5 labai intymūs klausimai vyrams apie seksualinį gyvenimą

Nors ir kiekvieną mylimo žmogaus kūno centimetrą ištyrinėtum, vis tiek liks nesuprantamų dalykų – juk jis vyras, o tu esi moteris! COSMO prašymu nežinios rūką sklaido vyrų slaptų minčių bei pojūčių ekspertai – daugybėje pasaulio šalių pamėgto tarptautinio žurnalo Men`s Health redaktoriai.

Moterų intymios vietelės nevienodos. Ar vyrai tai pastebi?

Be abejo, bet dėl to santykiai tikrai nepablogėja ir tikrai nenutrūksta. Mes pastebime ir lytinių lūpų formą, ir klitorio dydį, tačiau kad ir kokie tie skirtumai būtų, nei viena, nei kita mūsų nenuvilia. Ne, mes nesakome, kad tai, ką regime, visada yra gražu: tiesiog nesvarbu, kaip atrodo, - mus tai visada kaitina!


Ar tiesa, kad vyrams dažnai norėtųsi būti tvirčiau liečiamiems?

Tik jeigu kalbėtume apie vieną konkrečią vietą. Malonu, kai pirštais švelniai perbraukia mums per sprandą ar krūtinę, tačiau su mūsų pasididžiavimu derėtų elgtis kur kas tvirčiau. Nesakome, kad jį reikia gniaužti it replėmis, bet švelniai pirštukais glamonėti vertėtų tik tol, kol sustandės. Tada apglėbk jį ranka ir stipriau suspausk – taip, lyg tikrintum, ar kriaušė prinokusi.


Kodėl vyrai nuolat taisosi savo turtus?

Tik taip atrodo, kad tie turtai saugiai kaba tarp kojų. Plaukai, šiluma, drėgmė – visa tai gali skatinti ne tik norą kasytis, bet ir sukelti nemažai kitokių nepatogumų. Taisydamiesi mes bandome išvengti tų nesusipratimų – ir fizinių, ir socialinių. Pavyzdžiui, drabužių klostės gali sužnybti ploną mūsų brangenybių odą. Arba ne laiku prabunda draugelis – tenka jį kaip nors maskuoti.


Kokiu netinkamu metu vyrus ištinka erekcija?

Kai vairuojame. Keliamės. Sėdime prie stalo. Skrendame lėktuvu. Miegame. Bet kur. Taip nutinka dėl pasąmonėje kilusių nešvankių minčių, kūno ir drabužių trinties, net dėl dušo srovės sukelto malonaus pojūčio.


Kodėl vyrai masturbuojasi net turėdami partneres ir reguliariai mylėdamiesi?

Dėl vienos labai paprastos priežasties: tai kur kas paprasčiau. Juk nereikia rengtis, praustis, skustis, stengtis, o didysis O – garantuotas. Be to, masturbacija mūsų seksualiniam gyvenimui teikia įvairovės. Laikyk tai greituoju maistu, kurį sukemšame laukdami gurmaniškų savaitgalio patiekalų. Tiesiog mums nuolat to reikia.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis