Santykiai vyrų ir moterų akimis: jiems – seksas, joms - emocijos


Šiais laikais pasiūlyti moteriai „paseksuoti“ vos po antro ar trečio pasimatymo – visiškai normalus reiškinys. Nesutinka? Keistuolė... Tikriausiai kelia savo kartelę ir tiek... „O kam laukti?“ - pasakytų dauguma vyrų ir pareikštų, kad moterys pačios nežino, ko nori iš santykių. Tuo tarpu damos greičiausiai tvirtai laikytųsi įsigalėjusios nuomonės, kad jiems tik vienas dalykas ir terūpi.

Santykiai iš vyro pusės

Vyrai santykius su moterimi dažniausiai pradeda nuo fizinio lygmens, t.y. pirmiausia įvertina moters išvaizdą. Jei moteris vyrui simpatiška, jis pajaučia fizinę trauką, fizinį susidomėjimą. Todėl posakis „vyrai myli akimis“ labai tiksliai atspindi pirmąjį santykių lygį. Siūlydamas seksą, jis tarsi pasako: „Tu man patinki“, pamiršdamas, kad moteris tai supranta visiškai kitaip. O jei dar šalia viso to moteris santykių pradžioje rodo šiltus, nuoširdžius jausmus vyrui, norėdama pelnyti daugiau pasitikėjimo, kaip tai yra priimta santykiuose tarp moterų, vyras tai supranta vienareikšmiškai kaip ženklą „jau laikas“.


Jeigu vyras ir moteris įvykių eigos neskubina, fizinis susidomėjimas gali peraugti į emocinį. Kitaip tariant, vyras susidomi ir moters jausmais. Ji sukelia jam ne tik seksualinius, bet ir gilesnius dvasinius jausmus. Santykiai stabilizuojasi, nes atitinka abiejų partnerių poreikius. Santykiai iš moters pusės

Moters santykiai su vyru dažniausiai prasideda intelektualiniame lygmenyje. Būtent dėl to moterys dažnai sako: „Koks įdomus vyriškis“. Juk retai išgirsi vyrą sakant: „O, kokia įdomi moteris“. Graži moteris, simpatiška moteris, patraukli moteris... Kur kas realesni variantai.

Pirmame susidomėjimo lygmenyje moters dėmesį patraukia to žmogaus charakteris, jo protas, tikslai, kalbėjimo būdas. Būtent dėl šios priežasties dažnai pasitaiko atvejų, kuomet merginos įsimyli savo mokytojus mokykloje, dėstytojus universitete ar tiesiog gerokai vyresnius vyrukus, su kuriais yra apie ką pasikalbėti.

Moterys įsimyli charakterio savybes: vyriškumą, globėjišką elgesį, mokėjimą užstoti ir paguosti... Žodžiu, kiekvienai savi privalumai. Kuo labiau stiprėja emocinis ryšys, tuo labiau stiprėja fizinis potraukis ir pagaliau pereiname į sekantį etapą – atsidavimą ne tik siela, bet ir kūnu. Santykiai stabilizuojasi, nes atitinka abiejų partnerių poreikius.

Tačiau iki stabilių santykių tiek viena, tiek kita pusė gali pakliūti į tarpusavio nesupratimo pinkles.

JI galvoja: „Jeigu jis nori su manimi leisti naktis, vadinasi tarp mūsų jau užsimezgė ryšys, aš jam svarbi, reikalinga.

JIS galvoja: „Jeigu ji taip mielai leidžia su manimi laiką, ko gero, jau siekia su manimi artumo. Ir seniai“.

Galima būtų sakyti, kad visa ši painiava vyksta tik santykių pradžioje, bet... Moterų ir vyrų mąstymas iš esmės skiriasi, todėl net ir kalbant, tarkim, apie neištikimybę, pastebėsi tą pačią tendenciją: vyrai grįžta prie fizinių dalykų, moterys ieško emocijų. Ta pati situacija ir neištikimybėje

Su jaunute gražuole Vaida Tomas susipažino darbo vakarėlyje. Jis senokai buvo vedęs, šeimyninis gyvenimas tekėjo savo vaga, vaikai augo, žmona senėjo. Kelis kartus Tomas jau buvo „nuklydęs į šoną“, tačiau po kurio laiko, vos meilužėms užsiminus apie skyrybas, santykiai iš karto būdavo nutraukiami. Žinoma, iš Tomo pusės. O kam kažką keisti, jei visi kampai su žmona jau nugludinti, o santuokinę monotoniją galima išvaikyti svetimos gražuolės lovoje? Tik vienas BET: meilužė turi būti ištekėjusi. Puikus variantas gyvenimo paįvairinimui, nesibaiminant ateityje sulaukti reikalavimo ją vesti.

Praėjus pusmečiui, aistra pradėjo blėsti ir Tomas nusprendė nutraukti santykius su Vaida. Deja, didelei jo nuostabai paaiškėjo, kad ištekėjusi meilužė paliko savo šeimą ir tokio paties žingsnio tikisi iš jo. O atrodė, kad abu visą laiką norėjo to paties...

Renkasi vyrai ir žmonos

Jei vyras ryžtasi neištikimybei, dažniausiai tik su išoriškai patrauklesne moterimi, nei esama jo partnerė. Žinoma, grožio sąvoka yra daugiau ar mažiau subjektyvi, tačiau žiūrint iš vyro varpinės, meilužė beveik visada būna gražesnė (lieknesnė, jaunesnė ir t.t.) už žmoną. Patraukli išvaizda vyrui – tarsi miražas dykumoje: jis labai malonus, bet anksčiau ar vėliau išsisklaido. Įprastai tuomet, kai meilužė neapsiriboja malonumais ir pradedi kelti reikalavimus.

O ką daro moterys? Manai, vaikosi stipruolio plačiais pečiais ir ištobulintu pilvo presu? Tikrai ne. Kas mums ta išvaizda, kai svarbiausias – vyro vidus! Netiki, pasiklausyk, ką kalba vyrą pakeitusios moterys: „Jis kur kas dėmesingesnis, romantiškesnis, patikimesnis“ ir t.t. Moteriai meilužis – princas ant balto žirgo, jos gyvenimą turintis paversti pasaka. Tik ne visos pasakos baigiasi „ilgai ir laimingai“. O ir apskritai pasakomis tikėti neverta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis