Tikra istorija: vyras spaudžia išbandyti seksą trise

Laba diena, turiu problemą, apie kurią negaliu pasikalbėti net su savo draugėmis. Tikiuosi, kad jūs galėsite man padėti.

Mano vyras išgyvena kažkokią vidurio amžiaus krizę - bent jau aš tai vadinu būtent taip. Jis pasikeitė: pradėjo lankytis sporto klube, pakeitė stilių, dažniau nori išlįsti iš namų pasižmonėti, nuolatos sugalvoja kokios nors įdomios veiklos. Aš džiaugiuosi, nes visi tie pokyčiai tik į gerą. O ir pati neatsilieku: išmečiau nudrengtus treningiukus ir namuose stengiuosi atrodyti seksualiai, su mielu noru išbandau jo siūlomas avantiūras ir t.t. Problema tik ta, kad pasikeitė ir mūsų seksualinis gyvenimas.

Intymiais klausimais mes visuomet puikiai sutarėme. Vyras pakankamai seksualiai aktyvus, o ir aš tikrai ne davatka. Su mielu noru išbandydavau naujas pozas, paeksperimentuodavome ir su vietomis, ir su įvairiais žaisliukais. Bet dabar jis įsigeidė sekso trise.

TAIP PAT SKAITYK: 10 erotinių filmų karštam savaitgaliui

Prieš kelis mėnesius tiesiog užsiminė apie tai. Paklausė manęs, ką labiausiai norėčiau išbandyti lovoje ir ką manau apie seksą trise. Pasakiau, kad tokį variantą galėčiau išbandyti tik su dviem nepažįstamais žmonėmis, nes dalintis savo vyru tiesiog negalėčiau. Suprantu, kad dvi moterys lovoje - turbūt kiekvieno vyro svajonė. Kai jo paties paklausiau, ar į mūsų lovą jis įsileistų kitą vyrą ir seksas trise būtų tarp manęs, jo ir to kito, o ne moters, sulaukiau teigiamo atsakymo. Buvau gerokai nustebusi. Visų pirma - nejaugi jam nebūtų pavydu, kad kažkoks svetimas žmogus liečia jo moterį? Ar tai reiškia, kad aš jam jau atsibodau? Antra - nejaugi jam nebūtų atgrasu liestis su kitu vyru?

Po kurio laiko šita tema vėl išlindo. Vyras vakare pasiūlė pažiūrėti kokį nors erotinį filmą, kad šiek tiek įsijaustume. Pasakiau, kad pats išrinktų ką žiūrėsim. Siužetas buvo paprastas: vienas vyras ir dvi moterys. Vėliau buvo dar vienas su tuo susijęs momentas: vyras pamiršo išjungti vienos suaugusiems skirtos pažinčių svetainės forumą, kuriame naršė grupinio sekso rubrikoje. Aš net nežinojau, kad jis apskritai turi anketą tokiuose puslapiuose. Patikrinau anketos žinutes, bet ten buvo tuščia.

TAIP PAT SKAITYK: Santykių suderinamumas pagal gimimo datas

Net nežinau, ką galvoti. Gal jis paliko įjungtą specialiai tam, kad aš pamatyčiau jog jis to nori? O gal visos tos permainos būtent dėl to, kad jis užsiregistravo pažinčių svetainėje ir ten susirado kitą? Nors aš tuo abejoju, nes su manimi jis praleidžia net daugiau laiko, nei seniau.

Prieš pabandymą trise aš neturiu nieko prieš, bet bijau, kad tai gali sugriauti mūsų santykius. O jeigu man nepavyks atsiriboti nuo pavydo? O jeigu kita moteris jam patiks labiau? Apie tai, kad vyras bus su kitu vyru išvis nenoriu galvoti. Mano galvoje daugybė „o jeigu“, bet iš kitos pusės aš suprantu, kad jo fantazijos niekur nedings. Ką daryti? Sutikti paeksperimentuoti ir tiesiog žiūrėti kas iš to gausis? Ar pasakyti vyrui, kad to nenoriu?

Nori papasakoti savo istoriją, pasidalinti mintimis ar patarimais? Atsiųsk mums laišką elektroniniu paštu portalas@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis