7 moterų bruožai, atstumiantys vyrus

Psichologės Marie Forleo knygomis, mokančiomis moteris gundyti bei pasijusti seksualiomis ir geidžiamomis, nukrautos tikriausiai visų JAV knygynų lentynos. Tačiau kartais svarbiau žinoti ne ką daryti, o ko daryti nevertėtų! Marie išskiria 7 pagrindinius moterų bruožus, labiausiai gąsdinančius ir atstumiančius vyrus. Atkreipti į tai dėmesį ar numoti ranka – rinktis tau

Bergždžias kritikavimas. Vyrai negali pakęsti, kuomet moterys nužiūrinėja kitas dailiosios lyties atstoves ir niekaip nesugeba nulaikyti liežuvio už dantų. Tos užpakalis per didelis, ana dažytis nemoka, trečia apskritai kaip iš kaimo... Ar tik nebus taip, kad svetimoje akyje krislą pastebi, o savoj – rąstas nesimato?

Nesugebėjimas kalbėtis dialogu. Galbūt kalbėtis pykčio metu dauguma moterų ir sugebėtų, bet klausytis... Tai jau rimtas iššūkis. Nieko keisto, kad tokiais atvejais vyrams norisi trenkti durimis ir išeiti arba belieka bandyti atkreipti į save dėmesį drastiškesniais metodais.

Moterų pomėgis jaustis ar bent jau atrodyti nuskriaustosiomis. Tokio elgesio pavyzdžių yra daugybė: vienos dūsauja, kad liūdi namuose ir spaudžia mylimąjį viską mesti ir lėkti pas jas, antros kiekvienoje nepalankioje situacijoje manipuliuoja stebuklinga fraze „tu manęs nemyli“, trečios nepaliaujamai lygina save su kitomis, kurios, žinoma, gražesnės, laimingesnės ir t.t.

Nepasitikėjimas savimi ir savęs nuvertinimas. Tikriausiai nėra nė vienos moters, kuri žiūrėdama į save veidrodyje, nerastų prie ko prikibti. Jei ant pilvo nesimatys papildomų kilogramų, tai ramiai gyventi neleis atsikišę šonkauliai. Jei ant veido nepavyks įžiūrėti raukšlių, tai bent menkiausią spuogelį tikrai atras! Susileisti kritikos dozę kartais visai sveika, kad per daug neatsipalaiduotum, bet nė vienas vyras nenori kasdien girdėti virkavimų iš serijos „aš stora“ arba „visos geros tik aš viena – ne“.

Pernelyg tvirtas charakteris ir požiūris į gyvenimą. Šiuolaikinės moterys taip įprato rūpintis savimi ir apskritai viskuo, kad dažnai, net ir būdamos šalia vyrų, pamiršta perjungti pavarą ir leisti sau atsipalaiduoti. Nustok draskytis! Pagrindinis moters ginklas – švelnumas ir moteriškumas. O vyrams visai nebūtina žinoti, kad reikalui esant viską sugebi pasidaryti ir pati.

Drovumas lovoje. Galime bandyti save įtikinti, kad santykiuose – ne seksas svarbiausias, bet reikia pripažinti, kad vien pokalbiais aistros ugnelės ilgai nekurstysi. Vyrai mėgaujasi seksu ir jie dievina, kai moterys juo taip pat mėgaujasi. Niekas nesako, kad lovoje būtina vaidinti porno aktorę, tačiau nekaltos mergelės vaidmenį taip pat geriau palikti tik paįvairinimui.

Per mažas dėmesys savo išvaizdai. Kad ir kiek vyrai garsiai kartotų, kad mėgsta paprastas merginas, jiems visuomet norėsis, kad šalia jų esanti moteris visuomet būtų pasitempusi ir daili. Šukuosenos namuose darytis nereikia, bet galva turi būti išplauta. Kostiumėlius ir aukštakulnius pasilik darbui, bet apsmukusius treningus – sportui... Banalu? Taip. Bet dauguma tai pamirštame...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis