Moters ejakuliacija arba skvirtingas – palaima tik išrinktosioms?


Reta moteris žino, kas yra skvirtingas arba kitaip – moteriška ejakuliacija. Teoriškai galbūt ir girdėjusios, bet praktiškai tai patirti tenka toli gražu ne visoms. Manoma, kad skvirtingas – aukščiausia moters seksualinio pasitenkinimo forma.

Skvirtingas (angliškai „squirt“ – čiurkšlė) – pagal pojūčius stipriausias orgazmas, kurio metu malonumo spazmai apima visą kūną, o pasitenkinimas juntamas bangomis. Esminis tokio orgazmo aspektas – tai moteriška ejakuliacija, kurios metu išskiriamas pakankamai didelis kiekis skysčio. Tačiau net ir po ejakuliacijos moters kūną užlieja vis naujos malonumo bangos, taip pratęsdamos orgazmą net iki kelių minučių ar dar ilgiau.

Skvirtingas – tikrai ne šių laikų naujovė. Įdomu tai, kad jau prieš daugybę metų moteriška ejakuliacija buvo laikoma visiškai įprastu dalyku, o apie ją rašė net senovės Kinijos meilės traktatuose. O štai tarp Romos ir Graikijos mąstytojų vyko aršūs ginčai, ar nuo skysčio, išskiriamo iš moters organizmo lytinio akto metu, taip pat galima susilaukti palikuonių, kaip ir spermos dėka. Visiems žinomas Aristotelis tvirtino, kad šio skysčio funkcija – suteikti moteriai neapsakomą palaimą, o Hipokratas svarstė, kad vyriška sperma, sumaišyta su moters skysčiais, tampa dar kokybiškesnė.

Seksologai mano, kad skvirtingą galima sukelti stimuliuojant G tašką – itin jautrią erogeninę zoną, esančią makšties priekinės sienelės apatiniame trečdalyje, maždaug 5 cm nuo makšties pradžios. Žinoma, klausimas – diskutuotinas, nes ne visi sutinka, kad G taškas yra pas visas moteris, o kai kurie apskritai abejoja tokio taško egzistavimu. Vis dėlto mokslininkai tvirtina, kad šią erogeninę zoną turi visos, tačiau vienų ji labiau jautri, kitų – mažiau.

Jei tikėtume mokslininkų teiginiais, tuomet realiai patirti moterišką ejakuliaciją gali absoliučiai visos moterys. Pirmas dalykas, kurio reikėtų pasimokyti, tai patirti taip vadinamą „klasikinį“ vaginalinį orgazmą, o tik tuomet – pereiti prie G taško tyrinėjimų. Kokiu intensyvumu liesti šią erogeninę zoną – labai individualus dalykas, todėl pirmiausia galima pačiai patyrinėti savo kūną, o tuomet pamokyti ir partnerį.

Variantai, kuriuos gali išbandyti:

• ilgas ir aktyvus G taško stimuliavimas savo arba partnerio ranka;

• ilgas lytinis aktas, kurio metu penis jaudintų būtent priekinę sienelę;

• įvairūs žaisliukai specialiai G taško stimuliavimui;

Žinoma, norint patirti tokį orgazmą, reikia mokėti visiškai atsipalaiduoti ir puikiai pažinoti savo kūną. Tačiau pasistengti verta. Moterys, kurios iš patirties žino, kas yra skvirtingas, pripažįsta, kad tai atvėrė joms visiškai naujas seksualinio pasitenkinimo ribas, apie kurias jos net nenutuokė.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis