Atvira seselės išpažintis: mačiau intymiausių dalykų, tačiau kai kurie vis dar stebina

Neįprasti lytiniai organai, linksmi flirtai pooperacinėje palatoje – sunku net patikėti, kad tokių dalykų nutinka. Viena medicinos seselė sutiko anonimiškai papasakoti savo įspūdžius.

Aš ruošiu pacientus operacijoms, vežu juos į operacines, būnu šalia, kai jie bunda iš narkozės, prižiūriu po operacijos. Taigi kasdien liečiuosi prie žmonių. Dažniausiai pacientai būna apsirengę, tačiau vis tiek pamatau juos ir nuogus, — pavyzdžiui, kai turiu apžiūrėti, kaip gyja randai po operacijos. Turiu prisipažinti: nors ir esu pratusi prie nuogų kūnų, kai kurie dalykai nustebina.


Sykį ruošiau pacientą tulžies pūslės operacijai. Staiga jis panoro nusišlapinti, tačiau buvo per silpnas, kad nueitų į tualetą, — teko padėti jam pasinaudoti basonu. Praskleidusi paciento chalatą vos nenualpau: jo varpa buvo bene alaus skardinės pločio ir daugiau nei dvidešimties centimetrų ilgio — ramybės būsenos!


Nepratariau nė žodžio, tačiau reginys buvo toks neįtikėtinas, kad tiesiog neištvėriau — papasakojau apie tai kitai seselei. Nenorėjau, kad pacientas pasijustų nepatogiai, todėl paprašiau jos padėti jam pasinaudoti basonu, kai prireiks. Po kiek laiko kolegė atlėkė pas mane raudona kaip burokas. “Tokio giganto ir dviem pakaktų — galėtų kokiam genetiškai mažiau apdovanotajam pusę paaukoti”, — juokavome atsitokėjusios.


Dauguma mūsų net nenutuokia, kad tam tikro socialinio sluoksnio vyrai (ypač tai populiaru tarp kalinių) savo varpas prikemša… šratų (taip taip, perskaitei visiškai teisingai). Tie vyrukai didina varpos plotį, nes tai neva sustiprina ir paįvairina pojūčius mylintis. Galbūt teikia ir daugiau pasitikėjimo vyrišku pasididžiavimu, daro įspūdį moterims, su kuriomis jie susitikinėja.


Man šie įsodai nekelia jokių problemų — dauguma tokių vyrų elgiasi supratingai: iš anksto mane įspėja apie “patobulinimus”, kad kišdama kateterį nenustebčiau išvydusi, jog ramybės būsenos varpa neįprastai standi ir didelė. Beje, jie savotiškai didžiuojasi demonstruodami man savo grožybes.


Įmantrūs odos raštai


Ne sykį mačiau ir keistų tatuiruočių. Akušerijos-ginekologijos skyriuje prižiūrėjau vieną operuotą moterį. Gydytojas iš pradžių paprašė patikrinti, ar ji nekraujuoja, o tada pridūrė: “Tik neik į Kęsto namus”. Nesupratau, apie ką jis kalba, kol nuėjau pakeisti higieninio paketo.


Moteris buvo nusiskutusi visus gaktos plaukus, o tiesiai virš išorinių lyties organų puikavosi užrašas “Kęsto namai” ir žemyn nuvesta strėlytė. Kai pacientę perkėlė į paprastą palatą, pamačiau ir jos vaikiną — šios tatuiruotės idėjos autorių Kęstą.


Sykį rytą prie vienos naujos pacientės pavardės radau gydytojo man paliktą užduotį: “Šiaurės kryptis. Pusė devynių.” Perrišti”. Žinojau, kad jis — aistringas grupės “Foje” gerbėjas, tačiau niekaip nesupratau, ką reiškia šis į Andriaus Mamontovo albumo pavadinimą (“Šiaurės naktis. Pusė penkių”) panašus užrašas. Bet vos tik pakėliau pacientės palaidinę, viskas kaipmat paaiškėjo: aplink jos bambą buvo ištatuiruotas kompasas, o šiaurės krypties rodyklė vedė tiesiai į pooperacinę žaizdą. Perrišinėdama ją niekaip negalėjau susilaikyti nesišypsojusi. Galop neištvėriau ir pacientei papasakojau, kodėl man taip linksma. Abi smagiai pasijuokėme.


Kitą kartą slaugiau moterį, kuriai labai meniškai buvo ištatuiruotos… apatinės kelnaitės — atrodė kaip tikros! Kadangi tokį šedevrą išvydau pirmiau nei mano kolegos, jaučiau pareigą juos įspėti, kad net nesistengtų numauti nėriniuoto drabužėlio — vis tiek nepavyks.


Neseniai gydėme moterį, kuriai ant žasto buvo ištatuiruotas vyro vardas. Virš jo buvo dvi spygliuotos vielos apyrankės, panašios į Pamelos Anderson tatuiruotę. Pacientė man prisipažino išsitatuiruojanti kiekvieno sutuoktinio vardą. Dvi jos santuokos buvo nesėkmingos. Ji nebegalėjo pakęsti tų į odą įsiėdusių vardų, todėl nusprendė juos uždengti spygliuota viela — mat pasidaryti dar vieną tatuiruotę pigiau, nei ankstesnę išnaikinti lazeriu. Moteris prisiekė daugiau taip nesigražinti, bet neatmetė tikimybės susirasti dar vieną sutuoktinį. Pasak jos, vyrų atsikratyti daug lengviau nei tatuiruočių!


Ypatingi auskarai


Esu pakankamai mačiusi ir auskarų net pačiose intymiausiose kūno vietose. Jaunos moterys palyginti dažnai jais išpuošia spenelius. Vis populiariau šitaip pagražinti ir lytines lūpas arba varpą.


Dauguma vaikinų žiedo formos auskarais persiveria apyvarpę. Vieno vyruko apyvarpėje puikavosi net keturi tokie žiedeliai. Man panašios puošmenos asocijuojasi su skausmu, diskomfortu, tačiau vaikinai, kurių apie tai teiravausi, kaip susitarę neigė šį mano nuogąstavimą.


Anaiptol! Esą tai didina seksualinį pasitenkinimą. O man vis maga paklausti, kas būtų, jei mylintis žiedelis netikėtai iškristų…


Pastebėjau, kad vis populiariau auskarus vertis į liežuvius. Tačiau anesteziologai atsisako atlikti narkozę pacientams, kurie prieš operaciją nesutinka išsiverti auskaro: jei papuošalas netyčia atsisegtų ir patektų į paciento plaučius, kiltų rimtų komplikacijų.


Kai apie šį reikalavimą pasakiau vienai pacientei, ši net atsisakė operuotis! Moteris man įrodinėjo, esą vos tik išvers auskarą, skylutė liežuvyje užsitrauks. Skeptiškai vertinau šį užsispyrimą, kol savo akimis įsitikinau, kad ji nemelavo: kai kita pacientė pakluso reikalavimui ir auskarą išsivėrė, jau po kelių minučių nebegalėjau įžiūrėti, kur čia liežuvyje tos skylutės būta. Ir vis dėlto gaila, kad kai kurie žmonės iš tuštybės rizikuoja sveikata.


Tikriausiai esi girdėjusi daugybę istorijų apie pačiose intymiausiose kūno vietose įstrigusius įvairios paskirties daiktus. Aš irgi galėčiau papasakoti daugybę tokių nutikimų. Štai vienas vyriškis į varpą buvo įsikišęs mažutį guminį masalą žuvims gaudyti. Vargšelis kažkur perskaitė, kad tai padeda išvengti per ankstyvos ejakuliacijos.


Žodžiu, masalas prapuolė jo pasididžiavime, o mums taip ir nepavyko jo iš ten ištraukti. Chirurgas liepė būtinai apsilankyti, jei kiltų komplikacijų, bet tam vyrukui tikriausiai pasisekė — daugiau jo taip ir neišvydome.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis