Intymios išpažintys: vyrai papasakojo, kas juos labiausiai erzina lovoje

Kartais maksimaliam pasitenkinimui koją pakiša menkutės smulkmenos, kurias nesunkiai galima išspręsti. Štai ką mums papasakojo vyrai slaptoje COSMO apklausoje.

Aš ne sekso mašina

„Kodėl mano mergina mano, kad jeigu mes nors vieną naktį neužsiimame seksu, vadinasi aš arba jos nemyliu, arba esu jai neištikimas? Po ilgos ir sunkios darbo sienos aš paprasčiausiai noriu atsipalaiduoti prie televizoriaus“, – Deivis, 34 metų.,


Ypatingas seksas dovanų?

„Mano supratimu ypatingu seksu merginos turėtų pamaloninti ne tik per didžiąsias šventes, pateikdamos tai kaip dovaną, bet ir eilinėmis dienomis. Seksas – tikrai ne ta dovana, kurios aš norėčiau“, – B., 30 metų.


Švaruolė

„Kartais mano mergina leidžia man baigti jai ant krūtinės arba ant pilvo, tačiau tuoj pat prašo paduoti jai drėgną servetėlę arba lekia į dušą. Atrodo taip, tarsi ją sutepiau“ – Deivis, 34 metų.


Rutina ir virtuvinis stalas

„Kiekvieną dieną mylėtis tik lovoje ir tik tuo pačiu metu – tai mano draugei atrodo normalu. Nejaugi merginos nesupranta, kad kartais norisi spontaniško sekso ant virtuvinio stalo ar net laiptinėje“, – A., 29 metų.


Lieki skoloje

„Savo merginos seniai nustojau prašyti oralinio sekso, nes ji kažkaip stebuklingai tai paverčia mano skola ir nepamiršta priminti, ką dėl manęs padarė. Kodėl aš turiu būti skolingas už oralinį seksą?“ – Vaidas, 27 metų.


Pamokantis tonas

„Jeigu galiu padaryti kažką geriau, tai parodyk man tai, o ne pamokslauk ir nenurodinėk. Tai numuša bet kokį entuziazmą“, – Erikas, 31 metų.


Įkalbėk mane

„Negaliu pakęsti, kai mano draugė apsimetinėja, kad nenori sekso. Tarsi versdama ją įkalbinėti. O kai aš to nedarau, įsižeidžia, kad jos nenoriu“ – Tadas, 24 metų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis