Intymios vietelės grožis - kas labiausiai kaitina vyrų geismą

Mūsuose vis dar gyvuojantis įsitikinimas, esą gražu tai, kas natūralu - retai kada pasitvirtina realybėje. Vyrai tikina, kad jiems patinka natūralus moters grožis, tačiau kuomet reikia rinktis, vis tik prioritetą teikia subtiliai pasidažiusioms merginoms. Lygiai tas pats ir su intymesniais klausimais: kalbame apie natūralumą, o iš tiesų...?

Natūralaus grožio šalininkai greičiausiai tikins, kad depiliacija - šių laikų išmislas. Nė velnio! Moterys depiliavo kūną dar Senovės Egipte, o depiliacijos mados tai išnykdavo, tai vėl sugrįždavo. Šiais laikais jaunesnių moterų tarpe vargiai rasi tokią, kuri didžiuotųsi augmenija TEN, tačiau vos prieš kelis dešimtmečius, pačiame seksualinės revoliucijos pakilime vyravo visai kitokios mados. Jei kada matei tų laikų erotinius filmus, tikrai atkreipei dėmesį į vešlius ir natūralius krūmynus ant moterų kūnų. Dabartinėje pornografijos industrijoje tokių vaizdelių beveik neišvysi, na, su retomis išimtimis.


Tad kas madinga dabar? Visiškai nieko, tik glotnus ir lygus kūnas. Depiliacijos procedūras atliekanti vieno Vilniaus grožio salono specialistė mums atskleidė, kad didžioji dauguma apsilankančių moterų renkasi depiliuoti visą bikinio zoną. Anksčiau buvusios populiarios intymios šukuosenos - stačiakampės ar trikampės plaukų juostelės - jau atgyvena, o norinčių pasidailinti plaukelius apačioje dar neįprastesniais variantais išvis beveik nebeliko. Anot kosmetologės, į salonus depiliacijos tikslais užsuka ir vis daugiau vyrų. Galbūt nuskambės keistai, tačiau didžioji apsilankiusių vyrukų dalis plaukus žemiau juostos šalina ne tik dėl grožio ir praktiškumo, bet ir dėl kiek neįprastos priežasties - pašalinus visą augmeniją, penis atrodo didesnis.


COSMO atliktos apklausos duomenimis, už natūralumą šioje vietoje pasisako tik vienetai, visiems kitiems kur kas maloniau, kai jų moteris prižiūri savo bikinio zoną. Tačiau didelio skirtumo tarp visiškai pašalintų plaukelių ir tvarkingos bikinio šukuosenos vyrai nemato - tai jau moterų teisė rinktis. Pačios moterys šiuo klausimu pasidalino maždaug tolygiai - vienoms labiau patinka braziliškas depiliacijos variantas, kitos šiek tiek plaukelių vis tik pasilieka.


Šalinti plaukelius bikinio zonoje ar ne - klausimas, vis dar sukeliantis audringas diskusijas. Geriausiai į jį atsakyti galėtų ginekologai, tačiau ir jie vienareikšmio atsakymo nepateikia. Prigludę ar ankšti drabužiai dėl nepakankamo vėdinimo ir susikaupusios drėgmės sudaro itin palankią terpę sparčiam mikrobų dauginimuisi, o plaukeliai apsaugo intymias vietas nuo mikrobų, - tikina vieni. Tuo tarpu kiti pateikia priešingą variantą - kuo mažiau plaukelių, tuo paprastesnė intymi higiena! Tad depiliuoti ar nedepiliuoti - kiekvienos asmeninis pasirinkimas.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis