ISTORIJA. Į sekso klubą - su vedusiu kolega

Manau, sekso klubai suteikia kur kas daugiau malonumo, kai į juos einama su kuo nors pasimylėti, o ne balansuojama ant neištikimybės ribos su vedusiu kolega. Tačiau apie viską nuo pradžių...

Mano pirmasis klausimas buvo: „Ką pasakysi savo žmonai?“

Kai mudu susitikome „The White Horse“, galėjau išsyk pasakyti, kad James nervinosi. Keliavome į sekso klubą - tai buvo pirmasis kartas mums abiem - ir žinojome, kad tai bus gan neįprasta patirtis. Buvo Helovinas, ir Jamesas atsinešė pigių kaukių.

„Kad apsisaugotum“, - pasakė man paduodamas kaukę. „Juk nenorėtum, kad tie žmonės pamatytų tavo veidą.“ Kai jis vakar persiuntė man mūsų rezervaciją, sunerimau dėl klubo taisyklių, tokių kaip „Asmeninė higiena yra itin svarbi“ bei „Ne VISUOMET reiškia ne“. Mąsčiau apie tai, kokie žmonės galėtų rinktis į tokius klubus.

Neskaitant jau pačios vietos dviprasmiškumo, keista buvo ir tai, kad mudu su Jamesu nesame pora. Mes - darbo draugai. Esame pažįstami jau trejus metus ir tapome išties artimi. Mūsų santykiuose visuomet buvo šis tas „nelegalaus“, iš dalies dėl to, kad jis - heteroseksualus, vedęs vyras, o aš - heteroseksuali, netekėjusi moteris.

Iš dalies ir dėl to, kad mūsų santykiai niekada nebuvo visiškai nekalti: taip, mūsų humoro jausmas ir politinės pažiūros sutampa, tačiau mudu taip pat ir traukiame vienas kitą. Mes plepame ir flirtuojame. Mūsų nepažįstantys žmonės paprastai mano, kad mudu meilužiai. Tačiau tiesa ta, kad aš nesu šeimų griovėja, o Jamesas myli savo žmoną. Mes gerbiame ribas ir niekuomet negalėtume jų peržengti.

Todėl kai Jamesas paklausė, ar nenorėčiau prisijungti prie jo ir nueiti į pogrindinį sekso klubą, mano pirmasis klausimas žinutėje buvo: „Ką tu pasakysi savo žmonai?“ O jis atrašė: „Ar nesakiau, kad Emily šią savaitę Prancūzijoje?“ Štai čia aš galėjau - ir, pasak kelių mano draugų, turėjau pasakyti Jamesui, kad manęs į tai nepainiotų.

Kaip jau minėjau, nesu šeimų ardytoja. Aš feministė, kuriai rūpi kitos moterys, ir man patinka Jameso žmona. Tačiau vietoje to pasakiau: „Leisk man apie tai pagalvoti.“ Kai kitą rytą atsibudau, pasakiau jam, kad sutinku: man buvo smalsu, norėjau pasilinksminti su Jamesu ir tikėjausi, kad iš viso to išeis nebloga istorija.

Kad patektume į slaptą sekso klubą (bent jau tą, į kurį mes ėjome), mums reikėjo būti pakviestiems žmonių, kurie jau yra klubo nariai. Mūsų gidai tą vakarą buvo keisti, bet mieli apie penkiasdešimties metų amžiaus Jameso draugai, Mike ir Sheila (mudviem su Jamesu yra 31). Sheila jau kuris laikas buvo panirusi į svingerišką gyvenimo būdą ir juo bandė užkrėsti savo sužadėtinį, našlį Mike.

Klubas yra nelegalus, įsikūręs antrame aukšte įstaigos, kuri iš išorės atrodo kaip apšvietimo įrenginių parduotuvė. Iš viso yra keturi aukštai: drabužinė ir registracija, kur Jamesas sumokėjo daugiau nei aštuoniasdešimt dolerių už mudu abu (jei jis būtų atėjęs vienas, jam būtų kainavę 120 dolerių; atsivedęs mane, jis gavo nuolaidą, o vienišoms damoms išvis nereikia mokėti už įėjimą).

Dar yra baro zona, kur „barmenai“ pilsto gėrimus ir atidarinėja žmonių atsineštus vyno butelius (klubas neturi licencijos prekiauti alkoholiu); zona su sofomis ir foteliais, kad klubo nariai galėtų susipažinti su kitais nariais.

Viršutiniame aukšte yra zona su lovomis ir užuolaidomis, kad jie iš tikro galėtų susipažinti. Žmonės ten eina siekdami išpildyti savo seksualines fantazijas: keistis partneriais, mylėtis su nepažįstamaisiais, stebėti, kaip kiti žmonės mylisi, ir mylėtis stebimiems kitų.

Atvykus į klubą paaiškėjo, kad Sheila buvo savo stichijoje, o Mike jautėsi nejaukiai. Jis buvo mielas vyriškis, tačiau neurotiškas ir jautėsi nesaugiai. Kažkuriuo metu jis pasivėdėjo mane į šalį ir prasitarė: „Toji moteris, su kuria anksčiau kalbėjo Sheila, ji nieko, visai daili. Tačiau, kai anksčiau ją apkabinau, nepajaučiau to. Nebuvo erekcijos. Nemanau, kad galėsiu kažką padaryti, jei mes eisime į privatų kambarį su ja ir jos vyru.“

Man pagailo Mike ir truputį pasipiktinau, kad jis turėjo apsimesti mėgstąs šią vietą. Prisimindama pažįstamas vedusias poras, kurių santykiai yra daugiau ar mažiau atviri, negalėjau nepagalvoti, kad vienam iš partnerių visuomet mieliau susirangyti priešais TV nei trintis sekso klube, tačiau jis tai vis tiek daro, iš baimės neprarasti partnerio ir iš noro jam įtikti. Nusiminusi dėl Mike ir Sheilos pernelyg pažįstamų santykių problemų, paraginau Jamesą palikti juos vienus ir patyrinėti klubą patiems.

„Būk šalia“, - skubiai sušnibždėjau. Tai nebuvo didelė vieta ir joje nebuvo daug žmonių, tačiau aš buvau jauniausia moteris ir jaučiau, kaip visi į mane žiūri. „Ta pora tave nužiūrinėja“, - pasakė Jamesas, patvirtindamas mano pojūtį.

Tai buvo ir bjauru, ir jaudinama; aš pakankamai patraukli, bet niekada nebuvau viena tų merginų bare, į kurias visi žiūri. Žinoma, žmonės, kurie į mane žiūrėjo, buvo viltį praradę, alkanos išvaizdos vidutinio amžiaus vyrai ir saujelė liūdnų akių, dažytų plaukų moterų, kurios naudojo per daug metallic spalvos akių pieštuko. Bet nieko: tiks ir tai.

Staiga maždaug penkiasdešimties vyriškis su akiniais, pilvuku, labai primenantis mano tėvų buhalterį, priėjo prie manęs ir pasiūlė pėdų masažą. „Ne, dėkui“, - pasakiau mandagiai šypsodamasi. Jis iškart atsitraukė, gūžtelėjęs pečiais ir ilgesingai šypsodamasis. Teigiamai įvertinau tai, kaip rimtai vyrai žvelgė į „ne reiškia ne“ politiką.

Vienintelis žmogus, kuris mane palietė nepasiklausęs, ar gali, buvo tas pats Mike, kurio nenuoširdus, be leidimo paskuba atliktas pečių masažas, kai prisėdo šalia manęs ant kušetės, buvo taip akivaizdžiai skirtas atitraukti Sheilos žvilgsniui nuo patikusio vyriškio, kad negalėjau pykti ant Mike.

Prieš vėl susitikę Mike ir Sheilą, mudu su Jamesu prisėdome ir kalbėjomės šalia užuolaidomis uždengtos zonos viršutiniame aukšte. Ten poros teoriškai turėjo pažinti viena kitą fiziškai. Mes negalėjome girdėti jokių sekso garsų. Be akinių, pritemdytame kambaryje, vargiai galėjau išvis ką nors įžiūrėti.

Visa ta vieta buvo persisunkusi latekso ir spermos kvapu; Jamesas sakė, kad jis jam patinka, o man jis buvo atkarus. Mudu sėdėjome labai arti vienas kito, mūsų klubai lietėsi. Kol kas jokio veiksmo nebuvome matę - tik kartu atvykusių porų bučinius ir glamones.

„Esu matęs ir daugiau veiksmo „Lifetime“ filmuose“, - pasiskundė Jamesas. Pažvelgiau į jį tamsoje, mintydama, ko gi jis iš tikro norėjo. Ar jis vylėsi, kad kažkas nutiks tarp mudviejų? Ar dėl to jis mane čia pasikvietė? Mano pačios motyvai buvo lygiai tokie pat neaiškūs: sau ir draugams pasakiau, kad einu čia vien dėl pačio patirties naujumo, ir tai neabejotinai buvo tiesa, tačiau pati tikėjausi kažko... įdomesnio. Prigludau arčiau prie Jameso.

„Galbūt tu esi tas, kuriam reikia kažką daugiau nuveikti“, - pasakiau. Tarp mūsų įsitvyrojo daugiaprasmė pauzė. Pažvelgėme vienas į kitą, staiga susidrovėję. Jamesas pirmas nuleido žvilgsnį.

Už užuolaidų kažkas pagaliau vyko. Du transvestitai, abu juodaodžiai ir abu apsirengę sijonais bei užsidėję ryškiaspalvius perukus, sėdėjo ant lovos kambario viduryje. Jie kiek pasiglamonėjo, tuomet vienas vyras suklupo prieš kitą ant kelių ir ėmė daryti jam oralinį. Antrasis užsimerkė ir atsilošė, kartkartėmis skleisdamas garsus, turinčius reikšti malonumą.

Aplink lovą susispietė aptukusių vidutinio amžiaus vyriškių minia, užstojusi vaizdą. Jie stebėjo nenuleisdami akių. Žiūrėjimas manęs nesujaudino, manau, dėl to, kad tas oralinis seksas atrodė toks mechaniškas; vyrai atrodė minimaliai susijaudinę, trūko tikros aistros ar ugnies. Nepadėjo ir tai, kad tai vyko priešais mus: tą žavesį išdildė metų metai laisvai prieinamų filmų apie seksą.

„Ne tai, ką turėjau galvoje“, - pasakė Jamesas. „Vietoje to galėjome eiti į striptizo klubą.“ Paklausiau jo, o ko gi jis tikėjosi. „Maniau, tai bus, na, visiškai laukinės orgijos, visi dulkinsis vienas su kitu ant visų įmanomų paviršių. O čia viskas taip... nevykėliškai.“

Sutikau, švelniai pašiepdama jo neva liberalias pažiūras. Kad ir kiek jis norėjo patirti, kas yra geidulingas sekso maratonas, tačiau nebuvo linkęs pirmas jo pradėti. Net slaptame sekso klube Jamesas ir aš varžėmės atskleisti savo aistras. Pamaniau, kad nesąžininga nusivilti, kad kiti yra lygiai pat tokie, kaip ir mes.

Dėl to, kad tarp mudviejų su Jamesu nieko neįvyko, esu ir patenkinta, ir nusivylusi. Patenkinta, nes nenoriu griauti niekieno šeimos, ir, gan egoistiškai, manau, kad mūsų draugystė nebūtų ištvėrusi keisto pasimylėjimo sekso klube. Nusivylusi, nes jei kas nors kada nors ir būtų tarp mudviejų nutikę, tam buvo pats tinkamiausias momentas. Žinoma, būtume iš to tik pasijuokę ir sutarę, kad „kas nutinka sekso klube, lieka sekso klube“.

Manau, sekso klubai suteikia kur kas daugiau malonumo, kai į juos einama su kuo nors pasimylėti, o ne balansuojama ant neištikimybės ribos su vedusiu kolega. Jei kada ten vėl eisiu, pasiimsiu žmogų, kuris gali su manimi mylėtis ir nori parodyti kitiems klubo lankytojams, kaip tai daroma.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis