Tikra istorija: ką daryti, jei vyras kiekvieną dieną nori sekso?

„Nežinau, gal čia su manimi kas nors negerai, gal problema yra manyje, o ne mano vyre, bet jis kiekvieną vakarą nori mylėtis“ – į COSMO elektroninio pašto dėžutę atskriejo laiškas, kurio autorė prašo jį paviešinti, kad galėtų išgirsti kitų moterų nuomonę. Skaitytojos istoriją pateikiame tau ir tikimės sulaukti ne tik moterų, bet ir vyrų komentarų.

Man 32 metai. Mano sutuoktinis šiek tiek vyresnis, jam – 38. Niekuomet nebuvau iš tų „draugaujančių“, todėl ir rimtą draugą iki santuokos turėjau tik vieną. Su juo kartu buvome 2 metus, bet negyvenome kartu. Mylėdavomės maždaug porą kartų per savaitę, kuomet likdavau pas jį nakvoti.

Kai išsiskyrėme, man buvo 27 metai. Tuomet susipažinau su dabartiniu vyru. Aš gyvenau su tėvais, jis turėjo savo butą. Pradraugavome maždaug pusę metų, tuomet aš atsikrausčiau pas jį, dar po metų susituokėme. Iki santuokos mūsų seksualinis gyvenimas buvo tikrai intensyvus: mylėdavomės kiekvieną dieną, kartais – po kelis kartus. Maniau, kad tai normalu, juk santykių pradžia, aistra ir t.t. Bet kartu gyvename jau 5 metus, o jo sekso poreikis nemažėja.

Kartais mane tai gąsdina, nes jo aistra sukyla labai greitai, gal net šiek tiek „gyvuliškai“ ir atrodo, kad to reikia „čia ir dabar“. Aš nesu prieš aistringą seksą, bet tam, kad pasitenkinčiau, man reikia nusiteikimo. Bet labiau mane neramina pernelyg aktyvus lytinis gyvenimas. Net nemalonu tai rašyti, bet mano vyras sekso nori ir tomis dienomis. Bandžiau jam sakyti, kad man tai atrodo nehigieniška, aš negaliu atsipalaiduoti, bet jis būna taip užsivedęs... O oralinis seksas kaip alternatyva jam netinka.

Nežinau, ką daryti. Aišku, galėčiau tiesiog griežtai atsisakyti mylėtis, bet suprantu, kad jo poreikiai niekur nedings. Jei atvirai, tiesiog bijau, kad jis susiras meilužę. Tokią, kuriai norėsis mylėtis taip pat dažnai, kaip ir jam. Nežinau, gal čia su manimi kas nors negerai, gal problema yra manyje, o ne mano vyre?

Nori papasakoti savo istoriją, pasidalinti mintimis ar patarimais? Atsiųsk mums laišką elektroniniu paštu portalas@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis