Sekso scenarijai pagal tavo nuotaiką

Seksologai tvirtina, kad net ir tuomet, kai esi pavargusi ar tiesiog prastos nuotaikos, atsisakyti glamonių nevertėtų. Juk seksas – vienas iš geriausių būdų atsipalaiduoti! Kodėl gi nepabandžius prisiderinti prie savo nuotaikos?

Šiandien tu...

...švelni. Padėk galvą savo vaikinui ant krūtinės ir pirštų galiukais (ar plaukų sruoga) ant jo pilvo vedžiok meilius žodelius. Po to paprašyk, kad ir jis ką nors užrašytų ant tavo kūno. Švelnūs prisilietimai atpalaiduos ir nuteiks romantiškai nakčiai.

...seksuali. Šiandien – viena iš tų dienų, kai tu jautiesi esanti ypatingai patraukli? Netikėtas seksas jaudina kur kas labiau, nei lauktas ir planuotas. Pamiršk vakarinius malonumus lovoje prieš miegą ir nustebink savo mylymąjį. Tiesiog prieik prie jo, kai jis žiūrės televizorių ar sėdės prie kompiuterio, prasek jo kelnių užtrauktuką (ar tiesiog suimk delnu penį) ir... Tolimesnis scenarijus priklauso tik nuo tavęs!

...dosni. Pamalonink jį oraliniu seksu! Paerzink savo vaikiną ir nepulk iš karto prie darbo: atsiklaupk ant žemės, ranka tvirtai suimk jo penį ir žiūrėdama tiesiai vaikinui į akis, aplaižyk penį liežuviu. Akių kontaktas gali jaudintis ne ką mažiau, nei pats veiksmas.

...neužtikrinta savimi. Kiekvienai būna dienų, kuomet seksualumas tikrai nesiveržia pro kraštus. Pats tinkamiausias tokiais atvejais vakaro scenarijus – greitukas iki galo nenusirengus.

...romantiška. Idealiausias receptas romantiškam vakarui – aromatinės žvakės, atpalaiduojanti muzika, vynas. Preliudijai rinkis erotinį masažą. Nuo juntamų prisilietimų išsiskiria oksitocino hormonas, kuris padės dar labiau suartėti.

...norinti naujovių. Pažaiskite „šilta–šalta“. Taisyklės tokios: pirmiausia tu užriši partneriui akis ir ledo gabalėliu arba karštomis savo lūpomis lieti jo „karštus“ taškus – kaklą, spenelius, vidinę šlaunų pusę, o po to susikeičiate vietomis.

...rami. Ištęsk seksualinį malonumą – artėjant orgazmui, 30 sekundžių sustok ir visiškai nejudėk. Kuo ilgiau pavyks užlaikyti iškrovą, tuo stipresni pojūčiai bus juntami finale.

...tingi. Surenk pikniko vakarėlį su maistu lovoje. Televizorių žiūrėti draudžiama, galima naudoti tik muzikos pultelį. Aprangos kodas – tik kelnaitės!

...pavargusi ir sudirgusi. Geriausias vaistas nuo streso – orgazmas. Idealiausias variantas šiam vakarui – seksas šaukštelio poza, nes ji nereikalauja didelio aktyvumo arba šilto vandens vonia su putomis.

...ekscentriška. Pabandykite seksą priešais langą. Adrenalinas garantuotas. Tik tuo geriau užsiimti sutemus ir užgesinus šviesą, kad pati viską matytum, bet tavęs nematytų niekas.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis