Erotiniai sapnai: ką sapnuoja vyrai, o ką - moterys

Tikriausiai ir tu ne kartą esi pabudusi po labai erotiško sapno, kuriame realybe virsta pačios slapčiausios tavo fantazijos. Kartais tokie sapnai gerokai nustebina savo scenarijų įvairove ir mums pačioms netikėtais motyvais.

2007 metais miego ekspertas, Monrealio universiteto daktaras Antonio Zadra atliko tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei 3500 vyrų ir moterų. Tyrėjas ir visa jo komanda norėjo iš arčiau pažvelgti į seksualinio pobūdžio sapnus bei skirtumus tarp moterų ir vyrų.


Apibendrinus visus gautus duomenis paaiškėjo, kad maždaug 8% visų mūsų sapnų turi vienokių ar kitokių seksualinių elementų. Dažniausias erotinių sapnų scenarijus - lytiniai santykiai, bučiniai ir masturbacija. Įdomu tai, kad 4% apklaustųjų savo sapnuose geba patirti orgazmą ir moterų tarpe tai kur kas dažnesnis reiškinys, nei vyrų. Būtent gebėjimas patirti orgazmą miego metu įrodo, kad moterims seksas nėra tik fizinis jausmas. Aukščiausią pasitenkinimą įmanoma patirti vien tinkamai nusiteikus ir pasitelkus į pagalbą savo mintis bei vaizduotę.


4% tyrime dalyvavusių moterų atskleidė, kad sapne orgazmą patyrė ne jos, o jų partneriai. Vyrų tarpe tokių atvejų nebuvo. 20% atvejų moterų tarpe jų partneriais buvo esami arba buvę mylimieji, o vyrų tarpe šis skaičius mažesnis - vyrai dažniau sapnuoja seksą su tomis moterimis, su kuriomis nėra turėję intymių santykių realybėje. Beje, vyrų sapnuose du kartus dažniau pasitaiko grupinio sekso scenos!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis