Vyrų akimis: 5 labiausiai kaitinančios pozos lovoje

Pažinčių portalas QuickFlirt apklausė 2 tūkst. vyrų ir išsiaiškino, kokioms sekso pozoms jie teikia pirmenybę. Tik kiek daugiau nei 3% apklaustųjų tikino neturintys nuomonės šiuo klausimu, o pagal likusių dalyvių prioritetus buvo sudarytas 5 karščiausių sekso pozų sąrašas.


5 vieta: poza stovint

Paskutinę vietą mėgstamiausių pozų penketuke užėmė „šventinė“ poza – mylėjimasis stovint. Vyrai įvardino, kad šis variantas tobulai tinka greitukui, vis dėlto ilgesniems žaidimams jie rinktųsi kitas pozas.


4 vieta: misionieriaus poza

Apklausos organizatoriai nesitikėjo, kad ši daug kam pabosti spėjusi poza sugebės patekti net į pirmąjį penketuką. Ne veltui sakoma, kad nauja yra užmiršta sena. Veikiausiai galimybė sekso metu žiūrėti vienas kitam į akis itin tinka švelniems, romantiškiems santykiams.


3 vieta: atbulos jojikės poza

Šioje pozoje vyrams atsiveria puikus vaizdas. Ši poza turi visas galimybes tapti ir tavo mėgstamiausia pozicija, nes jos metu patogu stimuliuoti klitorį.


2 vieta: jojikės poza

Ši poza itin populiari ir visai nesunku suprasti kodėl: jis guli, nieko nedaro, jam malonu, ir tau malonu. Tačiau jei tavo mylimasis itin dosniai apdovanotas gamtos, jums gali tekti paieškoti kito varianto – šioje pozoje įsiskverbimas gilus, todėl kartais gali būti skausmingas.


1 vieta: šuniuko poza

Į priekį su didžiuliu atotrūkiu išsiveržė šuniuko poza. Greita, paprasta ir be jokių subtilybių - šiai pozai pirmenybę teikė beveik trečdalis apklaustųjų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis