5 moterų klaidos sekse

Galbūt to ir negalima pavadinti klaidomis, juk kas patinka vienam, gali būti visiškai nepriimtina kitam. Tačiau atsižvelgti į šiuos vyrų pastebėjimus verta. Galbūt iki šiol net nesusimąstei, kad lovoje darai tai, kas tavo mylimajam visai nepatinka?

„Negaliu pakęsti, kai draugė nerodo jokios iniciatyvos. Atrodo, kad sekso reikia tik man, o už tai, kad „gaunu“ dar turiu jaustis jai dėkingas.“ – Cosmo išdavė savo vardo nenorėjęs atskleisti 22 metų vaikinas.

Kaip jaustumeisi, jei pasipuoštum seksualiais apatiniais, o tavo antroji pusė vakare tiesiog griūtų į lovą, pakštelėtų tau į kaktą ir palinkėjęs saldžių sapnų atsuktų nugarą? Tiek to, vieną, antrą kartą... Galbūt jis tiesiog pavargęs. Bet jei taip būtų nuolatos? Klysti, jei manai, kad tik moterims reikia komplimentų, dėmesio ir parodymo, kad jos geidžiamos. Ar įsivaizduoji, kaip sujaudintum savo draugą, jei netikėtai jam į ausį pašnabždėtum, kaip nori jo čia ir dabar? O jei dar papasakotum keletą pikantiškų detalių, kaip viską įsivaizduoji...

„Mano mergina negali pakęsti „šuniuko“ ir panašių pozų. Jeigu jai tai neteiktų malonumo – suprasčiau, bet jinai įsitikinusi, kad tokios pozos yra žeminančios. Nesuprantu prie ko čia žeminimas? Jeigu aš tikrai norėčiau ją žeminti, tai atitinkamai ir gyvenime elgčiausi, ne tik lovoje.“ – pasakojo Vytas.

Kiekvienas lovoje turi savų „tabu“, bet šį sąrašėlį laikas nuo laiko pravartu peržiūrėti iš naujo. Tikrai nereikia būti porno žvaigdže lovoje, bet jei į lovą nenori įsileisti trečio – monotonijos, tuomet pozų arsenalą reikėtų reguliariai atnaujinti. Įsiklausyk, ko nori tavo antroji pusė ir neskubėk iš karto sakyti „ne“. Galbūt kelis kartus pabandžiusi suprasi, kad tai visai ne taip jau ir blogai?

O štai dar vienas Cosmo kalbintas vaikinas susidūrė su priešinga problema: „Maniškė sutinka daryti viską, ko jos paprašau. Iš pradžių galvojau „Vaaau...,“ bet dabar darosi nuobodu. Taisyklė, kad kuo sunkiau gauti, tuo labiau norisi – pasitvirtina 100%.”

Medžiojimo instinktai užprogramuoti vyrų prigimtyje. Pats moters medžiojimo procesas jiems kaitiną kraują, o vos tik grobis pagautas – visas įdomumas dingsta. Šiuo atveju reikėtų bandyti atrasti aukso viduriuką: būti velniuku su angelo sparneliais.

Vyrai dažnai pasvajoja, kad kartais moterys imtųsi iniciatyvos ir lovoje būtų valdovės. Kartais. Kai tai vyksta nuolatos, pasijusti tikru vyru lovoje gali būti sunku... Su tuo sutinka ir Romas „Mano draugė ganėtinai valdinga, todėl gyvenime mums tenka gerokai gludinti kampus. Bet lovoje dviejų vyrų tikrai nebus...“

„Mano moteris fantastiška, bet turi du lovoje erzinančius įpročius: per daug šneka ir po sekso nori glamonėtis. Dėl antrojo tiek to, nors pats noriu tiesiog ramiai pagulėti. Bet šnekėjimo vidurį sekso negaliu pakęsti. Komentarai kas ir kaip mane išblaško“ – sako Kęstas, o mums belieka pridurti, kad vyrai labiau myli akimis, nei ausimis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis