Aistringos sekso pozos vandenyje (S)

Jei tavo intymiame gyvenime įsitvirtino monotonija, pats metas imtis veiksmų. Pavyzdžiui, išbandyti keletą naujų pozų arba tiesiog kraustytis iš miegamojo į vonią! COSMO siūlo 5 pozas, kurias gali išbandyti vandenyje.

Jausti prigludusį partnerio kūną, gaivinančius vandens lašus ir dar matyti jo akis... Malonumas garantuotas. Atsistok priešais partnerį, apkabink jį ties kaklu, o viena koja apsivyk jo juosmenį. Tegul partneris prilaiko tavo koją ties šlaunimi, kad abiems būtų patogiau išlaikyti pusiausvyrą.

Pasilenk 90 laipsnių kampu, prisilaikydama sienos, kad išlaikytum pusiausvyrą. Kai partneris į tave įsiskverbs, lėtai išsitiesk ir abu šiek tiek sulenkite kojas per kelius, kad būtų lengviau judėti. Rankomis gali prisilaikyti šiek tiek virš kelių arba atsiremti į sieną.

Atsigulk ant šono, viena ranka tvirtai remdamasi į vonios dugną. Vieną koją laikyk ištiesusi, o kitą pakelk į viršų. Tegul tavo partneris įsipatogina tau tarp kojų, kad galėtų lengvai įsiskverbti.

Tegul tavo partneris atsisėda vonioje, kad nugara remtųsi į vonios galą, o kojos būtų šiek tiek sulenktos. Apsižerk jo klubus, atsukusi jam nugarą, ir pasilenk į priekį, kad krūtinė liestųsi su jo kojomis.

Tegul tavo partneris atsisėda vonioje, kad nugara remtųsi į vonios galą, o kojos būtų ištiestos ir suglaustos. Atsuk jam nugarą ir apsižerk ties klubais taip, kad blauzdomis remtumeisi į vonios dugną, o jo krūtinė liestųsi su tavo nugara. Papildomai gali jaudinti save vandens srove.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis