10 tavo orgazmo priešų

Niekam ne paslaptis, kad toli gražu ne kiekvienai moteriai duotas malonumas patirti orgazmą lengvai ir greitai. Skaičiai iš tiesų nedžiugina: mokslininkai teigia, kad beveik 30% moterų, mylėdamosis su vyrais, niekuomet nepatiria orgazmo, o 15% jį patiria nereguliariai. Žinoma, galima mėgautis pačiu procesu, tačiau kiekvienai norėtųsi sulaukti ir to palaimingo atodūsio. Kas gi tam trukdo?

1. Ankšti apatiniai drabužiai. Siauri džinsai, stringai ir korsetai galbūt ir seksualu, tačiau ne itin sveika. Jie užspaudžia kraujagysles ir sutrikdo kraujo cirkuliaciją dubens srityje. Kuomet santykių preliudijos metu tu išsilaisvini iš drabužių, iš genitalijų kraujas suteka į tas vietas, kurios buvo užspaustos drabužių.

2. Silpni raumenys. Nuolatinės treniruotės būtinos ne tik pilvo presui! „Nedirbdami“ makšties raumenys praranda tonusą, todėl pasitenkinti būna sunkiau. Reguliariai daryk intymius Kėgelio pratimus arba užsiimk seksu bent tris kartus per savaitę.

3. Hormonai. Iki 25 metų tavo hormonai nėra labai stabilūs, todėl gali būti, kad pats mylėjimosi procesas tau teikia malonumą, tačiau organizmas kol kas paprasčiausiai nesugeba sukaupti tokio kiekio hormonų, kuris yra būtinas norint pasiekti orgazmą.

4. Vegetatyvinė kraujagyslių distonija. Šis paslaptingas susirgimas daro neigiamą poveikį ne tik tavo kraujospūdžiui ir kūno šilumos savireguliacijai, bet ir tavo seksualiniams pojūčiams.

5. Reti lytiniai santykiai. Kuo dažniau užsiiminėsi seksu, tuo lengviau ir greičiau pasieksi palaimos viršūnę ir jausi, ko nori tavo kūnas. Deja, bet dažnu atveju ilgas susilaikymas moterims ne padidina seksualinį apetitą, o tik dar labiau jį sumažina.

6. Alkoholis. Žinoma, išgėrus taurę šampano, beregint užvaldo pakili nuotaika, kuri įkvepia „žygiams“. Tačiau alkoholis daro ir neigiamą poveikį: jis sumažina erogeninių vietų jautrumą.

7. Medikamentai. Kraujospūdį mažinantys vaistai, antidepresantai, diuretikai, priešalerginiai vaistai ir įvairiausi kiti medikamentiniai preparatai gali sukelti seksualinės veiklos sutrikimus. Jei seniau orgazmą pajusdavai ir įtari, kad problema gali būti būtent vaistuose – būtinai pasikonsultuok su gydytoju.

8. Persivalgymas. Sočiai pavalgius, į skrandį priteka daugiau kraujo, todėl norisi tik prigulti ir pailsėti. Apie aktyvų seksą pilnu pilvu tikrai nesinori galvoti...

9. Netinkama kambario aplinka. Nebūtina miegamojo įrenginėti pagal fen šui, bet jeigu jame karaliaus pliušiniai žaislai, vargu, ar mintys suksis apie seksą. Mokslininkai įsitikinę, kad orgazmas – tai jausmas, kuris susijęs ne tik su fiziologija, bet ir su žmogaus psichologija, todėl ir nusiteikimas daro labai didelę įtaką.

10. Šaltis. Šiluma verčia atsipalaiduoti, o be atsipalaidavimo apie organizmą net svajoti neverta!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis