Sekso testas: pasitikrink, ar tau pavyks jį išlaikyti

Prieš atsakydama TAIP turėk omenyje, kad pusė mūsų kolektyvo nesugebėjo teisingai atsakyti į visus klausimus. O juk nuolat tuo domėtis – mūsų darbas! Kita vertus, ko norėti, turint omenyje Lietuvos lytinio švietimo lygį (ar prisimeni istoriją apie mokytoją, kuri mokiniams aiškino, esą beveik visi žudikai maniakai, kurie aukas nužudė ir paskui suvalgė jų kūno dalis, buvo gėjai?).

Perspektyvos irgi nieko šviesaus nežada: seksas pas mus vis dar traktuojamas kaip kažkas nešvaraus. Galima tik svajoti apie pamokas, per kurias būtų aiškinama, kad kokybiškas intymumas stiprina santykius. Regis, mažai kas mąsto apie galimus tokio švietimo padarinius: lytiškai plintančias ligas, nepageidaujamą nėštumą ir seksualinį smurtą. Kaip tik todėl nutarėme bent kiek užpildyti šią nišą.

Menkos seksualinės žinios neleidžia ir jau suaugusiems žmonėms mėgautis kūno malonumais. Atrodytų, brandūs, o vis dar nežino, kaip prašyti malonumo. Vis dėlto gerai yra tai, kad niekada ne per vėlu semtis žinių. Pasinaudok mūsų tau parengtu seksualinio švietimo vadovu. Nuo to gali priklausyti tavo sveikata ir pasitenkinimas.

Ne tiek jau daug žmonių žino, ką gali jų lytiniai organai. Nagi, patikrink, ar sugebėsi pagal apibūdintas funkcijas atspėti, apie ką kalbame. Atsakymų ieškok žemiau!

TAVO

1. Svarbiausias lytinis organas, gaminantis hormonus ir kiaušinėlius.

2. Iš jos išteka mėnesinių kraujas, ji skausmingai spazmuoja, tačiau drauge joje auga vaisius.

3. Kiaušialąste, susipažink su spermatozoidu. Šioje vietoje vyksta apvaisinimas. Tačiau jei čia įstrigtų embrionas, tavo gyvybei kiltų pavojus.

4. Į tepinėlį ginekologas paima ir mėginėlį iš šio spurgos formos kanalo.

5. Nesugaunamojo taško G namai (dar čia gali glaustis tamponai ir kontraceptinis žiedas).

6. Akimis matomi tavo lyties organai, t. y. tai, kas yra išorėje.

7. Ši jautri vieta per seksą išskiria skysčių (tai vadinama lubrikacija).

8. Oho! Tavo kūno malonumų epicentras. Kaip ir penis, turi apyvarpę ir kotą, kuris susijaudinęs paburksta.

9. Siaurutis kanalas, per kurį tu šlapiniesi.

10. Mažesnės odos klostės, užkertančios kelią į makštį bakterijoms ir kitiems dirgikliams.

JO

11. Liauka, kuri padeda stumti spermą per ejakuliaciją.

12. Iš čia (ne tuo pat metu!) išsilieja ir ejakuliatas, ir šlapimas.

13. Raudonokas arba violetinio atspalvio, viena stipriausių pojūčių zonų.

14. Elkis su jomis atsargiai! Čia gaminama sperma, ir tai yra be galo jautri vieta. 15. Oda, laikanti ir ginanti vyro kiaušinius.

1. Kiaušidė. 2. Gimda. 3. Kiaušintakiai. 4. Gimdos kaklelis. 5. Vagina. 6. Vulva. 7. Didžiosios lytinės lūpos. Klitoris. 9. Šlaplė. 10. Mažosios lytinės lūpos. 11. Prostata. 12. Šlaplė. 13. Galvutė. 14. Sėklidės. 15. Kapšelis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis