Biseksuali mergina atvirai atsako į 6 klausimus apie seksualinį gyvenimą

Mūsų laikais seksualinio gyvenimo ypatumais ir įvairove mažai ką nustebinsi, tačiau kartais vis dar tenka vaikyti gandais apipintus stereotipus.

Ar biseksualams iš tiesų jokio skirtumo su kuo mylėtis? O gal apskritai tai tik puikus pretekstas gyventi laisviau, savęs nevaržan? Niekas geriau neatsakys į šiuos klausimus, nei biseksuali mergina - mūsų skaitytoja, sutikusi išsklaidyti įsigalėjusius mitus!

1. Biseksualai partnerius renkasis 50/50 - ir vaikinus, ir merginas

Sunkiai įsivaizduoju, kaip galima būtų tai įgyvendinti. Su žmogumi suartėji tuomet, kai pajauti užsimezgusį ryšį. Ir negali žinoti, tai bus vaikinas ar mergina. Juk neatsisakysi santykių su patinkančia mergina tik dėl to, kad dabar tavo gyvenime atėjo eilė vyriškai lyčiai.

2. Biseksualai turi priklausomybę nuo sekso

Tai, kad tave traukia abiejų lyčių atstovai, visai nereiškia, kad turi priklausomybę nuo sekso. Įprastos orientacijos žmonės juk nepuola į lovą su bet kuo. Kodėl tuomet taip turėtų elgtis biseksualai?

3. Biseksualai tiesiog nemoka apsispręsti

Jeigu šiandien valgote picą vienoje kavinėje, o rytoj - kitoje. Ar tai reiškia, kad nesugebate apsispręsti? Žinoma, kad ne. Lygiai tas pats ir su biseksualumu.

4. Biseksualai anksčiau ar vėliau „subręsta“

Pagal statistiką, tik apie 10% biseksualų su laiku pradeda jausti potraukį tik vienai lyčiai.

5. Biseksualai nuolatos keičia partnerius

Šiuo klausimu jie niekuo nesiskiria nuo įprastos orientacijos žmonių. Vieni turi didesnį libido ir jaučia poreikį išsilakstyti, kiti gali visą gyvenimą mylėti vieną partnerį.

6. Santykiai neįmanomi, jeigu vienas iš partnerių yra biseksualus, o kitas - ne

Kodėl gi? Biseksualumas tėra potraukis abiems lytims, tačiau ne gyvenimo būdas. Jeigu aš pamilau vaikiną, o jis pamilo mane - mūsų santykiai tęsis tol, kol puoselėsim vienas kitam jausmus. Lygiai tas pats bus, jei pamilsiu merginą. Galbūt žmonės biseksualus painioja su svingeriais? Šiuo atveju gali būti sudėtingiau - jei vienas iš partnerių mėgsta kaitą, antrajai pusei greičiausiai teks prisiderinti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis