Ką tu gali pakeisti, jei santykiuose įsivyravo šaltukas?

Daugumą porų su laiku aplanko monotonija. Vieni tam ruošiasi iš anksto ir stengiasi visais įmanomais būdais jos išvengti, kiti leidžia upei tekėti sava vaga ir tik santykiams žlungant susimąsto: kodėl taip nutiko?

Dažniausias monotonijos santykiuose atspindys – žlungantis seksualinis poros gyvenimas. Tiesa ta, kad labiau visą šį procesą išgyvename mes, moterys, kadangi seksas mums – ne tik fizinė kūnų trauka, bet ir emocinis ryšys. Ne, mes neteigiame, kad vyrai visiškai negalvoja apie jausmus, bet moksliškai įrodyta, kad vyrų ir moterų samprata apie seksualinį gyvenimą smarkiai skiriasi. Vyrai nėra tokie jautrūs artumo jausmui, todėl seksas juos vilioja netgi tuomet, kai emocinis ryšys nėra stiprus. Tuo tarpu moterims pirmiausia reikia ne kūniško artumo, o tikro jausmo, pasitikėjimo, atsidavimo, saugumo.

Santykiai – nuolatinis dviejų žmonių darbas, kuriame nevalia atsipalaiduoti. Jei pajutai, kad tavęs nebevilioja bendra lova, nepulk į kraštutinumus ir negalvok, kad tai – santykių pabaiga. Pirmiausia skirk laiko savo mintims. Pasistenk grįžti į praeitį ir suprasti, kada ėmėte tolti vienas nuo kito. Analizuok situaciją ir išsiaiškink, kodėl taip nutiko.

Pasirodo, priežastys gali būti labai paprastos ir akivaizdžios: mėgiamos veiklos atsisakymas, per didelis rūpestis namais ir šeima, nemokėjimas atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių ir t.t. Kitaip tariant, dažniausiai santykiams trukdo elementariausios, neretai visai smulkios buitinės problemos, kurios su laiku kaupiasi ir vieną dieną užgriūna visa savo jėga.

Ką daryti? Tikrai nereikia lakstyti paskui vyrą ir kas rytą nešioti kavos į lovą. Tai malonu, bet problemos neišspręs. Pradėk keistis! Ne tik dėl jo, bet ir pati dėl savęs! Visų pirma atsistok prieš veidrodį ir gerai įsižiūrėk. Ar matai skirtumą tarp dabartinės ir ankstesnės savęs? Nebijok garsiai išsakyti sau savo trūkumus, kuriuos norėtum panaikinti. Užsirašyk viską ant lapuko, atidžiai perskaityk ir nuspręsk, kaip ir kada imsi spręsti šias problemas. Suprask, moteriai labai svarbus pasitikėjimas savimi. Visų pirma turi patikti pati sau. Kai pamatysi, kad keičiasi tavo išvaizda, pasikeis ir tavo mąstysena.

Kartais moterys klaidingai mano, jog būti pareiginga žmona ir atsakinga mama – svarbiausias dalykas gyvenime. O iš tiesų tai nėra vienintelė tavo gyvenimo misija. Viskas, ką tu turi padaryti – tai spinduliuoti laime ir gyvenimo džiaugsmu. Namai tikrai neapsivers aukštyn kojomis, jei vakare nukeliausi į sporto klubą ir išliesite susikaupusią neigiamą energiją vietoje to, kad siurbtum kilimą.

Matydamas, kad gyveni, o ne sukiesi kaip voverė tame pačiame uždarame rate, vyras visuomet išliks budrus ir pasitempęs, juk niekas nenorėtų prarasti tokios nuostabios moters. Atitrūkusi nuo kasdienių rūpesčių ir turėdama pakankamai asmeninės veiklos, neilgai trukus pajausi, kad po įdomiai prabėgusios ir aktyvios dienos, gera ir malonu sugrįžti į bendrą lovą, pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu, arba pamaloninti savo mylimąjį nauju seksualiu žaidimu.

Nestovėk vietoje, gyvenk ir džiaukis gyvenimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis