3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.


1 sekso poza

Tavo partneris turėtų atsiklaupti ant lovos, patogiai praskėtęs kojas, kad lengvai išlaikytų pusiausvyrą. Atsisėsk priešais pražergusi kojas ir pasislink kuo arčiau jo. Iš principo tavo klubai turėtų atsidurti ant mylimoji šlaunų. Jei tau ne itin patogu, po sėdmenimis gali pasidėti kelias pagalvėles, tuomet partneriui bus lengviau tave išlaikyti. Tačiau geriau apsieiti be pagalvėlių - visi tavo kūno raumenys (tame tarpe ir intymioje zonoje) bus labiau įsitempę, tad didesnė tikimybė patirti orgazmą.


2 sekso poza

Išlikite toje pačioje padėtyje kaip ir prieš tai, tačiau dabar kojas perkelk į priekį, sulenk per kelius ir pėdomis atsiremk į mylimojo krūtinę. Kad įsiskverbimas būtų tikrai gilus, savo užpakaliuką šiek tiek kilstelėk į viršų (gali po apačia pasidėti rankas). Pozos paįvairinimui kojas gali ištiesti į viršų ar net šiek tiek atlenkti link savo galvos, taip dar labiau atverdama jam į kelią į malonumus.


3 sekso poza

Ši poza suteiks tikrai nepakartojamus pojūčius! Atsigulk ant nugaros ir iškelk kojas į viršų, tarsi norėtum daryti „žvakę“. Nugarą prilaikyk rankomis, tuomet išlaikyti pusiausvyrą bus paprasčiau. Partneris turi atsistoti virš tavęs veidu atsisukęs į tavo kojas ir pritūpęs įsiskverbti. Tokio gilaus įsiskverbimo nepadovanos tikriausiai jokia kita poza.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis