Netikėčiausios nėščiųjų frazės gimdymo metu

Pirmojo gimdymo metu aš pati pasiunčiau vyrą į visas keturias puses ir pasakiau, kad antrą galės gimdyti pats. Neišdegė – ir antrąjį kartą stumti gero aguročio dydžio būtybę iš citrinos dydžio angos teko man.

Trumpiau tariant, gimdymo metu dauguma moterų paprastai būna nepakaltinamos ir gali prišnekėt tokių vėjų... Portalas reddit.com paklausė savo lankytojų, kokių netikėčiausių frazių gimdymo metu teko išgirsti jiems. Štai toks gavosi top 7:


1. „Bl..., aš nenėščia!“


Šią frazę išgirdo paramedikas, kurį dėl „stiprių pilvo skausmų“ išsikvietė nieko apie nėštumą neįtarusi moteris. „Tu esi idiotas! Bl.., aš nenėščia!“, - pradėjo rėkti ji man. „Bet aš jau matau galvutę“, - atsakiau jai. „Čia turbūt sup...as auglys!“, - nenurimo ji. Ką gi, tas auglys pasirodę esąs sveika mergaitė. Beje, po visko mama su manimi elgėsi jau visiškai kitaip, buvo mandagi ir miela“.


2. „Tai juk salotų replės! Nedrįskite kišti virtuvės įrankių man į vidų!”


Šiuos žodžius medikams išrėkė vienos skaitytojos mama, kurios sūnų medikai nutarė ištraukti medicininėmis replėmis.


3. „Aš važiuoju namo!“


„Viena mano pacientė su visiškai atsivėrusiu kakleliu staiga nutarė nebegimdyt. „Aš nenoriu, aš grįžtu namo!“, - pareiškė ir dar pamėgino nusiridenti nuo gimdymo stalo“, - prisiminė vienas medikas.


4. „Išd... mane“.


Moteris pradėjo gimdyti automobilyje. Į įvykio vietą atvykusiems greitosios pagalbos medikams teko kūdikį priimti vietoje. „Sąrėmių metu ji pradėjo rėkti „Išd.. mane“. Tačiau moters vyras į tai sureagavo visiškai ramiai: „Būtent tokiu būdu mes ir užvirėme visą šią košę“.


5. “Jis – ne tavo”.


„Esu medicinos seselė ir vienas keisčiausių dalykų, kuriuos teko matyti gimdyme – kai pacientė nutarė pasakyti savo vaikinui, kad vaikas – ne jo... Mes visi nuščiuvome. Vaikinas išėjo iš gimdyklos netaręs nei žodžio“.


6. „O dieve, ji neturi veido!“


Šiuos žodžius ištarė vienos merginos tėtis, dalyvavęs jai gimstant. „Tėtis nežinojo, kad vaikai paprastai gimsta veidu žemyn“.


7. „Kodėl gi man nepraplėtus tavo penio?“


„Kai mano mergina pradėjo gimdyti, vis raginau ją atsipalaiduoti ir kartojau, kad viskas bus gerai. Ji labai piktai suriko: „Kodėl gi man nepraplėtus tavo penio 10 cm, pažiūrėsim, kaip tau pavyks atsipalaiduot!“ Visi, buvę gimdykloje, lūžo iš juoko“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis