25+ ir vis dar nekalta: kaip į tai reaguotų vyrai

Sutikti nekaltą mergelę, perkopusią 25 metų slenkstį, šiais laikais tikrai ne pati lengviausia užduotis. Lyg ir nieko blogo toje nekaltybėje, bet klausimų kyla visokių. O ir pačioms nekaltosioms taip saugota nekaltybė kartais gerokai įgrysta. 

„Man 28 metai, o dar nė karto nesimylėjau. Paauglystėje mačiau, kaip draugės blaškosi tarp skirtingų vaikinų ir nenorėjau kartoti jų klaidų, o laikui bėgant visi potencialūs kandidatai man pradėjo atrodyti nepakankamai verti. Galima sakyti, šiek didžiavausi vis dar būdamas nekalta, kitokia nei dauguma merginų, tik dabar visa tai peraugo į gėdą. Turiu vaikiną, noriu su juo kurti rimtus santykius, bet nežinau kaip pasakyti, kad dar niekada to nedariau. Visą laiką kamuoja mintis - ką jis pagalvos?“


Prieš kokius 100 metų nekaltybės praradimas iki vestuvių galėjo užtraukti gėdą visai giminei. Bet seksualinė revoliucija viską apvertė aukštyn kojomis. Pirmiausia - malonumas, o jau tuomet vaikus gimdyti. Anot statistikos, vidutiniškai pasaulyje nekaltybė prarandama 17 metų, tad natūralu, kad 20-metė skaistuolė pradeda nerimauti, kas gi su ja negerai. 


Visos draugės jau sutiko „tą vienintelį“ ir „tai“ padarė, o ji - ne! Sulaukusi 20 ji galvoja: „Negi gulsiu su pirmu pasitaikiusiu“, būdama 25 metų svarsto: „Kodėl su nė vienu taip ir nepavyksta?“, o ties trisdešimtmečiu kone verkia į pagalvę - draugės jau ištekėjusios, vaikų prigimdžiusios, o kai kurios ir išsiskirti spėjo! 


Šioje vietoje galima prisiminti anekdotą, kaip pacientas potencijos tablečių prašė: „Kaimynas sakė, kad penkis kartus per naktį gali, o aš tik vieną!“ O daktaras juokiasi: „Tai ir tu sakyk!“ Niekam nebūtina žinoti, kad esi vis dar nekalta, jei tave tai taip neramina. Kitus apgauti nebus sudėtinga, bet vieną dieną vis tik atsiras tas, su kuriuo norėsi išbandyti meilės malonumus, ir tiesos nuo jo nuslėpti nepavyks. 


Mes paklausėme trijų vaikinų, kaip jie reaguotų sužinoję, kad 25+ mergina vis dar yra nekalta. 


Andrius, 29 metai: „Niekaip nereaguočiau. Nebuvo sekso, tai nebuvo. Mane neramintų tik vienas dalykas: o jeigu jinai save tausojo tam vieninteliui? Tai būtų gana didelis psichologinis spaudimas“. 


Vaidas, 30 metų: „Visų pirma nepatikėčiau, bet tikrai nepabėgčiau. Jei jau išsirinko mane, tai padarysime viską kaip reikia. Iš vienos pusės man tai netgi į naudą - atrodyčiau labiau patyręs lovoje! Juokauju, juokauju“. 


Dima, 28 metai: „Būčiau labai nustebęs ir bijočiau. Jeigu mergina tiek laiko laukė, tikriausiai jai tai labai svarbu. Nenorėčiau visko sugadinti“.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis