Karščiausia tavo vyro erogeninė zona - nepamirštamiems malonumams

Kiekvienas Zodiako ženklas turi tam tikrų išskirtinių ypatybių. Ar nori sužinoti, kas labiausiai įkaitintų taviškį?

Avinai lovoje jaučiasi tarsi kovos lauke: atkaklūs ir užsispyrę, jie nusiteikę tik pergalei. Banalus ginčas jiems gali būti geriausia paskata seksualiniams malonumams patenkinti. Avinai sąmoningai kaitina atmosferą tam, kad lovoje patirtų galingą iškrovą. Šio ženklo jautriausios vietos – ausys ir galva, tad glamonėjant jas, partnerį galima nuvesti iki ekstazės.


Jaučiai – labai jautrios būtybės. Mylėtis mėgsta neskubėdami, su ilga preliudija. Jei brangini jaučio draugiją, skirk jam daug laiko. Lūpos, nosis, kaklas – tai erogeninės šio Zodiako atstovo sritys ir jam labai patinka, kai jos glamonėjamos. Didžiausią palaimą mylimajam suteiksi padovanodama masažą.


Smalsieji Dvyniai labai mėgsta įvairovę, juos domina viskas, kas nauja, todėl nesistebėk, jei iš vyriškio gausi pasiūlymą paeksperimentuoti ir lovoje. Sutik su juo ir tikrai nepasigailėsi, o ypač, jei skirsi laiko preliudijai ir „užvesi“ savo partnerį, bučiuodama jo rankas ir krūtinę. Šios glamonės suteiks jam aukščiausią palaimą.


Vėžiai jautrūs ir pažeidžiami. Šnekėk kuo daugiau švelnių žodžių, nes jiems tai gyvybiškai svarbu. Sukurk savo vyriškiui romantišką aplinką: vakarienė žvakių šviesoje, atpalaiduojanti vonia su aromatiniais aliejais, gilūs bučiniai... Maksimalų malonumą partneris pajus, jei glamonėsi jo krūtinę ir spenelius. Ši Vėžių kūno vieta ypatingai jautri. Už visa tai jis atsidėkos tau švelnumu ir dėmesingumu lovoje.


Valdingiesiems Liūtams patinka, kai jiems skiriama daug dėmesio. Jie nemėgsta nutylėjimų, tad iš karto išsako savo pageidavimus lovoje. Didelį pasitenkinimą jaučia, kai liečia ir glamonėja jų nugarą, būtent iš to galima atpažinti jo katiniškąją prigimtį. O jei glamonių metu jį lengvai pakandžiosi, tavo plėšrūnas pames galvą iš pasitenkinimo.


Mergelės jaučia malonumą, kai bučiuojamas jų veidas. Tačiau prie šios kūno vietos prisileidžiamos tik tikrai nusipelniusios šios garbės. Mergelės ženklo vyras pakankamai lengvai atsispiria gundymams ir iš pradžių būna pakankamai šaltas. Jei tau pavyks ištirpdyti jo išorinį šaltumą, būsi maloniai nustebinta po šiuo apvalkalu atradusi ugningą ir aistringą asmenybę.


Svarstyklės myli akimis, todėl tavo vyriškis bus laimingas, jei sušoksi jam striptizą. Jis linkęs į prabangą visame kame, tad ir lovoje siekia, kad viskas būtų aukštame lygyje: gero vyno butelis, šilkinė patalynė – puiki pradžia meilės žaidimams. Meilūs bučiniai juosmens srityje ir žemiau jos suteiks jam aukščiausio lygio pasitenkinimą.


Skorpionai linkę į fantazijas, tad ir tu, norėdama suteikti jam malonumą, turėsi pasitelkti visą savo išmonę. Pats jis niekada nepasakys, kad jo erogeninė zona – viskas kas žemiau juostos. Pademonstruok savo vaizduotę, kartu pažiūrėkite erotinį filmą. Skorpionas netruks panorėti viską, ką matė ekrane, įgyvendinti čia ir dabar.


Šauliui suteiksi nepakartojamo malonumo, glostydama jo vidinę šlaunų pusę. Bus dar geriau jeigu tam panaudosi ir kosmetinį aliejuką. Švelnius judesius kaitaliok su kiek stipresniais, o paįvairinus dar ir bučiniais, rezultato ilgai laukti neteks, greičiausiai masažas taip ir liks nepabaigtas...


Ožiaragiai gana nepatiklūs. Prieš atsiduriant su moterimi lovoje, jiems svarbu įsitikinti, ar ji tikrai verta pasitikėjimo. Santykiuose su Ožiaragiu venk skubos. Sujaudinti jį galima glostant nugarą, sėdmenis, bučiuojant ir lengvai pakandžiojant pirštus. Atsidėkodamas tavo vyriškis parodys koks jis jautrus ir švelnus meilužis.


Vandenis apdovanotas nevaržoma fantazija. Švelniai paglostyk jo pėdas, liežuviu lyžtelk skruostą ir tavo partneris kaip mat atsilieps į glamones, mainais suteikdamas tau daugybę malonių potyrių.


Žuvys laikomi pačiais švelniausiais ir nenuilstančiais meilužiais. Svarbiausia – nugalėti jo kuklumą ir drovumą, o tada jis atskleis visus savo gabumus lovoje. Ypatingai tavo partneris jausis dėkingas už kojų masažą, švelnų nugaros ir juosmens sričių glamonėjimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis