6 sekso pozos, padėsiančios paversti realybe slapčiausias jo fantazijas

Vyrai neplepa apie savo kūniškus troškimus, tačiau mums pavyko sužinoti, kad visi jie geidžia tų pačių dalykų. Šios itin karštos sekso pozos patiks visiems vaikinams!

Tu skaitai COSMO, tad galime drąsiai teigti, kad esi pasiryžusi įgyvendinti seksualiausias mylimojo svajas. Taip, mieloji, mes visada pasirengę tau padėti. Tad leisk tau atskleisti vieną stulbinamą žinią: visi vyriškosios giminės atstovai lovoje slapčia trokšta šešių dalykų.

Dar geriau: tu gali patenkinti bet kurį iš šių geismų — tik į meilės žaidimų repertuarą reikia įtraukti keletą vyrui malonių pozų.

Mes žinome tas jaudinamas padėtis, kurios padės atsiliepti į kiekvieną tavo mylimojo seksualinį norą: gal jis įsivaizduos esąs tikras sekso gigantas, o gal leisi jam patirti intensyviausią orgazmą gyvenime.

Taigi nebekeldami daugiau triukšmo pateikiame neįtikimą erotinį vadovėlį. Jis padės suderinti kiekvieną vyro sekso įgeidį su tinkama poza. Atidžiai perskaityk instrukcijas. Ir pamalonink jį jau šiąnakt. Pamatysi, brangusis raudos iš džiaugsmo!

Jo slaptas troškimas: kad draugužis taptų tikru galiūnu

Meilės poza: tykantis tigras/šliaužiantis drakonas

Vaikinams patinka nepadoriai pirmapradis seksas šuniukų poza, todėl visiškai tikėtina, jog apsuksi vaikinui galvą prisiminusi šią klasikinę padėtį.

Pirmiausia atsistok keturpėsčia taip, kad keliai ir sėdmenys būtų virš lovos krašto. Partneris tegul atsistoja už tavęs ir praskečia kojas klubų pločiu. Svarbiausia, kad tavo keliai būtų kuo labiau suglausti, o jis kojomis apkabintų tavąsias. Šitaip makšties anga susiaurės ir labiau apgaubs varpą. Be to, stenkis sutraukti dubens raumenis — tokia gudrybė sudarys vaikinui įspūdį, jog jo penis daug ilgesnis (nemenkas pranašumas abiem).

Rankomis laikydamas tavo klubus partneris gali kontroliuoti įsiskverbimų kampą ir tempą: tokiam vadovaujamam vaidmeniui tikrai neatsispirs nė vienas vyras! Tu galėsi galvoti apie savo orgazmą: lengvai pasieksi klitorį viena ranka, o varpai slystant priekine suspaustos makšties sienele bus labai palanku stimuliuoti tašką G.

Jo slaptas troškimas: pašėlti kaip pamišėliui

Meilės poza: patrakęs geležinkelis

Tavo vaikinas teigia mėgstąs mylėtis švelniai ir lėtai, bet paslapčia norėtų, kad virstum tikra padūkėle. Ši poza — puiki išeitis! Kai vaikinas gulės aukštielninkas apžerk jį atsukusi nugarą. Sėdėdama tiesiai (jeigu palinksi į priekį, jo penis skausmingai išsilenks) remkis rankomis jam į šlaunis ir kelias minutes lėtai trinkis į jį — šitaip sukelsi didesnį jaudulį.

Ši poza neįprasta, nes jai būdingi akrobatiniai elementai, tačiau stenkis, kad mylėtumėtės abiem priimtinu kampu — galėsi padidinti tempą, laisvai keisti įsiskverbimų gylį. Judu nematote vienas kito akių, todėl vaikinas labiau seksualiai atsipalaiduoja. Jis gali visiškai imtis savo vaidmens, o vyrui tai dar labiau kaitina kraują.

Ir dar: lėtai atsilošk pasilaikydama rankomis (jomis remkis palei partnerio šonus), kol tavo nugara priglus prie jo krūtinės. Jis galės rankomis glamonėti tavo krūtis, pilvą ir klitorį — tai dvigubai didesnis malonumas, nes vos prieš akimirką buvai nepasiekiama. O tada vėl didink judesių tempą, rankomis myluok jo sėklides. Nesiliauk, kol vaikinas patirs visišką palaimą.

Jo slaptas troškimas: mylėti ir matyti

Meilės poza: akis į akį

Matei, kaip mylimasis šelmiškai šypsosi, kai nusirenginėji jo akivaizdoje. Jam visiškai atvips žandikaulis, jei šį vaizdą suderinsi su tikru malonumu. Rinkis tvirtą, plokščią paviršių (pavyzdžiui, virtuvės stalą ar spintelę), kuris siektų jam šlaunis. Tada gundomai nusirenk, užšok ant to staliuko ir pasislink, kad sėdmenys būtų prie pat krašto.

Kai vaikinas atsistos priešais tave, lėtai atsigulk, suteikdama jam galimybę pasigrožėti tavimi. Remkis alkūnėmis, praskėsk kojas ir pakelk jas taip, kad jis galėtų suimti rankomis tavo blauzdas ar kulkšnis. Taip atversi mylimajam nuostabų vaizdą — jis matys tavo veidą, krūtis, pilvą, intymias grožybes ir kaipmat įsiaudrins. Be to, galės stebėti, kaip įsiskverbia į tave ir juda pirmyn atgal.

Esant šios padėties galima stebėti visą veiksmą ir palaimos kupiną tavimi besižavinčio vaikino veidą. Dar padidinsi vizualinę bei jutiminę stimuliaciją, jeigu suimsi jo varpą, ištrauksi ją iš savęs ir braukysi ja tik savo vidines lytines lūpas (stabtelėk palietusi klitorį), o tada vėl leisi jam įsiskverbti. Tada atsigulk taip, kad rankomis galėtum liesti savo kūną — matydamas, kaip glamonėji save, jis galutinai apsvaigs.

Jo slaptas troškimas: pajusti įsižiebiant aistros ugnį nuo pašėlusios trinties

Meilės poza: suglaustomis kojomis

Kiekvienas vyras trokšta tiktai karšto sekso. Geriausias būdas jį įkaitinti — ši frikcijas garantuojanti poza. Rinkitės tvirtą paviršių — lovos galvūgalį ar vonios kraštą, jeigu tavo vonia erdvi.

Atsigulk aukštielninka, pakelk rankas virš galvos ir padėk jas taip, kad galva būtų per kelis centimetrus nuo vonios krašto ar galvūgalio. Mylitės misionieriaus poza. Kai vaikinas į tave įsiskverbia, kiek galėdama suglausk kojas (intensyvios frikcijos gali suerzinti sausą odą, todėl prieš suglausdama kojas turi būti jau visiškai įsiaudrinusi arba pasitepusi lubrikantu). Kai tavo šlaunys stipriai suspaustos, kaskart įsiskverbdamas jis varpa trinasi į tavo vidinę šlaunų dalį bei lytines lūpas.

Tu tvirtai laikaisi įsikibusi galvūgalio ir nejudi, todėl frikcijos tampa dar intensyvesnės, giliau įsiskverbiama. Tačiau labiausiai jaudina priešinimosi iliuzija, todėl vaikinas smarkiai įsiaudrina. Be to, labiau stimuliuojamas klitoris, ir orgazmas daug stipresnis.

Jo slaptas troškimas: kad orgazmas būtų supergalaktiškas

Meilės poza: supernova

Šis protą drumsčiantis manevras aukštyn kojomis apvers vaikino kosminio sekso suvokimą. Iš pradžių tu esi viršuje. Apgaulingai neįmantru, ar ne? (Beje, tik nesidangstykit antklodėmis!). Vaikinas guli įstrižai lovos. Kodėl įstrižai? Netrukus sužinosi! Kai prisiartinsite prie palaimingos pabaigos, liaukis judėti ir švelniai suimk rankomis jo liemenį.

Klūpodama palink į priekį (keliais apglėbusi vaikino kūną), pastumk mylimąjį prie lovos krašto, kad jo galva, pečiai ir rankos karotų. Tada vėl atsisėsk ant jo. Vaikino viršutinė kūno dalis kaba, todėl jis patirs erotišką inversiją. Kraujas suplūs vaikinui į galvą (iš tikrųjų!), o viršutinėje kūno dalyje jis jus dilgčiojimą — tai orgazmą pavers nežemišku potyriu.

Kai mylimasis priartės prie aukščiausiosios palaimos, dar pakurstyk ugnį — spustelėk tarpvietę (labai jautrią vietelę tarp sėklidžių ir išangės). Vyrai palaimą patiria dviem etapais: orgazmo ir ejakuliacijos. Spausdama tarpvietę kiek pristabdysi ejakuliaciją, be to, pratęsi ir taip galingą orgazmą. Šią svaiginamą pozą brangusis atsimins labai ilgai!

Jo slaptas troškimas: kuo ilgiau vilkinti orgazmą

Meilės poza: laiko bomba

Jei imsiesi paprasto, bet labai erotiško sekso sėdomis, vaikinas taps ištvermingesnis — galėsi ilgiau ir dar aistringiau žaisti meilės žaidimus. Pasistatykite žemą kėdę. Kai jis atsisės laisvai ištiesęs kojas, apžerk jį kojomis remdamasi į grindis ir palengva leiskis ant sustandėjusios varpos (tavo keliai turi būti sulenkti 90 laipsnių kampu).

Dabar tik tavo valia judėti aukštyn žemyn. Iš pradžių leisk tik varpos galiukui įsiskverbti į tave. Tada pamažu leiskis, kol varpa visiškai įsiskverbs, ir tu jau sėdėsi jam ant kelių. Kadangi vadovauji tu, gali kontroliuoti įsiskverbimų gylį bei tempą. Truputį lėčiau judėk, kai vaikinas bus visiškai arti palaimos, — tokiu būdu pratęsi malonumą.

Mylėdamiesi šia poza partneriai jaučia vienas kito kūną, gali lėtai bučiuotis, myluotis, glaustytis. Svarbiausia — vaikino rankos laisvos ir jis gali stimuliuoti tau klitorį, todėl pajutusi, kad jis jau artėja prie pabaigos, sulėtink judesius ir leisk jam darbuotis rankomis. Ši technika leidžia partneriui prisiderinti prie tavęs, kad galop patirtum tą stulbinamą ir dažnai sunkiai pagaunamą akimirką — sinchronišką orgazmą.

Keletas gudrybių, kurios dar labiau pakurstys aistrą

Masažuok jam sėdmenis

Kai mylitės misionieriaus poza, vyro raumenys varpai skverbiantis sunkiai darbuojasi. Nuleisk jo įtampos garą švelniai, bet tvirtai spustelėjusi jam sėdmenis, — parodysi, kad vertini jo entuziazmą. Kai pasimylėsite, perbrauk ranka jam per sėdmenis — padėkosi už suteiktą malonumą.

Pamyluok jo perlus

Būdama viršuje pažaisk jo sėklidėmis. Švelniai pakutenk ir pamyluok jas. Pastaba: jeigu suspausi per smarkiai, gali sukelti paankstintą ejakuliaciją ar net skausmą.

Mankštink makštį

Kai mylėdamasi sutrauki makšties raumenis, jos vidinės sienelės tvirtai apgaubia jo varpą. Dėl šio papildomo spustelėjimo įsiskverbimas taps dar įspūdingesnis.

Kramsnok

Švelniai kandžiok jam kūną (kaklą, pečius, rankas, nugarą, sėdmenis), kad jis pajustų tavo gaivališką aistrą. Kai kuriems vaikinams net patinka, kai mylintis oraliniu būdu švelniai krimstelima varpa. Tačiau dėl to būtina su vaikinu pasitarti iš anksto.

Drąsink jį

Net ir labiausiai savimi pasitikintis vyras trokšta būti padrąsintas. Tad per meilės žaidimų įkarštį aiškiai pasakyk, kaip tau gera justi jį savyje.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis