Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.

Jie pagrobė, kankino, o galiausiai nužudė ne vieną jauną merginą. Kodėl? Į šį klausimą atsakymo greičiausiai niekada nerasime, tačiau psichiatrus iki šios dienos glumina faktas, kad žvėriškus nusikaltimus atliko ne vienas asmuo, o iš pažiūros puikiai sutarianti ir būrį vaikų auginanti pora.

Fredo gyvenimas iki Rosemarie

Fredo Westo istorija primena siaubo filmo scenarijus. Prieš sutikdamas Rosemarie, Fredas buvo vedęs. Tuomet 21 metų jaunuolis pamilo gatvės plaštakę, kuri laukėsi vaiko nuo kito vyro. Nėštumas jo neatbaidė ir gimusią mergaitę Fredas įsidukrino. Vėliau jiedu susilaukė dar vienos dukros. Fredas įsidarbino krovininio ledų automobilio vairuotoju, kuriame, kaip vėliau paaiškėjo, nužudė pirmąją savo auką - keturmetį berniuką.

Praėjus mėnesiui po dukros gimimo, pora nusprendė persikraustyti ir kartu su savimi pasiėmė žmonos draugę, kuri prižiūrėjo jų vaikus. Tačiau jauną merginą domino ne tik vaikai, bet ir pats Fredas. Netrukus, išsigandusi netikėtų vyro agresijos priepuolių, jį paliko žmona, bet Fredas neliko vienas. Kompaniją jam palaikė žmonos draugė. Tačiau kuomet šioji jau turėjo gimdyti, netikėtai pradingo. Policija ją paskelbė dingusia be žinios, o jaunos merginos palaikus pavyko rasti tik po 30 metų. Į Fredo gyvenimą ir vėl sugrįžo pirmoji žmona, tačiau santykiai nesiklostė ir šiai pabėgus iš namų, jis liko vienas su dviem vaikais.

Fredas Westas
Fredas Westas
Vida Press

Iškrypėliški santykiai

Būdamas 27 metų, Fredas susipažino su Rosemarie. Visai jaunutė, vos 15 metų mergina buvo kilusi iš neturtingos šeimos. Vos po metų ji persikėlė gyventi pas mylimąjį ir pagimdė jam dukrą. Iš viso Rosemarie ir Fredas turėjo 7 vaikus.

Kuomet už vagystę Fredas buvo pasodintas į kalėjimą, Rosemarie nužudė jo įdukrą už tai, kad šioji neverkdavo nepaisant to, kaip stipriai ją mušdavo. Pati Rosemarie tikino, kad mergaitę tiesiog pasiėmė jos tikroji mama.

Sugrįžęs iš kalėjimo Fredas ieškojo, kaip galėtų pragyventi. Išeitis buvo paprasta - Fredas norėjo, kad jo žmona užsiimtų prostitucija. Įrengė jai kambarį su raudona šviesele, kuri būdavo uždegama tuomet, kai Rosemarie linksmindavo klientus. O klientų būta įvairių... netgi jos pačios tėvas. O Fredas atėjus klientams slapta stebėdavo žmonos ir meilužių linksmybes.

Fredas ir Rosemarie Westai
Fredas ir Rosemarie Westai
Vida Press

Pirmosios aukos

1972 metais pora savo vaikams pasamdė 17-metę auklę. Surado ją tiesiog gatvėje vidury nakties. Mergina papasakojo pabėgusi iš namų dėl žiauraus patėvio elgesio, tačiau pateko į kur kas prastesnę situaciją. Buvo akivaizdu, kad su šia šeima kažkas negerai. Pavyzdžiui, Fredas ją patikino, kad jei reikės, galės padaryti abortą savomis rankomis. Esą buvusios klientės už tokią paslaugą jam iki ašarų dėkingos ir už darbą susimoka savo kūnais. Į klausimą, kodėl pas jo žmoną ateina tiek daug vyrų, Fredas atsakė paprastai - jo žmona dirba masažuotoja. Kai tik porelė pabandė įsitempti vaikų auklę į lovą, šioji pabėgo.

Tačiau po kiek laiko Westai sutiko ją toje pačioje gatvėje. Atsiprašę už praeities nesusipratimus, jiedu pakvietė merginą į svečius puodeliui arbatos. Tačiau arbatos nebuvo... Jauną merginą Fredas ir Rosemarie surišo ir žiauriai išprievartavo. Fredas grasino, kad jeigu šioji priešinsis, pakvies dar ir savo žmonos klientus, kurie yra nužudę ne vieną moterį. Išsigandusi dėl savo gyvybės, mergina sutuoktiniams leido daryti su savimi viską, ko tik šie įsigeis. Galiausiai Westai merginą paleido, tačiau šioji iškart kreipėsi į policiją. Vis dėlto kai byla pasiekė teismą, dėl kažkokių priežasčių kaltinimus ji atsiėmė.

Dar siaubingesnė istorija įvyko 1973 metais. Tą kartą sutuoktiniai savo 8 metukų dukrą uždarė rūsyje ir ten ją išprievartavo. Mergaitė namus paliko sulaukusi 15 metų. Vėliau pora kankino kitą savo dukrą, o šiai pradėjus skųstis aplinkiniams žiauriu tėvų elgesiu, ją tiesiog nužudė. Likusiems vaikams prigrasino, kad pakas juos kieme šalia sesers.

Fredas Westas
Fredas Westas
Vida Press

Visos istorijos kažkada baigiasi

1992 metų gegužės mėnesį Fredas paprašė savo 13-metės dukros atnešti kelis butelius į kambarį pirmame aukšte. Rosemarie tuo metu nebuvo namuose. Nusekęs paskui dukterį, Fredas su ja užsirakino. Visuose namuose skambėjo nuolatos kartojamas mergaitės „Ne!“. Kuomet mama grįžo namo ir dukra pasiskundė buvusi išprievartauta jos pačios tėvo, Rosemarie abejingai atkirto, kad šioji pati prisiprašiusi.

Neištvėrusi vidinio skausmo, mergaitė pasipasakojo savo geriausiam draugui, o šis - savo mamai. Taip tiesa apie Westų šeimos gyvenimą išaiškėjo. Iškviesti policijos pareigūnai namo kieme surado žmonių palaikus ir sutuoktinius galiausiai suėmė. Nesulaukęs nuosprendžio, Fredas pasikorė kameroje, palikęs atsisveikinimo žinutę, kurioje nupiešė antkapį su užrašu: „Šviesi atmintis. Fredas Westas. Rose West. Ilsėkis ramybėje ten, kur nekrenta šešėlis. Taikoje ir ramybėje jis laukia Rose, savo žmonos“.

Teisme pavyko įrodyti, kad pora nužudė mažiausiai 12 jaunų moterų. Visos Fredo ir Rosemarie aukos prieš tai būdavo prievartaujamos ir niekinamos. Rosemarie West buvo nuteista galėti iki gyvenimo pabaigos. Ji iki šiol gyva.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis