Oralinis seksas: penki niuansai, kurių nereikėtų ignoruoti

Retas vyras atsisakytų oralinio sekso. Taip... Jiems tai – tikras malonumas. Nori pamaloninti savo mylimąjį oralinėmis glamonėmis ir padovanoti jam nepamirštamų įspūdžių? Nebijok eksperimentuoti! Štai penki niuansai, kurių nereikėtų ignoruoti.

1. Požiūris į oralinį seksą

Gali atrodyti atsipalaidavusi, gali apsimesti, kad tu mėgsti oralinį seksą, tačiau jeigu iš tikrųjų to nėra, malonumo nebus, bent jau tau. Norint, kad oralinis seksas teiktų malonumą abiems, reikia pakeisti požiūrį į jį.


Kai kurios merginos pačios nesupranta, kodėl joms nemalonus oralinis seksas. Kiekvienos priežastys individualios, tačiau visos teigia, kad egzistuoja kažkoks barjeras, kompleksas. Pažiūrėk, kokią palaimą oralinio sekso metu patiria tavo partneris, o juk tai tavo nuopelnas. Tad leisk ir sau pajausti emocinį pasitenkinimą, kad būtent tu suteiki jam šį nuostabų jausmą.


2. Poza 69 ir vienu metu patirtas orgazmas

Nereta moteris laikosi nuomonės, kad pasitenkinti sekso metu būtinai turi abu. Esą būtų nesąžininga jų atžvilgiu, jei malonumą patirtų tik vyras. Jei ir tavo nuomonė tokia pati, poza 69 tau bus puiki išeitis. Tiesa, nereikia tikėtis „stebuklų“, nes tam, kad patirtum orgazmą pati, privalai išmokti atsipalaiduoti, o daryti oralinį vyrui ir tuo pačiu visiškai atsipalaiduoti pavyksta ne visoms. Iš kitos pusės, ar verta stengtis? Kaip ir tradicinio, taip ir oralinio sekso metu, stengiantis malonumo viršūnėje atsidurti vienu metu, prarandamas mėgavimasis pačiu procesu. Nepaversk sekso medžiokle.


3. Žaisk ne tik burna

Oralinis seksas – darbelis toli gražu ne tik rankoms ir liežuviui. Gerai apsilaižyk lūpas ir suimk jomis penio galvutę. Likusią dalį tvirtai apglėbk delnu. Judink delną aukštyn ir žemyn, o liežuviu suk ratus. Prieš tai delnus gali sudrėkinti seilėmis arba lubrikantu. Vyrams labai patinka, kai glamonėjamos sėklidės, taigi nepamiršk ir jų. Viena ranka suimk sėklides ir švelniai jas glostyk, retkarčiais spustelėdama šiek tiek stipriau. Jei suspaudimą sugebėsi suderinti kartu su giliu įsiskverbimu – įspūdžiai bus nepakartojami. Keisk ritmą, kad veiksmai nebūtų monotoniški. Gali šiek tiek pasukti galvą, kad penis į burną įeitų kitu kampu. Taip potyriai nuolatos keisis ir labiau jaudins. Tavo partneriui tai tikrai patiks.


4. Pozos

Nereikėtų oraliniu seksu užsiiminėti vis tomis pačiomis pozomis. Paerzink savo vaikiną ir nepulk iš karto prie darbo: atsiklaupk ant žemės, ranka tvirtai suimk jo penį ir žiūrėdama tiesiai vaikinui į akis, aplaižyk penį liežuviu. Akių kontaktas gali jaudinti ne ką mažiau, nei pats veiksmas. Paeksperimentuok ir pagalvok apie tokias seksualines pozas, kuriose jam atsivertų gražiausias viso veiksmo vaizdas.


5. Neignoruok spermos

Negali nuryti – neryk. Tik šiukštu neskleisk pasibjaurėjimo garsų, nespjaudyk ir nepulk karštligiškai valytis lūpų. Tokiu savo elgesiu tu paprasčiausiai sugadinsi viską, kas buvo... Jei sperma tau iš tiesų labai nemaloni, prieš pabaigą tiesiog pasiūlyk vaikinui pabaigti ant kurios nors seksualios tavo kūno vietelės, pavyzdžiui, krūtinės ar užpakaliuko.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis