N-18: taip atrodo brangiausia Amerikos mergina už pinigus

20-metė Alice Little šiuo metu oficialiai įvardinama pačia brangiausia Amerikos mergina už pinigus. Per metus jos sąskaitą papildė 1 milijonas dolerių. Akivaizdu, kad Alice klientai - išskirtinai turtingi vyrai, tačiau „oligarchų medžiotoja“ ji savęs nelaiko.

Alice dirba garsioje viloje, skambiu pavadinimu Moonlite Bunny Ranch (didžiausi legalūs tokio pobūdžio namai Nevadoje). Stylecaster.com puslapiui duotame interviu mergina praskleidė paslapties šydą ir papasakojo, kaip iš tiesų atrodo jos darbas.


A post shared by Alice Little (@thealicelittle) on Apr 4, 2018 at 6:36pm PDT

Vos metro ir keturiasdešimties centimetrų ūgio, klientų „Coliuke“ praminta Alice atvira: jos darbas - kur kas daugiau, nei tik fizinių kliento poreikių patenkinimas. „Iš tiesų dirbu ir psichologe, ir santykių patarėja, ir sekso eksperte“ - sako Alice ir prisipažįsta, kad standartinė jos darbo diena trunka 12-14 valandų. Penkias dienas per savaitę ji, kaip ir 20 kitų vilos merginų, pasitempusios laukia atvykstančių klientų, kurie renkasi palydovę savo vakarui.

Tiems, kurie įsitikinę, kad savo kūną pardavinėja tik nieko kito gyvenime nesugebančios moterys, Alice turėtų ką atsakyti: tarp jos kolegių yra ne tik studenčių, bet ir karininkių bei mokslo daktarių Įvairovės netrūksta ir klientų tarpe: „Myliuosi su vyrais, poromis, vienišomis moterimis, nekaltybę norinčiais prarasti vaikinais, našliais...“ - vardija mergina.


A post shared by Alice Little (@thealicelittle) on Mar 26, 2018 at 3:02pm PDT

Pati Alice - atvykėlė iš Airijos. Į Ameriką kartu su tėvais ji persikėlė būdama vos 5 metų. Paklausta, ar apie tokį gyvenimą ir svajojo, Alice patikina, kad šis darbas - tai gyvenimo dovana, o seksas - anaiptol ne tik lytinis aktas. „Jūs galite galvoti, kad mano darbas - tik seksas, tačiau tai toli nuo tiesos. Iš tiesų aš parduodu kur kas daugiau - aš parduodu artumo jausmą... - sakė mergina. - Intymumas - svarbus geros fizinės formos elementas. Seksas padeda pagerinti jūsų fizinę, protinę ir emocinę sveikatą“.

Alice neslepia savo veiklos nei nuo tėvų, nei nuo draugų. „Kai pradėjau dirbti, pasipylė fantastiški pinigai, tačiau mano prioritetas buvo ryšiai ir pažintys. Laimei, mane labai palaikė šeima. Jie suprato mano pasirinkimą ir žino, kad čia manimi gerai rūpinasi“.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis