5 priežastys, kodėl vyrai taip nori išbandyti analinį seksą

Įprastai, kuomet rašome šia gana intymia tema, susilaukiame kritikos strėlių. Tarsi intymus gyvenimas būtų kažkas gėdingo, o analinis seksas apskritai neegzistuotų.

O tiesa štai kokia: COSMO rengtoje apklausoje, kurioje sudalyvavo daugiau nei 15 000 mūsų skaitytojų, UŽ analinį seksą pasisakė 36,5%. Tų, kurie norėtų pabandyti, buvo 21%, o išbandžiusių, bet nusivylusių - 14%. Bandyti ar ne - kiekvieno asmeninis reikalas, bet eksperimentams pasiryžusių smalsuolių vis dėlto dauguma.


Žiūrint iš medicininės pusės, analinis kanalas pagal savo pobūdį tikrai nėra skirtas seksui. Be to, tiesiosios žarnos gleivinė – labai plona, todėl ją lengva pažeisti ir tokiu būdu užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Tačiau psichologiniu atžvilgiu viskas, kas neatrasta ar sunkiai pasiekiama, mus labiau traukia. Tad kodėl vyrai taip nori išbandyti analinį seksą?


Analinis seksas sukelia kitokius pojūčius, nei vaginalinis. Įsivaizduok, kad tavo vyrukas turėtų antrą penį, apie kurį tu esi tik girdėjusi, bet niekada nebandžiusi. O jei žinotum, kad būtent jis tau gali suteikti tai, ko iki šiol dar nepatyrei? Nejaugi nenorėtum išbandyti?


Tai šis tas naujo. Jei seksą prilygintume maistui, tuomet vaginalinis variantas būtų tarsi pagrindinis patiekalas (kiek monotoniškas ir pabodęs), o analinis - gražus desertas, kurio taip norisi paskanauti. Realybėje jis gal ne toks jau ir įspūdingas, bet atrodo taip viliojančiai... Pradėk desertą valgyti kiekvieną dieną ir jis nebeteiks tau tiek malonumo.


Psichologai bei seksologai tikina, kad uždraustas vaisius visuomet saldesnis. Štai kodėl dauguma žmonių susijaudina galvodami apie kitus partnerius ar sadistinių bei mozochistinių elementų turinčius seksualinius žaidimus. Tai, kuo retai mėgaujamės realybėje, skatina mūsų susidomėjimą. Vis tik tai nereiškia, kad progai pasitaikius imsime ir pasiduosime pagundoms. Daugybė žmonių apie tai fantazuoja, tačiau taip ir neišbando realybėje.


Nes ne visi ten buvo. Ar tu norėtum žinoti, kad tam tikrus seksualinius žaidimus tavo antroji pusė išbandė tik su tavimi? Kad būtent tu buvai ta vienintelė, kuri su juo TAI darė? Vyrams ši vietelė - tarsi VIP zona, į kurią įleidžiami tik išrinktieji. O juk kiekvienas nori būti išskirtinis.


Nes tai - nauja patirtis. Jeigu seksas būtų tik būdas fiziškai pasitenkinti, visi mylėtumės tradicine misionieriaus poza ir nebandytume išradinėti dviračio. Bet vietoj to mes nuolatos eksperimentuojame: ieškome įdomesnių pozų, naudojame sekso žaisliukus... Orgazmas gal ir tas pats, bet pats procesas - visai kitoks.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis