Merginų išpažintys: jo elgesys lovoje išmuša mane iš vėžių

Kai kurie vaikinai dieną būna tylūs kaip žuvys, o štai naktį tenka taikstytis su keistais jų įpročiais.

Seksualus dusulys. Pasitaikė mano gyvenime vyrų, kurie prieš pat orgazmą skleisdavo įvairiausių garsų. Bet vienas vaikinas labai gąsdino. Iš malonumo pradėdavo makaluoti galvą ir gaudyti orą. Pirmą kartą pamaniau, kad jį ištiko mikroinfarktas arba kokia ūmi alergija užpuolė. Tačiau orą gaudydavo jis kiekvieną kartą - iš malonumo. O man vis būdavo baisu, kad jautrusis džentelmenas gaus galą mano lovoje.


Lyg vėjo malūnas. Mūsų draugystės vasarą vaikinas dirbo statybose. Po darbo jausdavosi labai pavargęs ir miegodavo kaip užmuštas. Tačiau vyrukas turėjo šiokią tokią problemą - jo rankų judesiai buvo nevalingi. Versdamasis ant šono užmesdavo ranką ant manęs. Na, su tuo dar galėjau taikstytis. Blogiausia būdavo kai per miegus rankomis numušdavo ant spintelės stovintį telefoną, mineralinio vandens butelius, naktinę lempą. Kaskart iš netikėtumo šokdavau iš sapnų, o jis toliau miegodavo saldžiai čepsėdamas.... Prižadindavau jį, mergiotiškai pasiskųsdavau, bet niekas nesikeitė. Po mėnesio pajutau: imu nervingai naktimis pabusti net tada, jei niekas ant žemės nekrinta. Stengiausi draugo namuose nenakvoti. Gerai, kad jis buvo supratingas. Pradėjo nebedėti daiktų ant naktinio staliuko - vakare viską išdėliodavo ant grindų.


Šeško giminaitis. Mano vaikinas užmigęs dažnai labai garsiai pagadindavo orą. Kenčiau, kol problema iškilo viešumon. Kartą mane aplankė draugė. Vaikinas tuo metu snaudė svetainėje ant sofos, greta - alaus butelis. Vaizdelis nekoks. Lyg to būtų maža, pasmardino orą lyg šeškas. Siaubas, kokia gėda.


Oro pilių statytojas. Vyras naktimis mane varo iš proto. Vos padėjęs galvą ant pagalvės maždaug 15 minučių krenkščia man į ausį. Apsižodžiuojame, kad trukdo užmigti, bet viskas tuo nesibaigia. Naktį jis nervingai trūkčioja kojomis, sulenkia jas taip, tarsi iš jų pilį statytų. Kai kojų pilis sugriūva, ateina rankų eilė. Vėl tie patys nervingi trūkčiojimai. Rytinę miego fazę vainikuoja knarkimas. O atsibudęs žvaliai pasiteirauja, kaip miegojau...


Asilo daina. Jis asistavo kelis mėnesius. O tą vakarą - ypač: restoranas, žvakės, šampanas, gėlės. Buvo aišku, kaip viskas baigsis. Tačiau pirmomis sekso minutėmis buvau lengvai šokiruota. Kiekvieną vaikino judesį lydėjo garsas: „ia, ia ia“. Tikėjausi, kad jis liausis, deja... Artėjant finalui garsas tik dažnėjo: „iaiaiaia“. O kulminacijos momentą sustugo: „iiiiiia“. Turbūt suprantate, kad tokio zoologijos sodo savo miegamajame negalėjau pakęsti.


Jausmų perviršis. Studijuodama universitete susipažinau su inteligentišku vaikinu. Lovoje jis buvo itin išradingas, tačiau prieš pat finalą... apsiverkdavo. Ne kelias ašarėles išspausdavo, kaip įsivaizduojate, bet pagautas emocijų bliaudavo iš širdies. Iš pradžių tai mane linksmino: štai kaip manęs nori. Vėliau pradėjo nervinti, todėl ir išsiskyrėme.


Skardžiabalsis džentelmenas. Mylėjosi jis standartiškai, tačiau artėjant orgazmui pradėdavo garsiai šaukti: „Myliu tave!“ Klystate, jeigu manote, kad tai šaunu. Mūsų namo sienos lyg kartoninės, visi kaimynai girdėdavo jo riksmą. O spiegdavo jis keistai pakeltu tonu. Kartą išeidama iš buto pastebėjau, kad kaimynų vaikai ant buto durų kreida užrašė Myliu tave ir dešimt šauktukų padėjo. Supratau, ką jie nori pasakyti, ir liepiau vaikinui valdytis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis