6 dalykai, kuriuos lovoje verta išbandyti kiekvienai porai

Kur jau kur, bet miegamajame rutinai tikrai ne vieta! Vejame monotoniją iš savo lovos ir įsileidžiame šiek tiek daugiau pikantiškumo ir aistros.

Susidaryk „Taip/Ne/Galbūt“ norų sąrašą


Kartu su savo mylimuoju (kiekvienas atskirai) sudarykite seksualinių fantazijų sąrašus ir prie kiekvieno noro iš karto pasižymėkite po savo atsakymą: taip – jei tikrai norite tai išbandyti, ne – jei tai jums visai nepriimtina ir galbūt – jei kol kas nedrįstate, bet ateityje... Apsikeiskite sąrašais ir pamatysi, kad net ir tavo slapčiausios fantazijos, apie kurias niekuomet garsiai nekalbėjai, gali virsti realybe. Juk, pripažink, kartais nedrąsu antrajai pusei į akis pasakyti tai, apie ką fantazuoji.


Pasikabinkite miegamajame veidrodį


Sekso metu stebėti ritmingai judančius savo ir partnerio kūnus – vienas iš labiausiai jaudinančių dalykų. Jei šiek tiek kompleksuoji ar tau nedrąsu, nebūtina to daryti visiškoje šviesoje. Uždek žvakių, kad matytųsi tik jūsų šešėliai ir mėgaukis ne tik pojūčiais, bet ir vaizdais. Nereikia galvoti, kad lubrikantas – tik pagalbinė priemone esant tam tikroms problemoms. Bent pabandymui įsigyk buteliuką lubrikanto ir pasikviesk mylimąjį padūkti duše ar net ežere, kur niekas nematys.


Žaisliukai lovoje ir lubrikantai


Keletas erotiškų žaisliukų tikrai gali paįvairinti seksualinį gyvenimą. O juk ir pasirinkimas – labai platus. Galbūt vieniems patiks antrankiai, o kitiems užteks šilkinio akių raiščio. Pagalvok apie tai ir nebijok eksperimentuoti. Juk nepabandžiusi nesužinosi, ką dar nepakartojamo lovoje gali patirti.


Nereikia galvoti, kad lubrikantas – tik pagalbinė priemone esant tam tikroms problemoms. Bent pabandymui įsigyk buteliuką lubrikanto ir pasikviesk mylimąjį padūkti duše ar net ežere, kur niekas nematys.


Surenk „egoistišką“ naktį


Kiekvienas mylintis žmogus lovoje stengiasi suteikti kuo daugiau malonumo savo antrajai pusei, tačiau tam, kad maksimaliai pasitenkintum sekso metu, pabandyk surengti „egoistišką“ naktį. Vieną vakarą visas dėmesys turi būti skiriamas tau, kitą – jam. Šis paprastas būdas leis pilnai atsipalaiduoti ir susikoncentruoti į pasitenkinimą.


Šiek tiek daugiau ekstremalumo


Neužbrauk aklinai užuolaidų ir neuždarinėk vonios durų. Leisk partneriui iš šalies tave stebėti. Jei nori aštresnių pojūčių, pasiūlyk partneriui užsiimti seksu prie lango (jei šviesa nedegs, iš išorės jus vargu ar kas nors matys, o štai pati viską matysi kuo puikiausiai) ir netrukus pajausi savyje bundantį geismą.


Daugiau netikėtumų!


Seksas tik prieš miegą? Tikrai ne! Netikėtas seksas jaudina kur kas labiau, nei lauktas ir planuotas. Tiesiog prieik prie jo, kai jis žiūrės televizorių ar sėdės prie kompiuterio, prasek jo kelnių užtrauktuką (ar tiesiog suimk delnu penį) ir pašnibždėk, kaip nori pajusti jį savo burnoje.


Kitas variantas: leisk savo vyrukui kietai įmigti ir bent porą valandėlių pasnausti, kad pabudęs nebūtų irzlus. Prieš žaidimą aplink lovą išdėliok ir uždek mažas žvakutes, kurios padės sukurti romantišką atmosferą, o kur nors lovos šone pasidėk mažą indelį su ledukais. Tyliai įlįsk atgal po antklode, prisiglausk prie mylimojo šono ir švelniai lyžtelėk bei krimstelėk jo ausį. Kai jis pradės iš lėto budintis ir merkti akis, apsižerk jo kūną ir lėtai nusivilk naktinukus (nusirenginėjimas tikrai padės įsiaudrinti). Paimk vieną leduką ir lėtai brauk juo nuo kaklo link krūtinės, kad sušaldytas vanduo imtų tirpti ir tekėti tavo apnuogintu kūnu. Seksualiai atlošk galvą, išsiriesk ir paglamonėk savo krūtis. Nuo šių vaizdų taviškis jau tikrai bus susijaudinęs.


Pasislink šiek tiek žemiau ir švelniai lyžtelėk jo pasididžiavimą, tuo pačiu lėtai glamonėdama rankomis. Neskubėk, erzink jį, priversk tavęs geisti... Prieš akis dar visa naktis. Bučiuodama jo kūną grįžk prie ausies ir pašnibždėk, kaip norėtum pajusti jį savyje. Jis tikrai negalės atsisakyti.

Svarbiausia – nebijok eksperimentuoti!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis