N-18: trys merginos apie pirmą kartą trise

Seksas trise - viena populiariausių fantazijų. Tik prieš nutardama įtraukti ją į savo norų sąrašą perskaityk, kaip ši patirtis baigėsi COSMO skaitytojoms.

*Visi vardai pakeisti

Pasidaviau, nes norėjau įtikti vaikinui

Su Tomu susitikinėjome maždaug mėnesį, kai kartą po sekso jis lyg tarp kitko mestelėjo: „Mmm, o jei prie mūsų prisijungtų tavo draugė?“ Manęs ta mintis nesužavėjo. Tačiau Tomas buvo atkaklus. Penkis mėnesius prašė ir maldavo vis nepamiršdamas pridurti, kad mano vietoje būdamas jis norėtų suteikti mylimam žmogui malonumą. Pasidaviau, nes jaučiausi kalta. Užsikompleksavusi drovuolė. Nenorėjau pasirodyti bloga mergina.

Ėmiausi iniciatyvos ir įkalbinau vieną bičiulę prie mūsų prisijungti. Tačiau tądien, kai viskas turėjo įvykti, man netikėtai prasidėjo mėnesinės. Supratau, kad iš sekso trise liks tik seksas dviese, ir būtent čia aš nedalyvausiu. Mėginau Tomą atkalbėti, tačiau jis nesutiko: atseit ir taip ilgai laukė.

Susitikome visi pas tą bičiulę. Išgėrėme vyno, pradėjome bučiuotis. Iš pradžių buvo lyg ir nieko, tačiau kai pamačiau savo vaikiną įsiskverbiant į ją, net akyse aptemo iš pavydo. Sunku patikėti, tačiau nustūmiau ją šalin ir pradėjau su ja glamžytis vien dėl to, kad jis prie jos neprieitų. Apie malonumą nė kalbos negalėjo būti. Buvo keista. Kai viskas baigėsi, jaučiausi pažeminta, paniekinta, lyg Tomas mane jėga būtų vertęs tai daryti. Neilgai trukus pati jį mečiau. Dabar esu susižadėjusi su žmogumi, kuris mane gerbia. Mes atvirai pasikalbame. Žinau, kad viena jo fantazijų - pamatyti mane su kita moterimi, tačiau abu suprantame, jog tai pakenktų mūsų santykiams, todėl tegul tai ir lieka tik fantazija.

Seksą trise išmėginau su buvusiu

Studijų metais gyvenau bendrabutyje ir susitikinėjau su daugybe vaikinų. Pasimylėjusi su Donatu supratau: tai - geriausias seksas, kokį esu patyrusi. Mes periodiškai susibėgdavome visą paskutinį kursą, tačiau kai studijos baigėsi, baigėsi ir santykiai. Aš išvažiavau į kitą miestą, jis liko Vilniuje. Vėliau išvykau studijuoti į užsienį. Praėjo pora metų. Susiruošiau į Vilnių aplankyti draugės. Parašiau ant jos facebooko sienos, kad labai džiaugiuosi, jog netrukus susimatysime. Pasirodo, Donatas tai užfiksavo. Netrukus gavau jo žinutę: jis vis dar Vilniuje, gal norėčiau susitikti? Žinoma! Man jis ir toliau asociavosi su nuostabiu seksu, todėl tikėjausi, kad kaip tik tuo ir užsiimsime.

Susitikimą Donatas paskyrė savo draugo Mindaugo bute. Pasitikęs iš karto apkabino, pradėjo bučiuoti. Nesipriešinau - tuoj pat pradėjome glamonėtis. Tik staiga už jo nugaros išdygo vaikinas - tas pats Mindaugas. Sustojau. Man jis visiškai nepatiko. Iš Donato reakcijos supratau, kad jiedu viską suplanavę ir čia neatsitiktinumas. Donatas man tikrai patiko ir tą akimirką pagalvojau, kodėl gi ne? Juk gyvenu tik kartą. Nuėjome tiesiai į miegamąjį.

Nusirengėme. Pradėjau glamonėtis su Donatu, jis užslinko ant manęs, o Mindaugas atsistojo priešais. Jis glostė man krūtis, o Donatas įsiskverbė iš nugaros. Aš mėginau Mindaugą tenkinti burna, tik nieko dora iš to neišėjo. Mano kūnas judėjo nuo Donato ritmo, todėl kontroliuoti savo judesius buvo labai sudėtinga.

Galiausiai Donatas baigė ir nuėjo praustis. Supratau, kad dabar Mindaugo eilė, bet jokio noro daryti tai su man visai nesimpatišku vaikinu neturėjau. Atsistojau ir pasakiau: „Tai - visiška nesąmonė.“ Apsirengiau ir išėjau. Jaučiausi šlykščiai. Vis dar mėginu save teisinti, kad tai buvo jaunystės smalsumas. Gaila, tuo metu nesugebėjau savęs labiau gerbti.

Mylėjausi su geriausia drauge

Studijų metais su geriausia drauge Kotryna išsinuomojome butą. Ji turėjo vaikiną Algį, kuris kartais likdavo pas mus nakvoti. Kartą rudenį grįžau namo iš vakarėlio gerokai įkaušusi. Radau Kotryną, kuri taip pat nebuvo itin blaivi. Po poros minučių iš vonios išlindo Algis. Visi sėdėjome, kalbėjome ir girtėjome. Pradėjome kvailioti, glamonėtis - na, žinote, kaip būna išgėrus. Mudvi su Kotryna anksčiau esame pasibučiavusios - taip pat padauginusios alkoholio. Tačiau šį kartą viskas buvo kitaip. Išsirengėme. Algis liepė atsigulti Kotrynai ant lovos, o man - tenkinti ją burna. Nutariau pamėginti. Užuot susijaudinusi, draugė pasijautė nepatogiai. Apsikeitėme vietomis. Kotrynai ir tai nepatiko, todėl ji išėjo iš kambario. O Algis liko ir perėmė jos estafetę. Mudu pradėjome mylėtis. Aišku, po kurio laiko Kotryna grįžo ir mus pamatė. Sustojome.

Rytą Algio nebebuvo. Su drauge susidūriau koridoriuje. Ji tik pažiūrėjo į mane ir pasakė: „Pažadėk, kad niekam šito nepasakosi“. Pažadėjau, tik nieko gera vis tiek neišėjo. Po kurio laiko Algis pasakė, kad norėtų mesti Kotryną ir būti su manimi. Galiausiai jis taip ir padarė. Savaime suprantama, mūsų draugystė nutrūko, tačiau išsikraustyti ji niekur nesiruošė. Algis ateidavo nakvoti pas mane, o kitame kambaryje miegodavo jo buvusi. Padėtis buvo labai keista. Ilgai nedraugavome. Šiandien pati baisiuosi tuo, ką padariau. Nežinau, kaip galėjau būti tokia kiaulė.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis