makštis ir ką su ja galima nuveikti, numano daugelis. Tačiau ne visi vyrai žino, kad visas moters kūnas nusėtas ne mažiau jautriais taškais. Daugybe taškų!!!

5. Jis ramiai reaguoja į vibratorių. Todėl, kad savo gebėjimais pasitikintis vyras puikiai žino: net pats tobuliausias penkių greičių technikos stebuklas neprilygs tam, ką su tavo kūnu geba padaryti jis. Ir tu tai taip pat puikiai žinai.

6. Jis noriai mėgina naujus dalykus. „Nori, kad kai naktį mylėsimės kopose, panaudočiau analinį kištuką? Jokių problemų!” Be abejo, mes čia perlenkėme, bet iš esmės tu žinai: tavęs paprašytas jis galėtų padaryti net ir tai.

7. Jis niekada (NIEKADA!) nepasakys nieko, kas tau įvarytų kompleksų dėl savo kūno. Priešingai, apiberia tave komplimentais nepriklausomai nuo to, priaugai ar numetei svorio. Trumpiau tariant, šalia jo jautiesi gražuolė.

8. Jis nestumia tavo galvos prie savo penio. Todėl, kad žino, jog taip elgiasi tik arogantiški šikniai. Normalūs vyrai savo norus pateikia prašymo forma.

9. Jis bučiuoja tave po oralinio sekso. Nesvarbu, kuris davė, o kuris gavo, šio vyro nuostata tokia: esate drauge, todėl įvairūs jūsų kūno skysčiai yra neatsiejama buvimo kartu dalis.

10. Jis sustoja, kai to paprašai. Aišku, vien dėl to sekso guru netampama, tačiau taip besielgiantis vyras yra nuostabus, nes tai rodo: jis tave gerbia.

11. Jam svarbu tavo sutikimas. Visur. Ir tai – puiku! Jam taip svarbu, kad tu tikrai noriai darytum viską, ką jūs darote drauge, jog kartais tave tai net erzina. Tačiau vis tiek gera, kad jam tai taip rūpi.

12. Po sekso tau net nesinori į tualetą, nors žinai, kad reikia.

Esi girdėjusi, jog reikia eiti tualetą norint išvengti šlapimo pūslės uždegimo ir t. t., tačiau viskas, ko tau norisi, – tiesiog gulėti šalia jo, nes geeerrraaa, be to, ką gali žinoti, gal jūs ir vėl mylėsitės...

13. Per pasimatymą tu norėtum iš karto kristi su juo į lovą. Taip, vakarienė puiki, tačiau vaikinas turi rankas, burną bei liežuvį ir puikiai žino, ką su jais daryti. Todėl velniop tą maistą!

14. Tu jam sakai, kad jis – geriausia, kas tau yra nutikę per gyvenimą. Ir tai sakai nuoširdžiai, nemeluodama.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis