Tavo seksualumas pagal kraujo grupę

Sunku patikėti, tačiau mokslininkai teigia, kad nuo kraujo grupės priklauso labai didelė žmogaus gyvenimo dalis. Seksualiniai pomėgiai taip pat. Tikėti tuo ar ne – paliekame spręsti tau!

O (I) kraujo grupės atstovės – aistringosios deivės

Tai tikra moteris, trokštanti vyriško dėmesio ir nesibaigiančio rūpinimosi ja. Ji – vienintelė, todėl aplink negali būti jokių konkurenčių. Vargas tam, kuris kuris bent atsitiktinai žvilgtels į kitą dailią būtybę. Pavydo proveržis bus labai audringas ir sunkiai sutramdomas.

Ši moteris seksualiai labai aktyvi, o jos aistra neturi ribų, todėl pasyvesnius vyrus tai gali erzinti ir varginti. Gyvenant su šios grupės atstove, vyrams niekada netrūks glamonių ir aistros. Ji pasistengs, kad lovoje niekuomet nebūtų nuobodu ir išpildys visas fantazijas.

A (II) kraujo grupės atstovės – racionaliosios karjeristės

Šios grupės moteris yra labai atsakinga, skrupulinga ir kruopšti. Daugiausiai dėmesio ji skiria savo darbui, todėl laisvalaikio beveik neturi, ir apie rūpinimąsi savimi beveik negalvoja. Ji – tikra karjeristė, todėl suvilioti ją labai sunku. Emocijos šios moters gyvenime niekada nenugalės proto, todėl net ir įsimylėjusi elgiasi santūriai. Seksas tikrai nėra jos gyvenimo variklis, todėl vyras, sugebėjęs ją patenkinti, drąsiai gali vadinti save sekso galiūnu.

B (III) kraujo grupės atstovės – scenos primadonos

Šios grupės moteris yra labai permaininga. Ji mėgaujasi įvairiomis santykių peripetijomis, kadangi tai – lyg teatras, kur kiekvienoje scenoje galima įsijausti į naują vaidmenį. Ši moteris ekstravagantiška ir paslaptinga. Jai niekuomet netrūksta iniciatyvos ir aktyvumo. Ji gali būti labai įvairi, nes puikiai supranta, kad jos patrauklumas priklauso nuo sugebėjimo įsijausti į situaciją, vaidmenį. Ši moteris retai stresuoja, jaučiasi gerai visomis gyvenimo situacijomis, kadangi per daug nesileidžia užvaldoma jausmų. Meilė ir seksas jai tik žaidimas, todėl nesunkiai keičia partnerius.

AB (IV) grupės atstovė – jausmingosios moterys

Ji griežta ir reikli, tačiau tuo pačiu kupina moteriškumo ir noro būti globojama. Ji sugeba prisitaikyti prie partnerio ir dovanoti jam būtent tai, ko jis nori, mainais gaudama nuolatinį jo dėmesį. Ši moteris itin jautri, tačiau neišranki. Jai tinka beveik bet koks partneris. Lovoje taip pat reikalauja nedaug: mėgaujasi tiek grubiu, tiek švelniu seksu, o orgazmą dažniausiai patiria be jokių problemų. Ši moteris – puiki psichologė ir seksologė, todėl vargu ar ją įmanoma pamiršti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis