10 frazių, kurių vyrams geriau nesakyti

Esi tikra, kad rimtai draugaujant išsikalbėti būtina, ir jokie santykiai negali būti grįsti melu? Tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia taukšti, kas tik galvon šauna. Šių frazių jam geriau negirdėti.

“Tu esi visas mano gyvenimas!”

Brrrr… Tau atrodo, kad toks prisipažinimas turėtų mylimąjį pakylėti į palaimos viršukalnes, tačiau iš tiesų nubloškia jį į panikos bedugnę. Būti kieno nors gyvenimu — pernelyg didelė atsakomybė. Be to, jam kils įtarimas, kad tu nebeturi savojo. Mūsų susidomėjimą kitu žmogumi sukelia šio kitoniškumas. Kam įdomu draugauti su veidrodiniu savo atspindžiu? Tačiau labiausiai vaikinus gąsdina laisvės ribojimas.

Ar dabar, kai tapo tavo gyvenimu, jis dar galės vienas susitikinėti su draugais, eiti žvejoti ar tiesiog žiūrėti futbolo varžybas savo viengungiškame butelyje? Pavojus netekti laisvės sukels priešingą efektą, nei tikėjaisi: užuot atsakęs taip pat, vaikinas ims ginti savo nepriklausomybę ir stengsis kuo labiau nuo tavęs atsiriboti.

“Kartais orgazmą aš vaidinu.”

Diskusijos, ar verta simuliuoti orgazmą, dažniausiai baigiasi verdiktu, kad to daryti nedera, tačiau apie 70 procentų moterų prisipažįsta nuolat hiperbolizuojančios pojūčius lovoje. Ir taip jos elgiasi ne dėl to, kad iš prigimties būtų melagės, — tiesiog tausoja trapią vyrų savimeilę. Vyrai įsivaizduoja, kad normaliai pasimylėti ir nepatirti orgazmo neįmanoma. Jeigu tu prisipažįsti jo nepatyrusi, vaikinas tai vertina kaip asmeninę nesėkmę ir puola kamantinėti, ką padarė blogai. Dėl šventos ramybės lieka tik apsimesti.

Tačiau tai dar nereiškia, jog būtina apie savo vaidybą skelbti viešai. Sužinojęs tiesą, vaikinas pasijus ne tik prastas meilužis, bet ir nuolat mulkinamas vargšelis, kuris, tavo manymu, neįstengia pripažinti tiesos. Tad jei jau vaidini, patylėk, o jei negali patylėti — geriau nevaidink. Beje, jei tai nėra vienkartinis nesklandumas, apsimetinėti nevertėtų. Ilgalaikis nepasitenkinimas kenkia ir tavo sveikatai, ir jūsų santykiams.

“Aš nenoriu už tavęs tekėti.”

Mums pernelyg ilgai buvo kalama į galvą, kad vyrai bet kokių užuominų apie vedybas bijo kaip velnias kryžiaus. Jie iš tiesų vengia tiesioginio spaudimo, tačiau tikrai neprieštarautų, jei merginos juos laikytų svajonių jaunikiais. Merginos noras už jo ištekėti kiekvienam vaikinui yra kuo tikriausias jo kokybės patvirtinimas. Jis įsitikinęs: jei tu net širdies gilumoje nesvajoji tapti jo žmona, vadinasi, jo nemyli (tiesą sakant, gal jis ir neklysta…).

Vyrai mielai svaičioja apie neįpareigojamus santykius, bet jei moteris jiems džiaugsmingai pritaria, iškart yra priskiriama prie lengvabūdžių. Be to, jis gali sėkmingai pasinaudoti šita pozicija. Kai po kelerių metų panorėsi įteisinti santykius, jis tiesiog pakels antakius ir tars: “Bet juk tu sakei, kad nenori už manęs tekėti!”

“Tu esi tikra mano tėvo (brolio, pirmosios meilės) kopija.”

Tu savo tėtį dievini ir manai, kad būti panašiam į jį — didžiulė garbė. Tačiau iš tiesų joks save gerbiantis žmogus netrokšta būti kieno nors kopija. Tavo vaikinas nori tikėti, kad pasirinkai jį dėl originalių asmeninių savybių, o ne dėl to, kad jis tau pasirodė į ką nors panašus.

Vyrai — dideli savimylos: lygindami save su kitais jie tiki, jog yra gerokai protingesni bei šaunesni. Taigi išgirdęs tokią frazę jis bus pasmerktas visą gyvenimą verstis per galvą, kad tik įrodytų esąs pranašesnis už tą, kieno kopija jį pavadinai. Beje, asociacijos su tėvu jam dar gali pasirodyti priimtinos, tai lyginti su buvusiaisiais — neabejotina klaida.

“Iki tavęs turėjau n vaikinų.”

Niekada nepasakok apie vaikinus, su kuriais esi mylėjusis. Ypač jei jų buvo per 10. Tavo noras per kelias minutes išpažinti visas nuodėmes ir palengvinti sielą visiškai suprantamas. Tikriausiai tikiesi, kad jis pasakys: “Koks skirtumas?”, ir tu galėsi vėl striksėti it nekalta mergaitė. Stereotipinis moters padorumo suvokimas pernelyg giliai įsismelkęs į mūsų smegenis, nors ir gyvename visuotinės lygybės bei laisvės laikais.

Net jei tavo vaikinas yra labai šiuolaikiškas ir nelaiko tavęs ištvirkusia, prisipažinti nebūtina. Kitaip jis (jei bent truputį domisi psichologija) netruks suabejoti, ar dažna partnerių kaita nerodo, jog tavo santykiai su priešinga lytimi yra problemiški. Be to, tavo patirtis gali pakirsti jo savimeilę — kuo ji didesnė, tuo sunkiau jam bus pranokti visus buvusiuosius. Tad geriausia partnerių skaičių sumažinti iki keturių. Jei nenori meluoti, į jo tiesmuką klausimą “Kiek?” atsakyk miglotai: “Kai sutikau tave, mano praeitis liovėsi egzistuoti”.

“Nenorėčiau turėti vaikų.”

Veikiausiai jis taip pat jų nenori. Bent kol kas. Tačiau mergina be motinystės instinkto daugeliui vyrų atrodo kaip gamtos anomalija. Ir nors žinia apie draugės nėštumą daugumai vaikinų sukelia šoką, kiekvieno pasąmonėje glūdi troškimas pratęsti giminę. Tiesa, maži kūdikėliai juos gąsdina, tačiau tai netrukdo ateities vizijose regėti save su sūnumi žaidžiančius futbolą. Užuot tiesiai prisipažinusi, kad nemėgsti vaikų, gali paaiškinti, jog kol kas nori susitvarkyti buitį, padaryti karjerą, o jau tada imsi galvoti apie šeimą.

“Kaip baisiai sustorėjau!”

Tai sakydama tu, aišku, tikiesi atsakymo: “Ką tu! Atrodai fantastiškai!” Tačiau vyrams toks koketavimas nesuprantamas. Jie linkę konstatuoti faktus ir mano, kad tu darai tą pat. Taigi ši tavo frazė tik privers jį atidžiau įsižiūrėti į tavo tariamus apvalumus ir galbūt pastebėti tai, ko anksčiau nematė. Jei kartosi tai dažnai, jis iš tiesų patikės, kad sakai tiesą. Net jei iš pradžių ir manė kitaip. Kita vertus, vaikinus erzina perdėtas merginų rūpinimasis savo išvaizda. Jie mano, kad savęs nemylinčios moterys nemoka džiaugtis gyvenimu ir lovoje yra susikausčiusios. Tiesą sakant, jie ne itin ir klysta.

“Ar žinai, kad tavo geriausias draugas beprotiškai manęs geidžia?”

Visiškai nesvarbu, ar tu tai sakai norėdama savo mylimiausiajam atverti akis ir parodyti, kokie kiaulės yra jo draugai, ar todėl, kad trokšti pakelti savo vertę jo akyse. Bet kuriuo atveju jis jausis pažemintas. Daugumai normalių vyrų draugų žmonos yra tabu — mylėtis su jomis prilygtų kraujomaišai. Jei vyro draugas iš tiesų blizgina į tave akutėmis, jis pamina švenčiausius vyriško solidarumo principus. Geriausiu atveju jiedu taps mirtinais priešais. Blogiausiu — tavo vaikinas pamanys, kad pati jį provokuoji. Beje, ir kalbant apie visiškai svetimus vyrus girtis, kokį dėmesį jie tau rodo, — blogas tonas.

“Mano draugės neįsivaizduoja, ką mudu turime bendra!”

Natūralu, kad tokia draugių nuomonė tave labai skaudina ir tu nori pasiguosti. Tačiau guodėją pasirinkai netinkamą. Iš tiesų šita kritika skirta labiau jam nei tau. Jeigu tave ji įžeidė, vaikiną turėtų žeisti dvigubai skaudžiau. Ką jis gali į tai atsakyti? Kad tavo draugės — idiotės? Jis liausis su jomis bendravęs arba visą laiką griaušis, kad yra tavęs nevertas. Net jei judu susituoktumėte ir įrodytumėte visiems, kad esate ideali pora, šitos pirminės diagnozės jis nepamirš visą gyvenimą.

“Man neramu, kad taip pagausėjo kažkokių įtartinų išskyrų.”

Kad ir kokie artimi būtumėte, tokios fiziologinės detalės gali jį nemaloniai nupurtyti ir ilgam numalšinti norą su tavimi mylėtis. Tau neramu? Guoskis draugei arba kreipkis tiesiai į ginekologę. Jei gydytoja iš tiesų aptiko kažkokią infekciją ir kol kas uždraudė intymius santykius, taip ir pasakyk. Frazė: “Šiuo metu gydausi uždegimą” skamba daug neutraliau nei detali ataskaita apie išskyras, kvapus ir niežulį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis