5 pozos, padedančios moterims lengviau patirti pasitenkinimą

Populiariojo mokslo žurnale „Science" buvo pateikti mokslininkų tyrimo apie moters orgazmą rezultatai. Tyrimo metu paaiškėjo, kad moterų speneliuose esančios nervų galūnėlės yra ne ką mažiau jautrios, nei tos, kurios yra klitoryje.

Taigi, jei nori pajausti nepakartojamų potyrių, siūlome išbandyti sekso pozas, kurių metų partneris gali daugiau dėmesio skirti tavo krūtims, jas glamonėti ir bučiuoti.1. Jis atsisėda ant žemos kėdės su atlošu, o tu atsisėdi veidu į jį. Kojas reikia sulenkti taip, kad keliai būtų ties jo pažastimis. Apsikabink jį ir judėk tau patinkančiu ritmu, jo rankos lai glamonėja tavo krūtis.


2. Ši poza itin tinkama spenelių stimuliacijai, nes vyras mato visą tavo kūną, gali glamonėti krūtis. Vienas priešais kitą atsisėdate ant grindų, o tu savo kojomis apsijuosi jo liemenį. Tegul jis sukryžiuoja kojas, o tu pradėk jodinėti. Jis lengvai galės pasiekti tavo krūtis lūpomis ir liežuviu...


3. Atsigulk ant nugaros, kojas sulenk taip, kad pėdos atsidurtų po sėdmenimis. Vyras atsigula ant viršaus ir įsiskverbia. Čia jau tempą valdo jis, tačiau tam, kad patirtum maksimalų malonumą, vyras turi rankomis glamonėti krūtis.


4. Jei mėgsti visiškai klasikinį „Misionieriaus“ pozos variantą, neišradinėk dviračio. Ši poza puikiai tinka krūtinės glamonėms tiek rankomis, tiek lūpomis ar liežuviu. Nepamiršk, kad tavo abi rankos laisvos, todėl nesidrovėk savęs liesti, glostyti ir jaudinti... Tai tavo partnerį tikrai įkaitins.


5. Atsigulk taip, kad apatinė tavo kūno dalis būtų ant lovos, o viršutinė - už lovos ribų. Pražerk kojas, kad tavo partneris galėtų laisvai įsiskverbti ir tiesiog mėgaukis savo vyro judesiais. Gulint tokioje pozoje, partneris judėdamas savo kūnu glausis prie tavo krūtinės. Ritmingi judesiai ir į galvą plūstelėjęs kraujas tikrai paaštrins pojūčius.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis