Pro rakto skylutę: atvira prostitutės išpažintis

Kodėl mylimas moteris turintys vyrai negaili pinigų seniausios profesijos atstovėms? Atsakymą geriausiai žino jos – moterys, kurios yra perkamos. Viena jų ir prakalbinome.

“Romas – pats paprasčiausias vyras. Normalus, gerai uždirba, turi jauną žmoną, labai ją myli. Tačiau du kartus per mėnesį jis ateina pas mane ir valandai nusiperka mano kūną. Man teko matyti Romo žmoną – daili mažutė brunetė. Jis rodė jųdviejų medaus mėnesio nuotrauką: du meiliai susiglaudę laimingi balandėliai. Beje, susituokė jie vos prieš pusmetį. Kartą po sekso neištvėrusi paklausiau: “Romai, kodėl tu vaikštai pas mane? Turi gražuolę žmoną, esate puiki pora. Nejaugi tu jos nenori?” Romas kurį laiką patylėjo, pamąstė, o tada atsakė: “Aišku, kad aš jos noriu. Esmė kita. Supranti, ji – ne tokia kaip visos. Ji – nepaprastai gera, ir aš negaliu su ja va šitaip.” – “Kaip – šitaip?” – nesupratau. “Na va taip. Aš juk visada stengiuosi, kad jai būtų gera. O su tavimi – tiesiog seksas, ir nieko daugiau. Supranti?” – “Ne, – nuoširdžiai prisipažinau. – Tiksliau, suprantu, bet ne viską. Ji tau lovoje netinka?” – “Tinka, – papurtė galvą Romas. – Tik negaliu ja pasinaudoti vien dėl to, kad man prireikė elementariai fiziologiškai nuleisti. Aš ją myliu. Nenoriu jos išnaudoti sekso tikslais. Aš taip negaliu.”

Tada tas jo pasiteisinimas skambėjo neįtikinamai ir kvailai. Tačiau vėliau pamaniau – tikrai, ne viskas taip jau ir paprasta. Į mane kreipiasi daug tokių vyrų. Kvaila manyti, kad namie jų laukia pabaisos nutampytais chalatais. Toli gražu ne! Daugumos mano klientų žmonos – jaunos, gražios moterys. Mielos, švelnios, šeimyniškos. Vyrai jas vertina, myli. Ir pas mane lankosi ne todėl, kad savo miegamuosiuose negauna sekso. Gauna. Tačiau namie reikia galvoti apie žmoną: ją įkaitinti, glamonėti ir jaustis visišku nevykėliu, jei ji nepatiria orgazmo. O su manimi galima galvoti tik apie save ir atsipalaiduoti. Juk kartais taip norisi pabūti paprasčiausiu egoistu.

Ji to nesupras

Antra vertus, štai Arvydui sekso nereikia. Šito gėrio ir namie pakanka. Jam reikia tik leidimo bučiuoti mano pėdas, su jomis žaisti. Grožėtis pirščiukais, nagiukais, glostyti, kutenti padus ir stebėti, kaip leipstu iš juoko. Jis tai daro visas tas dvi valandas, kurioms mane nusiperka. Iš mano namų Arvydas išeina laimingas. Kartą paklausiau, kas jam trukdo taip žaisti su žmona. “Tu ką?! Ji pamanytų, kad aš – nenormalus, psichas. Arba iškrypėlis.” Jiedu drauge daugiau nei dešimt metų, tačiau Arvydas taip ir neišdrįso prisipažinti žmonai savo silpnybės! Jis tiesiog nusprendė, jog žmona jį pasmerks. Kadaise, kai jie tik pradėjo draugauti, Arvydas pamėgino jai pabučiuoti kojų pirštelius, tačiau ji staigiai atitraukė koją ir pažiūrėjo į jį taip, kad bandyti antrą kartą Arvydui noras nebekyla.

Toks juo labiau liks nesuprastas

Vladui nepatinka švelnumai. Jis griebia man už plaukų, šiurkščiai parklupdo ant kelių. Kurį laiką mėginu ištrūkti, o kai jis susijaudina, paklūstu. Toks jo žaidimas. Vladas – labai inteligentiškas žmogus. Visur: ir darbe, ir namie. Tik su manimi kitoks – valdingas, žiaurus, nerenkantis žodžių. Mane iškoneveikia taip, kaip į žmoną niekada nedrįstų kreiptis. Juk jis – toks išauklėtas. Vladas trenkia man per galvą taip stipriai, jog nebesusilaikau ir pravirkstu.

O šitam tiesiog trūksta

Aleksandro atveju viskas aišku. Jo ilgakojė gražuolė žmona pamišusi dėl grožio procedūrų, jogos ir manikiūro. Ji labai rūpinasi savo oda, todėl miegoti eina ne vėliau kaip 22 valandą. Jei iki tol Aleksandras nespėja jos pasiekti – viskas, šaukštai po pietų. Iki dešimtos žmona lyg ir ne prieš, tačiau vis sutrukdo kokie reikalai reikaliukai. Galop išeina taip, kad seksui nelieka laiko. Užtat prieš miegą žmona būtinai pasidaro masažą kažkokiu stebuklingu daikčiuku ir užsitepa kaukę grožiui puoselėti. Viskas dėl jo, mylimo vyro, ir noro būti jam gražiai.

Seksui Aleksandras su žmona skiria šeštadienį. Tiesa, ir čia yra viena sąlyga: plaukų liesti negalima! Nes jie priauginti, prižiūrimi garsaus kirpėjo, tad su jais reikia elgtis atsargiau.

Tokią sekso dietą Aleksandras ištvėrė kelerius metus. Kol vieną dieną prisigėrė su draugeliu ir pasiguodė, kad savo namuose seniai jaučiasi niekam nereikalingas. Galop prisipažino, kad jam tiesiog trūksta sekso. O draugelis pasiūlė apsilankyti ten, kur ir pats reguliariai užsuka: pas mane. Pagyrė mano gebėjimus lovoje, sakė, tokiai jokių pinigų negaila.

Aleksandras atėjo. Tiesa, pamatęs mane pirmą kartą atrodė kiek nusivylęs. Aš juk nesu modelis. Mano kojos nėra tokios ilgos kaip jo žmonos, oda nepuoselėjama SPA salonuose. Tačiau netrukus mums viskas ėmė slysti kaip per sviestą. Juk aš galiu padaryti viską. Mane galima visur liesti. Ir tampyti už plaukų.

Aleksandras grįžo pas mane antrą kartą. Paskui – trečią. Jo azartas tik didėjo. Šiandien jis – klientas, įgijęs stažą. Su žmona gyvena draugiškai, didžiuojasi jos grožiu. Ir sekso vien savaitgaliais jam pakanka.

Nieko ypatinga

Tiesą sakant, prostitutės – paprastos, normalios moterys. Išore niekuo nesiskiriame nuo tų, kurios neparsiduoda. Tikrai ne visada esame ilgakojės. Ir celiulitas mums nesvetimas. Mūsų šlaunys anaiptol nėra tobulos. Krūtys – kaip gamta davė: vienoms pasisekė, kitoms – ne. Klysta manantieji, jog visos esame išpuoselėtos soliariuminės gražuolės. Aišku, daili išvaizda – pranašumas, bet ne būtinybė. Be abejo, kuo mergaitė gražesnė, tuo didesnė jos kaina, tačiau pinigus mums moka ne už išorę. Mums moka už tai, kad su mumis galima tai, ko negalima su žmonomis. Su mumis galima ir į užpakaliuką, ir į pažastį – už pinigus patenkinsime bet kokį kaprizą. Mūsų veidų niekada neiškreips pasidygėjimas, o akyse nesužaibuos piktos emocijos. Na ir kas, kad mūsų juokas išspaustas, o dejonės – netikros? Kiekvienam vyrui norisi jaustis puikiu meilužiu, todėl jam lengva patikėti, kad šitai merginai su juo gera. Tai ir yra svarbiausia!

Valanda be problemų

Taip, yra ypatingos rūšies vyrų, liaudyje žinomų kuilių vardu. Tačiau tokie jie yra iš prigimties. Jų neįviliosi į vienos moters tinklą amžinos palaimos pažadais. Jiems kur kas labiau rūpi įvairovė, ir nieko čia nepadarysi. O visi kiti vaikšto pas mus, nes nori gerai praleisti laiką ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Į žodžius “Aš pas ją einu praleisti laiko” įdėta kur kas daugiau nei tiesiog seksas. Juk laikas – brangiausia, ką turi žmogus. Jis – brangesnis nei pinigai. Todėl laiką reikia leisti patogiai ir maloniai.

Vyras gali su žmona nugyventi pusę gyvenimo, dalytis su ja vargais ir džiaugsmais, vesti bendrą buitį, auginti vaikus, planuoti ateitį, dėkingai bučiuoti už vakarienę, o per šeimos šventes – už kantrybę. Tačiau! Po vakarienės jie drauge pažiūri televizorių, vėliau ateina laikas eiti į lovą. O štai čia prasideda – nesusipratimai, nesusikalbėjimai, nutylėjimai, jos drovūs trūkčiojimai ir nustebęs, pasipiktinimo kupinas žvilgsnis, jei tik kas nors ne taip. Vieną dieną tokių reakcijų išvargintas vyras pamanys, kad kur kas paprasčiau apmokėti valandą su kita moterimi ir pasijusti svarbiam. Tapti padėties šeimininku. Mano nuomone, jis perka ne moterį – jis perka galimybių valandą. Galimybių pabūti, kuo tik panori. Prostitutė – apmokėtos gyvenimo be problemų valandos, kur viskas bus taip, kaip nori jis.

Be abejo, teisūs tie, kurie aiškina, esą toks seksas – kaip greitas maistas: visada vienodo skonio, be jokio papildomo emocijų ir jausmų prieskonio. Tačiau kartais taip norisi sultingo mėsainio su natrio glutamatu ir genetiškai modifikuotų keptų bulvyčių su cheminiu kečupu, ar ne? Nes namie – vis tie patys vištienos kotletai su ryžiais. Skanu, nekaloringa, sveika, bet ne taip geidžiama kaip uždraustas vaisius.

Parašyk, kokį straipsnį norėtum perskaityti COSMO portale ir laimėk 3 mėnesių COSMO žurnalo prenumeratą!


_loadQuiz(14134);

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis