5 priežastys, kodėl jis nenori sekso su tavimi

Jei jau skaitai šį straipsnį, vadinasi susidūrei su rimta problema: vyro abejingumu lovoje. Nepergyvenk, tu šioje kovoje ne viena!

„Nežinau, gal jis jau turi kitą?“ - mūsų mergaičių būrelyje savo nuogąstavimais pasidalino 30-metį ką tik perkopusi draugė, kurios seksualinį gyvenimą su vyru galima būtų apibūdinti dviem žodžiais: jokio intymumo. O tuomet yla pradėjo lįsti iš maišo: seksualinis vyro apatiškumas - anaiptol ne retenybė, o greičiau taisyklė, su kuria susiduria didžioji dalis moterų.


Prisigyvenome! Vyrai drybso ant sofų, o mes iš kailio neriamės, kad bent kartą per mėnesį būtume pamalonintos. Kas gi čia vyksta?


Sveika atvykusi, andropauze! Vyriškojo hormono testosterono kiekis pradeda mažėti, todėl seksualinis apetitas ima slopti. Tiesą sakant, andropauzė labai panaši į moteris kamuojančią menopauzę: pastebimos nuotaikų kaitos, padidėjęs dirglumas, fizinių ir emocinių jėgų stygius. Įprastai 30% penkiasdešimtmečio sulaukusių vyrų jau būna susidūrę su andropauze.


Vieniems ji prasideda anksčiau, kitiems - vėliau, tačiau nepamiršk, kad viskas neapsiverčia aukštyn kojomis per vieną dieną. Testosterono kiekis mažėja palaipsniui, tad ir aistra neišnyksta per vieną dieną. Gera žinia ta, kad ši problema nesunkiai įveikiama medikamentų pagalba, tad jeigu įtari, kad tavo vyrą gali kamuoti andropauzė, subtiliai pasiūlyk jam apsilankyti pas specialistus.


Sporto salės privalumai ir... trūkumai. Jei tavo antroji pusė kiekvieną vakarą maksimaliai išsikrauna sporto salėje, gali pasidžiaugti - tikriausiai jis turi geležinį pilvo presą. O tai juk taip seksualu! Vis tik intymiam gyvenimui intensyvios fizinės apkrovos dažnai pakiša koją.


Mokslininkai iš Šiaurės Kalifornijos universiteto atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 1077 aktyvia fizine veikla užsiimančių vyrų. Tie, kurie sportavo ne taip intensyviai, 7 kartus rečiau skundėsi sumažėjusiu lytiniu potraukiu nei tie, kurie sporto salėje atiduodavo visas jėgas.


Nei sekso, nei miego. Tiesą sakant, sumažėjęs libido - mažiausiai kenksminga sutrikusio miego pasekmė. 2011 metais „Journal of American Medical Association“ leidinyje išspausdintame tyrime teigiama, kad užsitęsusi nemiga (trunkanti ilgiau nei savaitę, kuomet kokybiškam miegui skiriama mažiau nei 5 valandos per parą), kardinaliai smukdo testosterono kiekį kraujyje. Po tokio išbandymo net ir jaunų bei fiziškai pajėgių vyrų organizme pastebimas 15% žemesnis nei norma testosterono kiekis. Apie seksualinius žaidimus tuomet galima tik pasvajoti!


Visai ne kaip filmuose. Audringiausias seksas po ne mažiau audringų kivirčų! Tiesą sakant, tokie dalykai vyksta tik filmuose, o realybėje pykčiai veikia kaip stipriausias kontraceptikas. Net jeigu ir susitaikėte, praėjusio pasisvaidymo žodžiais (ar žudančiu tylėjimu) nuosėdos taip greitai neišsisklaido.


Santykiuose tvyranti ilgalaikė įtampa skaudžiai kerta per libido, tad jeigu atpažįsti čia savo situaciją, siūlome galvoti ne kaip sužadinti jo aistrą, o kaip tarp judviejų atrasti emocinį balansą. Tuomet seksualinis gyvenimas savaime sugrįš į savo vėžes.


Metas atominės bombos sprogimui! Įsivaizduok, jei kiekvieną dieną turėtum valgyti grikius. Pirmą dieną mmmm koks skanumėlis, antrą dieną irgi visai neblogai, o dešimtą jau ir žiūrėti į tą pusę nenori. Panašiai su visais dalykais, tame tarpe ir seksualiniu gyvenimu. Kai viskas vyksta pagal tą patį planą, nelieka jokio įdomumo, tik paprasčiausias fiziologinis poreikis (kokį kartelį per mėnesį, kai masturbuotis pabosta).


Supurtyk savo seksualinę rutiną! Nustebink jį! Tegul šis kartas būna toks įsimintinas, kad kitą dieną sėdėdamas darbe jis galvos tik apie tai, ką su juo išdarinėjai šią naktį (o dar geriau - ryte, nes seksualinis aktyvumas šiuo metu pats didžiausias).

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis