Merginos, kurių nekaltybė kainavo tūkstančius

Nekaltybė – brangus turtas ir tikrai ne tik moraline prasme! Pasirodo, už ją galima gauti labai gražią sumelę pinigų. Štai keletas merginų, sugalvojusių pasipelnyti iš savo pirmojo karto: kai kurios pardavė, kitos – pabūgo paskutinę minutę.

Cathy Cobblerson

2004-aisiais, tuo metu 24 metų Teksaso gyventoja Cathy Cobblerson viršijo nekaltybės aukciono rekordus, kai eBay.com portale pasiūlė savąją už 100 000 dolerių. Jos reklamą išėmė portalo administratoriai, aukcionas buvo atšauktas, tačiau nėra žinoma, ar ši mergina ties tuo ir sustojo. Juk internetinių skelbimo puslapių ir įvairiausių forumų, kuriuose galima save „parduoti“ – daugybė.

Rosie Reid

Tais pačiais 2004-aisiais metais Londone, vos pilnametystės sulaukusi Rosie Reid pardavė save 44 metų išsituokusiam vyrui, kuris, anot šaltinių, jai sumokėjo 8400 svarų sterlingų (maždaug 34000 litų). Juokas pro ašaras, tačiau mergina jau turėjo mylimąją, kuris tuo metu, kol Rosie „privalėjo“ patenkinti savo klientą, laukė už kambario durų.

TAIP PAT SKAITYK: Orgazmo kursai: video pamoka, kaip suteikti moteriai malonumą

Graciela Yataco

2005 metais 18-metė manekenė iš Peru turėjo gyvenimiškų problemų: viena išlaikė šeimą bei turėjo mokėti už sergančios motinos medicinines išlaidas. Todėl ji nusprendė pasirinkti beprecedentį būdą užsidirbti pinigų – parduoti nekaltybę daugiausiai pasiūliusiam vyrui. Aukcione, pradinė kaina siekė 1 300 000 dolerių. Kuo viskas baigėsi – nepranešama.

Natalie Dylan

Prieš 5 metus tuo metu 22 metų Natalie Dylan, paskelbusi parduodanti savo nekaltybę magistro studijų finansavimui, gavo net 3,7 mln. dolerių pasiūlymą. Beje, nekaltybę Natalie nusprendė parduoti vienos radijo laidos metu. Gal mergina ir buvo rimtai nusiteikusi, tačiau visas reikalas atrodė įtartinai keistas. Jeigu ji iš tiesų saugojo nekaltybę iki 22 metų, ar galėjo būti iš tų, kurios ryžtasi apie tai skelbtis ir netgi pardavinėti tiesioginės transliacijos metu? O gal tai tebuvo triukas pritraukti daugiau klausytojų?

TAIP PAT SKAITYK: Šlapias NEpasitenkinimas: dažniausios oralinio sekso klaidos

Alina Percea

2009 metais 18-metė Alina Percea iš Rumunijos ėmėsi „pardavinėti“ savo nekaltybę, kad galėtų susimokėti už informacinių technologijų studijas. Ji gavo 8800 svarų sterlingų (maždaug 35600 litų) iš italo. 45 metų vyras apmokėjo jos kelionę į Veneciją. Prieš „svarbųjį įvykį“, jai teko ištverti dvi medicinines apžiūras – pirkėjas norėjo būti tikras, kad nusipirko ne „katę maiše“.

Raffaella Fico

2009-aisiais, dvidešimtmetė modelis ir realybės šou „Big Brother Italy 2008“ žvaigždė Raffaella Fico nusprendė parduoti savo nekaltybę, mat norėjo įsigyti namą Romoje ir susimokėti už aktorystės mokslus. Ji prisiekė, jog dar nėra turėjusi vaikino ir teigė, kad 1,8 mln. svarų sterlingų – pakankama suma, kad ji atsigultų į lovą su nepažįstamu vyru. „Jei jis man nepatiks, išgersiu taurę vyno ir stengsiuosi pamiršti, kas vyko“, sakė ji. Žinoma, tokios sumelės niekas nepasiryžo sumokėti.

Unigirl

2010-aisiais neturtinga studentė iš Naujos Zelandijos, pasivadinusi „Unigirl“, sėkmingai pardavė savo nekaltybę, kad galėtų susimokėti už studijas universitete. Pirkėjų atsirado net 1200! Ji išsirinko vyrą, pasiūliusį 32 000 dolerių. Anot merginos, ji gavo „kur kas daugiau nei galėjo pasvajoti“. Taip pat ji buvo dėkinga tiems, kurie pastebėjo jos reklamą ir siūlė įvairias sumas.

TAIP PAT SKAITYK: 5 priežastys, kodėl vyrams tu neįdomi

Catarina Migliorini

Praėjusiais metais brazilė studentė savo mergystę pardavė už stulbinančią sumą – 780 000 dolerių. Norint nueiti į pasimatymą su dvidešimtmete Catarina, japonui Natsu teko įveikti stiprius konkurentus – du amerikiečius ir išlaidūną indą. Save pardavinėjusi mergina tikino nesanti prostitutė, o taip elgėsi norėdama gero pasauliui, mat už surinktus pinigus ruošiasi statyti namus vargingai gyvenančioms šeimoms jos gimtajame mieste. Tačiau viskas ne taip gražu, kaip atrodo, mat kiekvieną jos žingsnį sekiojo australų filmavimo komanda – jie rinko medžiagą dokumentiniam filmui „Virgins Wanted“ („Ieškomos skaistuolės“).

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis