„Ji gulėjo lovoje kaip negyva varlė“: nemalonūs žvaigždžių atviravimai apie savo buvusius

Draugavo, draugavo, o paskui BAM! ir pasipylė purvo lavinos... Tokie dalykai žvaigždžių pasaulyje anaiptol ne retenybė. Kiek tame tiesos ir kiek noro tiesiog įgelti - nežinome, bet paskaityti juk visada smalsu.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Lara Croft prasta meilužė? Kas galėtų tuo patikėti? Tačiau buvęs Angelinos Jolie vyras Billy‘is Bobas Thorntonas lyg antausį tėškė: „Modelis, aktorė, seksualiausia moteris pasaulyje... Koks, po velnių, skirtumas, jei lovoje ji kaip pagalys?“ Jis pridūrė, kad aktorė – ne pati linksmiausia ir karščiausia moteris, ją sunku išjudinti ir įkalbėti eksperimentams. Kaip gi? Žiūrint į daugybę A. Jolie tatuiruočių, prisiminus ekscentriškus buvusios poros poelgius, susidaro įspūdis, kad aktorė – pašėlusi moteris. Tikimės, kad taip ir yra, o B. B. Thorntonas taip kalbėjo, norėdamas įgelti.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Taylor Swift – davatka. Ar ne per drąsiai pasakyta? T. Swift turėjo romanų su išvaizdžiais, talentingais vyrais, bet paskui visi it susitarę kalbėjo keistus dalykus. Kad ne visada reikalai pajudėdavo toliau bučinių, o jei ir pajudėdavo, tai geriau būtų buvę apsiriboti bučiniais. Buvęs grupės „One Direction“ solistas Harry‘is Stylesas būtent dėl to ir išsiskyrė su ja – kokiam 19-mečiui norisi laukti, kai aplink šitiek gerbėjų? Nė viena dainininkės draugystė su vaikinais ilgai netruko, o tai daug ką sako. Kita vertus, šiuolaikiniame pasaulyje, kur viskas vyksta labai gretai, T. Swift pozicija verta pagarbos.

Hugh Hefner su žmona
Hugh Hefner su žmona
Scanpix

Tikrai manote, kad Hugh Hefneris pajėgus daryti tai, ką aktyviai reklamuoja? Žurnalo „Playboy“ įkūrėjas garsėja audringais vakarėliais savo legendiniame name, gyvenimu su keliomis merginomis ir pasakiškais turtais. Veikiausiai dėl jų ir yra populiarus tarp moterų, o ne dėl neįtikėtinų sugebėjimų lovoje. H. Hefneriui sudaužė širdį 2011 m. – tada Crystal Harris nutraukė sužadėtuves. Daugelis nutarė, kad taip nutiko dėl 60 metų amžiaus skirtumo, o iš tiesų bėda buvo ne čia. Pokalbių laidoje Crystal papasakojo pikantiškų detalių iš santykių su žiniasklaidos magnatu ir pareiškė, kad jų seksualinis gyvenimas toli gražu nuo tobulybės, jei tai apskritai galima vadinti seksualiniu gyvenimu. Ir ji sakė nė karto nemačiusi Hju nuogo. Įdomiausia tai, kad galiausiai ji visgi ištekėjo už jo.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Vida Press

Bradas Pittas, Vince‘as Vaughnas, Johnas Mayeris... visi jie yra draugavę su Jennifer Aniston. Bet tikriausiai įkaitinti ją lovoje ne visiems ir ne visada pavykdavo. Buvę mylimieji ne kartą skundėsi, kad aktorė šalta ir netgi abejinga. B. Pittas yra sakęs, kad santuokoje su J. Aniston jam buvo nuobodu. J. Mayerso teigimu, aktorė visaip išsisukinėdavo nuo sekso. Laimė, Justinas Theroux yra laimingas santuokoje su J. Aniston.

Colinas Farrellas
Colinas Farrellas
Mavrixphoto/ Scanpix

Gražuolis Colinas Farrellas irgi prastas meilužis? Deja, taip. „Visus tris kartus, kai su juo mylėjomės, imitavau orgazmą – kad patenkinčiau jo ego, – pasakojo viena jo buvusioji. – Jei nebūčiau girdėjusi apie jo nuotykius, būčiau pagalvojusi, kad jam su manim pirmas kartas – viskas truko kelias minutes. Kai tik jis gavo, ko nori, užmigo.“ O juk visi girdėjome, kad Colinas – Kazanova.

Benas Affleckas
Benas Affleckas
Vida Press

Benas Affleckas susitikinėjo su gražiausiomis Holivudo moterimis, tik nepanašu, kad romanai būtų davę vertingos patirties. Buvusi aktoriaus mylimoji Jennifer Lopez garsėja uždarumu ir retai pasakoja apie asmeninį gyvenimą. Bet neseniai 47 m. dainininkė, aktorė vienoje pokalbių laidoje išgirdo nekorektišką klausimą: „Kas geresni lovoje – dainininkai, aktoriai ar šokėjai?“. „Sakyčiau, tie, kas susiję su muzika, – atsakė J. Lopez. – T. y. dainininkai ir šokėjai.“ Regis, B. Afleckas atsidūrė ant žemiausio laiptelio tarp J. Lopez gerbėjų. Štai ir versija, kodėl tokia graži pora išsiskyrė.

Vida Press

Buvęs Paris Hilton vaikinas, grupės „Backstreet Boys“ solistas Nickas Carteris pavadino ją girta davatka. Pasirodo, norėdama įgauti pasitikėjimo lovoje mergina vartojo alkoholį, o kartais ir stipresnių preparatų. „Ji galėdavo tai daryti tik pakitusios sąmonės būsenos, – pasakojo Nickas. – O ką jau kalbėti apie atvejus, kai Paris padaugindavo. Nebesuskaičiuočiau naktų, kai tekdavo ją parnešti ir guldyti į lovą, nes būdavo visiškai atsijungusi.“ Galima pagalvoti, dainininkas turi nuoskaudų, kad taip negražiai atsiliepia apie buvusiąją. Bet vėliau, internete pasirodžius vienam video apie Paris, daugelis sakė, kad sekso metu jai tarsi būna nuobodu.

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

Įdomus niuansas – šiame reitinge vietos atsirado ir buvusiai Russello Brando žmonai Katy Perry. Džentelmeniškumu vyrukas tikrai nepasižymėjo, nes atvirai pasakojo apie savo ir Katy seksualinį gyvenimą. Komikas pasakojo žurnalistams, kad sekso su žmona metu galvodavo apie ką tik nori, tik ne apie ją. Vargšelė Katy visaip stengėsi patenkinti buvusio seksoholiko Russelo norus, bet jam to nepakako.

P. Diddy
P. Diddy
Vida Press

Naomi Campbell nemoka slėpti jausmų ir emocijų. Tai meta telefoną į kambarinę, tai žurnalistus užpuola. Po vieno vakarėlio ji užsidarė viešbučio kambaryje su Puff Daddy. Turbūt galvojate, kad porai tai buvo nepamirštama naktis? O ne. N. Campbell praktiškai ašarodama skundėsi asistentei (kuri paskui informavo žurnalistus), kad Puff Daddy visiškai nemoka suteikti moteriai malonumo. P. Daddy pasirodė esąs džentelmenas – apie Juodosios panteros gebėjimus jis nutylėjo. Nors gal bijojo atpildo už kritiką.

Vida Press

Grupės „Maroon 5“ lyderio Adamo romanas su tenisininke Maria Sharapova baigėsi taip pat netikėtai, kaip ir prasidėjo. Kelis metus viskas buvo ramu, o tuomet vieno interviu metu Adamas prasitarė, kad Maria lovoje jį nuvylė. „Sekso metu ji neišleisdavo nė garso! Jūs net neįsivaizduojate, kaip buvau nusivylęs! Aš, kaip ir visi vyrai, tikėjausi, kad ji garsiai aimanuos, o ji gulėjo lovoje kaip negyva varlė. Kai aš pradėdavau dejuoti, ji pyko ir sakė, kad tai trukdo susikaupti“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis