Seksualumas pagal kraujo grupę

Sakoma, kad kraujo grupė žmogui daro labai didelę įtaką. Ar žinai, kokia tavoji? Jei taip, tuomet tau tikriausiai bus įdomu sužinoti, ką kraujo grupė išduoda apie tavo seksualumą!

MOTERIMS

0 (I) kraujo grupės atstovė. Tai svajonių meilužė: aistringa, jausminga, galinti apsukti galvą bet kuriam vyrui ir išpildyti pačias slapčiausias ir netikėčiausias jo fantazijas. Plevėsos jos nedomina, todėl savo kunkuliuojančias aistras ji slepia tol, kol sutinka tą vienintelį, kuriam gali atsiduoti visu kūnu ir siela.

A (II) kraujo grupės atstovė. Kol pirmos kraujo grupės atstovė dega aistra, antros kraujo grupės turėtoja spinduliuoja šaltumą. Seksas jai – tikrai ne esminis gyvenimo malonumas, juk yra tiek daug įdomios veiklos už lovos ribų. Na, o jeigu reikalai vis dėl to pakrypo intymiąja linkme, greičiausiai ji apsiribos standartinėmis pozomis be jokių eksperimentų. Galbūt lovoje ji nuobodoka, užtai labai ištikima.

B (III) kraujo grupės atstovė. Jei sujungtum pirmos ir antros kraujo grupės atstoves – gautųsi tobula trečios kraujo grupės turėtoja. Iš vienos pusės ji nesusivaržiusi, seksuali ir neturi kompleksų lovoje, iš kitos – labai ryžtinga, pasitikinti savimi ir žinanti savo vertę, todėl niekuomet nebus vien seksualinis vyro žaisliukas, kol pati to nepanorės.

AB (IV) kraujo grupės atstovė. Ji tiesiog sukurta meilės žaidimams ir moka prisiderinti prie pačių įvairiausių antrosios pusės poreikių, nes viskas, kas vyksta lovoje, jai teikia malonumą. Reikia romantiškų glamonių? Bus! Norisi šiurkštaus sekso? Puiki idėja!

VYRAMS

0 (I) kraujo grupės atstovas. Galvoti apie seksą – jo nuolatinis darbas. Toks vyras niekuomet neatsisakys nerti stačia galvą į naujus seksualinius nuotykius, nepriklausomai nuo to, kas jam siūloma. Seksualiai jis itin aktyvus, todėl pilka pelytė lovoje jam niekaip netiktų. Ir vis dėl to, jis egoistas, todėl retai kada pagalvoja apie partnerę.

A (II) kraujo grupės atstovas. Toks vyras – daugumos moterų svajonė: fizinis ir emocinis kontaktas su moterimi jam yra vienodai svarbūs. Įgimtas taktiškumas ir dėmesingumas gali ištirpdyti net ir ledo karalienę. Šalia tokio partnerio moterys jaučiasi itin seksualios, todėl dingsta bet kokie drovumo šydai. Beje, jei tik moteris panorės, iš švelnaus meilužio jis akimirksniu virs mačo, pasiryžusiu išpildyti pačias juodžiausias jos fantazijas.

B (III) kraujo grupės atstovas. Seksas ir meilė neturi nieko bendro – toks būtų šios kraujo grupės turėtojo šūkis. Atsitiktinis seksas – eilinis reikalas, kol jis vienišas. O štai santuokoje ar rimtoje draugystėje neištikimybę jis vargu ar atleistų. Tiek antarajai pusei, tiek sau pačiam.

AB (IV) kraujo grupės atstovas. Moters gundymas ir pats seksas tokiam vyrui – ištisas menas, kuriuo jis mėgaujasi kiekvieną akimirką. Jis su malonumu patenkins kiekvieną, kuri tik to panorės, tačiau kelias į jo širdį užverstas akmenimis. Jis nelabai prieraišus, todėl net ir santuokoje neprieštarautų, jei antroji pusė savo laimės ieškotų svetimose lovose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis