5 erotiniai žaidimai karštam vakarui dviese (N-18)

(1)

Esi nusiteikusi svaiginančiam ir labai erotiškam vakarui? Siūlome tau 5 idėjas, kaip nustebinti mylimąjį ir užsitikrinti labai karštą naktį!


Saldieji sapnai

Pabusti iš saldaus sapno nuo karštų bučinių ir švelnių glamonių... Kuris gi vyras atsisakytų tokio malonumo? Patikėk, ši naktis dar ilgai išliks jo atmintyje.

Leisk savo vyrukui kietai įmigti ir bent porą valandėlių pasnausti, kad pabudęs nebūtų irzlus. Prieš žaidimą aplink lovą išdėliok ir uždek mažas žvakutes, kurios padės sukurti romantišką atmosferą, o kur nors lovos šone pasidėk mažą indelį su ledukais. Tyliai įlįsk atgal po antklode, prisiglausk prie mylimojo šono ir švelniai lyžtelėk bei krimstelėk jo ausį. Kai jis pradės iš lėto budintis ir merkti akis, apsižerk jo kūną ir lėtai nusivilk naktinukus (nusirenginėjimas tikrai padės įsiaudrinti). Paimk vieną leduką ir lėtai brauk juo nuo kaklo link krūtinės, kad sušaldytas vanduo imtų tirpti ir tekėti tavo apnuogintu kūnu. Seksualiai atlošk galvą, išsiriesk ir paglamonėk savo krūtis. Nuo šių vaizdų taviškis jau tikrai bus susijaudinęs.

Pasislink šiek tiek žemiau ir švelniai lyžtelėk jo pasididžiavimą, tuo pačiu lėtai glamonėdama rankomis. Neskubėk, erzink jį, priversk tavęs geisti... Prieš akis dar visa naktis. Bučiuodama jo kūną grįžk prie ausies ir pašnibždėk, kaip norėtum pajusti jį savyje. Jis tikrai negalės atsisakyti.


Svaiginanti nežinomybė

Žaidimui reikės: akių raiščio, poros švelnių skarelių, kėdės su rankų atlošais, ledukų, karštos arbatos ir likerio.

Išjunk šviesą ir uždek keletą žvakių, kurios padės sukurti jaukią intymią atmosferą. Paprašyk, kad vaikinas nusivilktų visus drabužius ir patogiai atsisėstų ant kėdės. Užrišk jam akis ir prie kėdės atlošų pritvirtink rankas švelniomis skarelėmis, kad jis negalėtų laisvai judėti. Dabar – metas gundymui. Švelniai pamasažuok vaikino nugarą, lyžtelėk kaklą, tarsi netyčia prisiglausk prie jo kūno krūtine. Tuomet prieik prie vaikino iš priekio, ant piršto užlašink šiek tiek likerio ir duok jam paragauti. Likeris gali atsidurti ant bet kurios tavo kūno vietos, pavyzdžiui, krūtinės, kojos ir t.t.

Gurkštelėk šiek tiek karštos arbatos ir pamalonink jį aistringomis glamonėmis burna. Tuomet tą patį padaryk burnoje palaikiusi leduką. Karščio ir šalčio poveikis suteikia neįtikėtinų pojūčių. Kai jausi, kad vaikinas nebegali tvardyti geidulio, atrišk jo rankas ir erotinius žaidimus perkelkite į lovą. Kad būtų įdomiau, akių raištį galima palikti. Juk nieko nematant, pojūčiai tik paaštrėja.


Paslaptingas likimas

Nori išsklaidyti santykius užklupusią monotoniją? Tuomet šis žaidimas – kaip tik tau.

Žaidimui reikės: 20 lapelių, tušinuko ir jūsų abiejų fantazijos. Padalink lapelius į dvi krūveles. Ant vienų lapelių surašyk savo ir partnerio mėgstamiausias sekso pozas, ant kitų lapelių – įvairias vietas, kuriose norėtumėte tas pozas išbandyti. Vietos gali būti pačios įvairiausios: vonia, palangė, koridorius, mašina, o gal net kas nors ekstremalesnio?

Į vieną indelį sudėk lapelius su sekso pozomis, į kitą – lapelius su vietomis. Kai abu būsite nusiteikę paišdykauti, ištrauk vieną sekso pozą, o jis tegul ištraukia vietą, kurioje viskas vyks (arba atvirkščiai). Monotonija iš jūsų seksualinių santykių išnyks kaipmat!

Tiesa ir drąsa

Ar pameni, kaip kadaise su draugais ar klasiokais žaisdavote „Tiesa ir drąsa“? Šį kartą siūlome išbandyti kažką panašaus, tik dviese ir šiek tiek erotiškiau.

Žaidimą galima žaisti keliais būdais, todėl pasirink tau labiau priimtiną. Tikrajame „Tiesa ir drąsa“ žaidime galima pasirinkti: pildyti užduotį ar atsakinėti į klausimą, o tau siūlome arba daryti tai peiliui (vieną kartą atsakai į klausimą, kitą kartą pildai užduotį), arba traukti lapelį, kuriame bus nurodyta, klausimas ar užduotis tavęs laukia šį kartą.

Bet kuriuo atveju, pasiruošk visiškam atvirumui. Visi klausimai ir užduotys turi būti susiję su erotika. Užduok jam intymius klausimus, į kuriuos visuomet troškai sužinoti atsakymus, sugalvok užduotis, kurios jus abu įkaitintų. Nebijok atskleisti savo erotinių fantazijų, juk žaidimas būtent tam ir skirtas!

Išbandyk kuo daugiau

Prisikarpyk kuo daugiau lapukų. Ant vienų surašyk skirtingas trukmes, pvz: 30 sekundžių, 1 minutė, 3 minutės t.t. Ilgesnių trukmių geriau nerašyti. Kiekviena trukmė gali kartotis daugybę kartų. Ant kitų lapukų surašyk kuo įvairesnes užduotis: erotinė fantazija, konkrečios vietos bučiavimas, sekso poza (ties poza įrašyk konkrečią), tam tikros vietos masažavimas ir t.t. Lapelius su laiku sudėk į vieną indą, o su užduotimis – į kitą.

Su mylimuoju įsijunkite romantišką muziką ir pradėkite žaidimą: traukite vieną lapelį su laiku ir vieną su užduotimi. Pavyzdžiui, 1 minutė – sekso poza „šuniukas“. Minutę laiko mylėkitės šuniuku. 2 minutės – erotinė fantazija. 2 minutes kažkuris iš jūsų turi išsamiai pasakoti apie savo erotinę fantaziją ir t.t.

Žaidimas gali trukti tiek, kiek norite patys! Svarbiausia per visą žaidimą išbandyti kuo daugiau ir nepasinerti vien tik į patį veiksmą!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis