Labai intymūs reikaliukai su... draugės ex`u

COSMO internautų įsitikinimu, romanas su artimų draugų buvusiaisiais dvelkia tam tikra rizika.

Gal filmų scenarijų autorius ištiko fantazijos krizė, tačiau, rodos, visi vakarais rodomų serialų herojai linkę užmegzti intymesnius santykius su buvusiomis draugų meilužėmis bei buvusiais draugių meilužiais.


Džo seriale “Draugai” mergino Reičel, nors jį ir sieja itin artimi santykiai su buvusiuoju jos vaikinu Rosu, “Melrouzo” veikėjai keitėsi mylimaisiais it šratinukais, apie meksikiečių muilo operų “mainų” peripetijas net nekalbame.


Kaip ne kartą matėme, intymi draugystė su draugo ar draugės buvusiąja aistra gali būti šiek tiek pavojinga, todėl paklausėme mūsų skaitytojų, ar jie drįstų įžengti į šią pavojingą zoną. O gal senos draugų meilės jiems — visada tabu?


Taip — jausmų nepasirinksi


Visi vyrai yra kieno nors buvusieji. Svarbu, ar draugė skaudžiai išgyvena išsiskyrimą. Tačiau nemanau, jog tikra draugė supyktų, kad susitikinėju su jos buvusiuoju, ypač jei nuo jų santykių pabaigos praėję laiko. Kita vertus, jei labai mylėčiau tą vaikiną, paaukočiau netgi draugystę. Tiesą sakant, taip ir padariau, bet dėl to nesijaučiu kalta, nes mačiau, kokie siaubingi buvo jų santykiai. O mudu su jos buvusiuoju labai laimingi, — Dovilė.


Tas vaikinas jau yra laisvas žmogus, ir aš turiu visišką teisę tapti jo nauja partnere. Aišku, draugė mudviejų santykiais gali būti nepatenkinta. Tačiau tai — tik moteriško egoizmo išraiška! Juk dažna moteris slapta tikisi, kad buvęs partneris supras klydęs arba nebegalės užmegzti normalių naujų santykių, — Lina.


Ištekėjau už savo buvusios geros draugės sugyventinio. Ji kadaise nesutiko su juo tuoktis — gyveno kartu, ir tiek. Man irgi nebuvo lengva apsispręsti, ilgai dvejojau. Dabar tai — tolima praeitis. Draugę praradau, bet turiu puikų vyrą! Man ir mano vaikams gerai — kas gali būti svarbiau? — Nenaudėlė.


Nespjaučiau — juk vis tiek tarp jų viskas baigta. Be to, jau žinočiau ganėtinai daug apie jį: koks jis lovoje, virtuvėje, vonioje... Tad jei atitiktų mano lūkesčius bei troškimus — mielai, — Žydrė.


Pirmiausia paklausčiau draugės nuomonės, išsiaiškinčiau, kodėl jiedu išsiskyrė. Bet netgi išgirdusi, kad jis — visiškas nevykėlis, įtikinčiau ją, jog man svarbu pabandyti, kaip mudviem su juo seksis. Be abejo, pridūrusi, kad tai neturės jokios įtakos mano ir jos santykiams. Neabejoju, tokiu savo geranoriškumu išprovokuočiau teigiamą draugės reakciją, — Gerda.


Ne — tokie ryšiai geruoju nesibaigia


Mane nuolat persekiotų mintis, kad jis ją bučiavo, glamonėjo, galbūt net vis dar jai ką nors jaučia. Ir mane lygina su ja! Nemanau, kad ir draugė apsidžiaugtų — gal ji dar puoselėja jam kokių nors jausmų, — Erika.


Kelis mėnesius susitikinėjau su draugės buvusiuoju, ji to nežinojo, nes nenorėjome jos skaudinti. Tačiau aš visą laiką jaučiausi prieš ją kalta, todėl pasiūliau tam vaikinui verčiau likti tik gerais draugais, nebebūti pora. Manau, kad draugės tik taip turi elgtis — tokia yra nerašyta taisyklė, — Jolita.


Niekada.Tai būtų lyg drabužis iš second hand. Keistis mylimaisiais — ne tik gėda, bet ir negarbinga, — Živilė.


Vaikinų yra daug — kiekvieną mielą dieną gatvėse matome gražuolių, kalbamės su eruditais ir svajojame ištirpti kieno nors glėbyje. O draugių... Deja! Jei turime bent vieną gerą, galime drąsiai žengti iškėlusios nosis. Nejaugi verta tikrą draugystę iškeisti į meilės romaną, kuris vis tiek kada nors baigsis? Juolab kad draugių principai per panašūs — irgi gali nieko neišeiti, — Šarlota.


Draugės vaikinas yra neliečiama zona. Net jeigu jie ir išsiskirtų, negalėčiau būti su juo. Tai — svarbiausia mano nuostata. Ir jei mano draugė taip pasielgtų, vargu ar jai atleisčiau, — Lina.


Deja, man taip buvo nutikę. Labai to gailiuosi, nes mano draugė tapo mano prieše, atvirai man kenkė. Daugiau niekada nesusitikinėsiu su draugių buvusiaisiais. Nė vienas iš jų netaps tuo vieninteliu, o draugę tikriausiai įskaudinsiu, — Diana.


Beveik tuo pat metu dvi mano draugės paliko savo vaikinus. Vienas iš jų norėtų būti ne tik labai geras mano draugas. Laimė, bendraujame vien elektroniniu paštu, pavyksta nesusitikti, nes man draugių vaikinai, net ir buvę, — tabu, nors ir kaip patiktų, — Laura.


Susitikinėčiau, jei jis būtų vertas draugės praradimo ir būčiau apimta tokios aistros, kad į pirmą sąlygą nebekreipčiau dėmesio. Bet iš esmės tokių vyrų tiesiog nėra, tad taip pasielgti man neteko ir, tikiuosi, neteks, — Beatričė.


Kad ir ką tavo draugė jaustų buvusiajam, tikrai neapsidžiaugtų sužinojusi, jog ex dabar bučinius dalija kitai, juo labiau — jos artimai bičiulei. Taigi pirmiausia reikėtų pasvarstyti, kas svarbiau: sena, bet patikima draugė ar dar vienas sekso partneris sąraše, — Julija.


Ir taip, ir ne — priklauso nuo aplinkybių


Jei jiedu abu sutarė, kad meilės tarp jų nebėra, ir išsiskyrė draugiškai, — pasvarstyčiau. Bet jei jie nebegali net viename kambaryje būti kartu, tikriausiai neprasidėčiau, nes draugė svarbiau. Na, nebent jį labai labai mylėčiau, — Eglė.


Jei jis man tikrai patiktų, o aš — jam, kodėl gi ne? Juk niekada nežinai, kada užklups tikroji meilė. O draugė, jei nekvaila, irgi turėtų suprasti, jog širdžiai neįsakysi. Bet kitokiu atveju (jei jis man būtų tik šiaip arba naudodamasis manimi norėtų įskaudinti savo buvusią draugę) tikrai net į šnekas nesileisčiau, — Asharya.


Mano padėtis dar labiau komplikuota: pradėjau romaną su draugės buvusiuoju, kuris yra ir mano dabartinio vaikino draugas (na, tarkim, lyg ir buvęs draugas). Tai taip siaubinga, taip absurdiška, bet ką gi daryti, jeigu tarp mudviejų tokia beprotiška trauka? Draugė nieko nežino, bet ir taip mūsų santykiai jau vėsta. Bet kai pagalvoju, kad kada nors vis tiek turėsiu jai pasakyti, kas vyksta, norisi skradžiai žemę prasmegti, — Marija.


Pirma, neverta prarasti geros draugės dėl abejotinos ateities santykių — gal tai bus tik akimirkos žaidimas? Antra, jei vaikinas tave pažįsta seniai ir tik dabar pamatė, kokia tu ypatinga, ar neilgai trukus jis nepamatys ir daugiau tokių ypatingų merginų. Kartais gal ir kiltų pagunda pažaisti, tačiau galvoti apie ką nors rimtesnio,manau, būtų truputį daugiau nei naivu, — Meilutė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis