10 moterų įpročių, kenkiančių intymiems santykiams

Sakoma, kad geriausias seksas – po keturiasdešimties! Ir čia nėra jokio stebuklo, tiesiog moterys išmoksta atviriau reikšti savo norus ir mėgautis pačios, o ne pataikauti savo mylimiesiems. Bet ar būtina laukti? Naikink tavo intymiam gyvenimui kenkiančius įpročius jau dabar.

* Kiekviena moteris turi keletą pozų, kurios padeda patirti didžiausią malonumą. Tačiau kaskart mylėtis vis taip pat... NUOBODYBĖ! Tai bjaurus įprotis, dėl kurio judu su partneriu prarandate galimybę pažinti daugybę kitų malonumų. Savo pamėgtas pozas pasilaikyk baigiamajam etapui, o iki to paeksperimentuok.

* Suplanuota dienotvarkė – geras dalykas. O štai seksas pagal grafiką – labai blogai. Kartkartėmis pasielk impulsyviai ir atsiduok savo norams. Pavyzdžiui, skubotą seksą vakare pakeisk jausmingu rytiniu arba mylėjimosi vietą iš miegamojo perkelk į virtuvę. Nedidelės avantiūros ir nenuspėjami poelgiai suteikia naujų emocijų.

* Net ir mažiausia moters parodyta iniciatyva lovoje visuomet įvertinama teigiamai. Moterys, kurios gali paprašyti ar parodyti savo partneriui ko jos nori, kur kas dažniau visa tai ir gauna. Tad kodėl gi atimti iš savęs tokį malonumą? Kartais iniciatyvą tenka imti į savo rankas tam, kad malonu būtų abiems.

* Suvaidintas orgazmas - labai bjaurus įprotis, galintis tapti kompleksu. Kuo dažniau tenka suvaidinti orgazmą, tuo didesnė tikimybė, kad tikrąjį orgazmą patirsi vis rečiau, ypač jeigu tai darai reguliariai. Gal geriau nevaidink, o pasistenk išbandyti kažką naujo, kas suteiktų tau daugiau malonumo? Suprantame, kad nemalonu prisipažinti partneriui, bet nuolatos vaidinti – tiesiog nesąmonė. Geriau užsibrėžkite su mylimuoju tikslą: ne patirti orgazmą, o atrasti kažką naujo, kas tave labai jaudintų. Taip po truputėlį išmoksi atsipalaiduoti, mėgautis patiriamu malonumu ir orgazmas atsiras savaime.

* Žvakės ir rožių žiedlapiais nubarstyta lova – labai gražu ir romantiška, tačiau ne kas dieną. Rengti šventes reikia, tačiau jei mylimasis neuždegė tavo mėgstamiausios aromatinės žvakės ir neištepė tavo kūno kvapniais aliejais, tai dar nereiškia, kad sekso su tavimi jis jau gali nebesitikėti. Įvairovė – aistringo sekso pagrindas. Šiandien būk romantiška, rytoj – šiek tiek laisvo elgesio mergina. Svarbiausia – neprisirišk prie vieno meilės scenarijaus.

* Dauguma moterų mėgsta ir nori pasikalbėti po sekso ir neretai tai labai užsitęsia. Gal būtent dėl šios priežasties vyrai dažnai po sekso apsimeta miegančiais arba sėdasi prie kompiuterio? Lovoje geriausia kalbėti apie tai, kaip suteikti kuo didesnį malonumą vienas kitam, o buitines temas geriau aptarinėti kitur.

* Moteriška vaizduotė beribė, tačiau pasinaudoti ja dažnai trukdo drovumo ir gėdos jausmas. Išmok atsipalaiduoti lovoje, būk atvira eksperimentams ir šiek tiek egoistė. Stenkis iš sekso pasiimti viską, ko tu pati nori. Patikėk, tai tikrai patiks ir tavo mylimajam.

* Labai puiku, jei savo fantazijų nebijai perkelti į realybę, bet tik neužsižaisk per daug ir nepamiršk, kad lovoje esi ne viena. Išmok pastebėti ir mylimojo norus bei poreikius, juk gera turi būti abiem. Ir nebūk labai kategoriška: ar tikrai verta atsisakyti kai kurių idėjų jų net nepabandžius įgyvendinti?

* Moterys – ne žiebtuvėliai, nuo vieno prisilietimo neužsiliepsnoja. Jos trokšta bučinių, glamonių... O jeigu mylimasis čia ir dabar užsimanė greituko? Tikrai neverta atsisakyti! Greitukas dabar, ilgas seksas – vėliau! Patikėk, netikėta aistra gali sužadinti gerokai stipriau nei ilgos glamonės.

*Niekas kitas taip gerai nepažįsta tavo kūno, kaip tu pati. Ir tau visai nereikia drovėtis, kad norėdama didesnio malonumo, lieti pati save. Priešingai – tavo vyrukas tikrai neatsisakytų pamatyti tokį vaizdą! Šalin tą drovumą, tavo lovoje jam tikrai ne vieta.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis