Seksas per mėnesines - kodėl verta tai išbandyti kiekvienai

(1)

Kuomet COSMO skaitytojų klausėmė, ką jos mano apie seksą „tomis dienomis“, net 54% merginų anoniminėje apklausoje tarė TAIP! Ir skubame nuraminta tas, kurios nė karto to nebandė: kraujai upeliais tikrai nebėga, tad jei pergyveni būtent dėl to – tikrai neverta.

Galbūt jau pastebėjai, kad būtent per mėnesinės padidėja tavo seksualinis susijaudinimas. Kai kurioms moterims tai natūralus fiziologinis procesas dėl organizme pakitusios hormonų veiklos, kitoms suveikia psichologinis aspektas, juk kuomet negali – norisi labiau. Tik kas sakė, kad negali?


Praktikuojančios seksą menstruacijų metu kone vieningai tikina, kad pojūčiai net malonesni, nei įprastai. Paaiškinti šį reiškinį visai nesudėtinga: mėnesinių metu į genitalijas priplūsta daugiau kraujo, o makšties audiniai šiek tiek paburksta. Tokiu būdu makštis būna drėgnesnė ir vyro varpa lengviau slysta joje, o dėl audinių paburkimo makštis susiaurėja ir labiau apgaubia varpą, taip sustiprindama pojūčius tiek jam, tiek tau pačiai.


Be to, seksas – tai puikus vaistas prieš skausmą. Jeigu mėnesinių metu jauti stiprius ir skausmingus spazmus, tai gali būti visai nebloga priemonė nemaloniems pojūčiams sumažinti. Orgazmo metu vykstantys spazmai padeda išstumti iš gimdos daugiau skysčio, todėl skausmai prislopsta. Tačiau tai dar ne viskas: pats orgazmas užblokuoja į smegenis siunčiamus skausmo signalus ir jeigu atvirai – efektas prilygsta nemenkai nuskausminamųjų dozei!


KAD VISKAS VYKTŲ SKLANDŽIAI IR SAUGIAI


Šiltoje ir drėgnoje terpėje bakterijos dauginasi greičiau, o per mėnesines makštyje būtent tokia terpė ir susidaro. Gimdos kaklelis labiau prasiveria, todėl bakterijos lengviau patenka ten, kur joms nereikėtų būti ir sukelia įvairius uždegimus.

Tad jei nuspręsi išbandyti seksą per mėnesines, nepamiršk svarbiausių higienos taisyklių – apsiprausti prieš ir po sekso. Nors įprastai menstruacijos – nevaisingasis periodas, tikimybė pastoti vis tiek išlieka, tad jeigu to kol kas neplanuoji, mylėkitės naudodami prezervatyvą.


Kur ir kaip mylėtis, kad būtų kuo mažiau netvarkos – kitas daugumai merginų ramybės neduodantis klausimas. Atsakymas paprastas – ten, kur tau patogu ir malonu. O jeigu nerimauji dėl estetinių sumetimų, problemą spręsk labai paprastai – lovoje po savimi pasitiesk tamsesnės spalvos rankšluostuką arba keliauk su mylimuoju tiesiai į dušą. Vanduo ne tik maloniai gaivins, bet ir nuplaus visas žymes.


Vienintelis NE – seksas vonioje. Apskritai per mėnesines nepatartina maudytis vonioje dėl padidėjančios įvairių uždegimų rizikos, tad dušui sakyk taip, o vonios malonumus palik kitoms dienoms.


Tam, kad išvengtum pernelyg gausių išskyrų, rinkis pozas, kurių metu būtum apačioje. Šaukštelio ar misionieriaus poza leis pajusti partnerio artumą, o giliu įsiskverbimu pasimėgausi šuniuko poza. Na, o jeigu labiau mėgsti kitas pozas – nevaržyk savęs ir mėgaukis tuo, kas tau teikia didžiausią malonumą!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis