Tavo ir jo seksualinis suderinamumas

Sakoma, kad sekse valdo gyvuliški instinktai. Kas tu – aistringa tigrė ar baikšti stirnaitė? Ir kas tavo partneris – egzotiškas lemūras ar ištikimas vilkas? Šis testas padės geriau pažinti vienas kitą ir patikrinti ar tarp jūsų yra bent menkiausias suderinamumas.

Daugelio specialistų nuomone, mūsų seksualinį elgesį veikia daugelis faktorių, pradedant auklėjimu ir baigiant pirma seksualine patirtimi. Visgi pagrindų pagrindas yra tai, kuo iš prigimties mus apdovanojo gamta. Jei nuo tavo ugningo temperamento lydosi miegamojo sienos, tai kurį laiką, žinoma, tau pavyks apsimesti drovuole, tik ar toks savo prigimties varžymas suteiks tau malonumo? Kartais mes pačios net neįtariam, ką sugebam lovoje ir vien todėl, kad neišsiaiškiname su savo vidiniu „aš“. Atlik šį testą su savo vaikinu (geriau būtų jei tai darytumėte atskirai) ir išsiaiškinkite, ar tarp jūsų yra suderinamumas ir ko jums trūksta iki pilnos harmonijos.

1. Mylimojoje (-ajame) tave labiausiai jaudina:

а) kvapas (*)

b) žvilgsnis (!)

c) balsas (@)

d) oda (#)

2. Didžiausią malonumą lovoje tu patyrei:

а) su tuo (-ta), su kuriuo (-kuria) ilgai buvote kartu (*)

b) su nepažįstamu (-a) (@)

c) su romantišku (-a) gerbėju (-a) (!)

d) su kolega (#)

3. Pasiekusi palaimos viršūnę, tu:

а) jausmus išreiški garsu (@)

b) nuo jausmų pertekliaus apsiverki (!)

c) komentuoji tai kas vyksta (#)

d) visas emocijas laikai savyje (*)

4. Kuris bruožas tau tinka labiausiai?

а) šaltakraujiškumas (*)

b) impulsyvumas (@)

c) romantiškumas (!)

d) betarpiškumas (#)

5. Kai sutinki tau patikusį priešingos lyties atstovą (-ę), tu:

а) flirtuoji (#)

b) iš karto kvieti į pasimatymą (@)

c) stebi jį (ją), nesiryždama (as) pirmam žingsniui (!)

d) renki informaciją apie tave sudominusį objektą (*)

6. Kai nori ypatingo sekso, tau būtini:

а) žaisliukai iš sekso prekių parduotuvės (#)

b) šilkinė patalynė, muzika, jauki aplinka (!)

c) afrodiziakai arba neįprasta aplinka (@)

d) pakanka mylimo žmogaus šalia (*)

7. Kas tau labiausiai patinka sekse?

а) naujos pozos ir stiprus orgazmas (@)

b) žaidimas (#)

c) kuomet partneris patiria ne mažesnį malonumą nei tu (*)

d) ilga, švelni preliudija (!)

8. Norint įkvėpti partnerį žygdarbiams, būtina:

а) kurį laiką taikyti jam seksualinį „pasninką“ (!)

b) būnant viešumoje, netikėtai jam įgnybti arba paglostyti (@)

c) patiekti vakarienę į lovą (*)

d) pakuždėti kokį nors pikantišką žodelį svečiuojantis pas labai tvarkingus giminaičius (#)

9. Tu mėgsti užsiiminėti seksu:

а) žvakių šviesoje (!)

b) tamsoje (*)

c) neįprastoje aplinkoje (svečiuose, restorane) (#)

d) koks skirtumas kur, kad tik būtų su kuo (@)

10. Ištikimybė tau:

а) nedraudžia flirtuoti ir su kitais (!)

b) reiškia, kad tu gali turėti tik vieną partnerį (@)

c) natūrali būsena (*)

d) žodis ne iš tavo žodyno (#)

Daugiausiai „@“– Tigras

Gracingi ir nenuspėjami. Tigrai išsiskiria neribotu seksualiniu apetitu. Lovoje šie kačių šeimos atstovai išradingi ir energingi, ne kiekvienas partneris ištvers jų aistrą.

Meilės strategija. Kaip ir tavo prototipas gyvūnų pasaulyje, tu mėgsti užkariauti ir viską kontroliuoti, tame tarpe ir lovoje. Tigrai labai pasitikintys savimi, mėgsta provokuoti partnerį. Jeigu Tigras suplanavo kažką suvilioti, pasieks tai be ypatingų pastangų.

Seksualinis elgesys. Tu labai mėgsti glamones ir ilgą, švelnią preliudiją. Miegamajame tau patinka kvailioti, žaismingai priešintis, kas seksui suteikia ypatingo aštrumo. Meilės malonumuose tu dievini maratonus – tau nieko nereiškia po audringos, bemiegės nakties, visą dieną spinduliuoti energiją darbe.

Pagrindinis koziris. Pats svarbiausias dalykas Tigrui yra klausa. Todėl tau labai patinka, kai partneris tau į ausį kužda švelnius žodelius. Tu juk mėgsti komentuoti savo veiksmus ir visiškai nesidrovi paklausti partnerio ko ir kaip jam norėtųsi. Tavo nuomone, jausmingi garsai lovoje užveda ku kas geriau nei bučiniai.

Patarimas. Ne kiekvienas partneris gali pasigirti tokiu galingu temperamentu. Todėl avansu savo partnerį gali pamaloninti ilgesne preliudija, masažu, erotiniu šokiu, tuo, kas padidintų jausmingumą, o tau padėtų šiek tiek „numesti“ įsiaudrinimo perteklių.

TIGRO SUDERINAMUMAS

Su stirna: Kažkuriam iš jūsų teks keisti požiūrį į seksą, atsižvelgiant į partnerio nuomonę.

Su vilku: Audringas romas vargiai peraugs į kažką daugiau, jei tigras nesiliaus diktuoti savo sąlygų.

Su tigru: Jūs turite galimybe kartu padaryti tai, apie ką kiti drovisi net pagalvoti. Tačiau vargu ar būsite vienas kitam ištikimi.

Su lemūru: Seksas sėkmingas gali būti tik tuo atveju, jei jis bus kantrus, o ji labai išradinga.

Daugiausia „*“ – Vilkas

Sekse Vilkas ir Vilkė visų labiausiai vertina ištikimybę, stabilumą ir draugiškus santykius. Tačiau nereikia manyti, kad prie šių savybių nedera tokios kaip laki vaizduotė ir audringi jausmai.

Meilės strategija. Tu darai viską, kad partneris norėtų sukurti su tavi šeimą. Tavo gundymo objektas – žmogus, kuriuo gali pasitikėti: subalansuotas, sąžiningas ir atviras. Vilkai tiesmuki ir spontaniški, jie mėgsta rodyti iniciatyvą.

Seksualinis elgesys. Nuoširdumas – tai tavo pagrindinis koziris ir partneriui keliamas reikalavimas. Tu niekada neapsimetinėji ir nepakęsi veidmainystės santykiuose. Vienos nakties, nieko neįpareigojantis seksas – ne tau. Į lovą tu gulsi tik su tau labai patinkančiu žmogumi arba su tuo, kurį tikrai myli. Nežiūrint tavo pragmatiškumo, romantiką tu dievini. Išvyka į kitą miestą, gėlės, mažos dovanėlės, šeimyniniai albumai tau labai svarbūs.

Pagrindinis koziris. Tu puikiai jauti partnerį ir moki suteikti jam būtent tai, ko jis nori, tačiau tuo pačiu metu sugebi ir pati pasiimti maksimumą.

Patarimas. Paįvairink jūsų santykius flirtu, nes jums sekse trūksta žaismingumo, spontaniškumo ir netikėtumų. Įsigyk nuotaikingų, geismą žadinančių aksesuarų: šilkinę patalynę, įvairių žaisliukų…

VILKO SUDERINAMUMAS

Su strina: stirnos toleravimas padės vilkui įgyvendinti visas savo seksualines fantazijas.

Su vilku: Idealūs santykiai tiek lovoje, tiek visur kitur. Daugiau žaismingumo, aistros, netikėtumų.

Su tigru: Audringas romanas vargiai peraugs į kažką daugiau, jei tigras nesiliaus diktuoti savo sąlygų.

Su lemūru: Jūsų skirtingi lūkesčiai iš sekso, tačiau tai nereiškia, kad lovoje jūs nuobodžiausite. Nebijokite improvizuoti.

Daugiausia „!“ – stirna

Stirnos temperamento žmonės gerai žino savo vertę ir moka save pateikti. Negana to, jie sugeba prisitaikyti praktiškai prie kiekvieno partnerio..

Meilės startegija. Tau patinka, kai prieš tave lankstosi ir tu sumaniai provokuoji partnerį. Tas kuris nusižiūrėjo stirnos, turės mokėti atsilaikyti prieš konkurentus.

Seksualinis elgesys. Taktiškumas ir švelnumas lovoje – pagrindinės tavo savybės. Tačiau jei tu visiškai pasitiki savo partneriu, tai ugninga aistra ima viršų prieš tavo prigimtinį drovumą..

Pagrindinis koziris. Tu puikiai įvaldžiusi žvilgsnių meną, drabužių, makiažo ir šukuosenos pagalba moki pateikti save kaip laimėtoją. Vyrai – stirnaičiai žino, kaip padaryti, kad vien jų balsas sužadintų priešingos lyties atstovių seksualines fantazijas.

Patarimas. Nesidrovėk išsakyti partneriui savo norų. Būdami lovoje, atvirai kalbėkitės apie savo seksualines fantazijas, atsipalaiduokite, mėgaukitės vienas kitu. Pabandyk įprastą „lėtą-švelnų“ scenarijų pakeisti greitais, aštriais malonumais.

STIRNOS SUDERINAMUMAS

Su stirna: Seksas saikingas, tačiau tai nereiškia, kad lovoje jums nuobodu. Priešingai: jūs mokate suteikti vienas kitam malonumą.

Su vilku: Puiki ilgalaikių, harmoningų santykių, kuriuose tenkinami abipusiai poreikiai, pradžia.

Su tigru: Kažkuriam iš jūsų teks keisti požiūrį į seksą, atsižvelgiant į partnerio nuomonę.

Su lemūru: Jai vertėtų būti labiau betrapiška, o jam – taktiškesniu. Tuomet jūsų santykiuose įsivyraus harmonija.

Daugiausia „#“ – Lemūras

Lemūras visada linksmas, besidžiaugiantis gyvenimu, seksas jam (kaip maistas, drabužiai, miegas) – dar vienas svarbus malonumų šaltinis. Lovoje jam nepriimtini jokie draudimai ar suvaržymai.

Meilės strategija. Meilės aistra tau – įdomus nuotykis. Visame kame, tame tarpe ir sekse, Lemūrai originalūs ir nepriklausomi. Suvilioti gali tik dėl pramogos ar akimirksniu užplūdusio geismo. Vis tik, jei Lemūras pamils iš tikrųjų, jo išrinktajam pavydės visi.

Seksualus elgesys. Pirmiausia tu ieškai fizinių malonumų. Fantastiškas seksas – tai kažkas tokio, kas nepatirta iki šiol. Vienoda strategija neegzistuoja: Lemūrai būna ir veržlūs, ir švelnūs, ir aistringi ir santūrūs. Jie nenuspėjami.

Pagrindinis koziris. Padidintas jausmingumas.

Patarimas. Jeigu tavo partneris šiek tiek pavargo nuo tavo nesibaigiančių eksperimentų lovoje, nepyk ant jo. Porą dienų pabūkite atskirai, kartais trumpalaikis atsiskyrimas tik sustiprina santykius.

LEMŪRO SUDERINAMUMAS

Su stirna: Skirtingi temperamentai gali būti tiek kliūtimi, tiek ta jėga, kuri traukia jus vieną prie kito. Yra ko vienam kitą pamokyti.

Su vilku: Vilkui lemūras gali tapti patikimu ramsčiu. Palankios perspektyvos santuokai.

Su tigru: Lovoje jūs galėsite bendrauti be žodžių, jei pirmiau tapsite draugais, o tik po to meilužiais.

Su lemūru: Prognozės teigiamos, tačiau tavo temperamentas gali iškrėsti piktą pokštą. Duok valią emocijoms ir tau neprireiks ieškoti aistros kitur.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis