Be vaginos gimusi 22 metų mergina paviešino savo istoriją

22 metų Kaylee Moats ilgą laikė niekam neprasitarė apie įgimtą savo problemą - mergina gimė neturėdama vaginos. Seksas ir viskas, kas su tuo susiję, merginai buvo tik svajonė. Dabar Kaylee prisipažįsta, kad paauglystėje girdėti apie pirmuosius intymius bendraamžių potyrius nebuvo lengva žinant, kad jai pačiai to gyvenime gali netekti patirti. Nežinia, ar Kaylee būtų išdrįsusi garsiai prabilti, jeigu ne jos sesuo, kuri puslapyje Go Fund Me paviešino visą istoriją ir surinko 19 000 dolerių operacijai.

Kaylee ir jos sesuo
Kaylee ir jos sesuo
Asmeninis archyvas

Prieš 4 metus Kaylee buvo diagnozuotas Mayer-Rokitansky-Küster-Hauser sindromas, kurio pagrindinis požymis - gimdos ir/ar vaginos nepilnas išsivystymas. Jungtinėse Amerikos Valstijose šis sindromas diagnozuojamas maždaug 1 moteriai iš 4500. Lengvesnėse formose tiesiog nebūna mėnesinių ir neįmanoma išnešioti kūdikio, sunkesnėse formose apskritai neįmanoma turėti normalaus seksualinio gyvenimo. Kaylee atveju makštis išsivysčiusi normaliai, tačiau praėjimo į vaginą nėra. Sindromas merginai buvo diagnozuotas paauglystėje, kuomet sunerimusi dėl vis dar neatsiradusių mėnesinių, ji kreipėsi į medikus.

Kaylee labai pergyveno, kad sužinoję tiesą žmonės iš jos tiesiog šaipysis, tačiau viskas pasikeitė, kai mergina sutiko savo mylimąjį Robbie. „Prireikė maždaug mėnesio, kol išdrįsau jam papasakoti tiesą. Iš pradžių jis pasimetė, tačiau mane palaikė ir tikino, kad tai nekeičia jo santykių su manimi. Kol kas apie seksualinį gyvenimą stengiamės nekalbėti, nes nieko negali būti, kol man neatlikta operacija. Bet tai neabejotinai įvyks. Šiek tiek nerimauju dėl pirmojo karto, nes nežinau ar viskas pavyks, ar neskaudės“ - pasakojo mergina.

Kaylee tikina, kad tiesiog pavargo slapstytis ir jaustis kitokia, nei visi: „Operacija padės man pasijausti normalia ir turėti viskas kūno dalis, kurias turi kitos merginos. Nebereikės slėpti dalies savo gyvenimo“.

Paaukoti merginos gydymui galima čia.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis