Krizė lovoje: 3 žingsnių planas, kaip vėl sugrąžinti seksą į miegamąjįLytinis gyvenimas kaip ir gyvenimas apskritai susideda iš pakilimų ir nuosmukių. Jie neaplenkia nė vieno, todėl į kiekvieną duobę reaguoti tarsi į tragediją tikrai neverta. Visi tai ištvėrė, ištversite ir jūs. Žinoma, jei judu sieja meilė.

Nuopuolio ratas: karjera

Ateina metas (tam tikru arba gyvenimo, arba santykių etapu), kai vyro arba tavo galvoje įsitvirtina mintis: socialinis statusas yra kur kas svarbiau nei seksualinis. Ir štai vienas iš judviejų (o gal net abu) iki vėlumos užsisėdite darbe. Net miegamajame kalbatės kone vien apie darbą – jei tik iš karto neužsnūstate nuvargę. Iš pradžių nieko bloga dėl tokio elgesio neįžvelgiate: jei abiem nėra noro lovoje kelti seksualinio cunamio, vadinasi, viskas gerai, niekas nesijaučia nuskriaustas. Ypač jei finansinis ar socialinis šeimos statusas iš tiesų smagiai šokteli aukštyn. Kol vieną dieną susivokiate: o mylėjotės tai juk... seniai. Labai seniai. Turbūt daugiau nei mėnuo praėjo. Vaje, jei ir toliau tokiu tempu varysite, netrukus liksite tik draugai. Padėtis tampa dar sudėtingesnė, jei karjera susižavi tik vienas iš jūsų. Antrajam pradeda atrodyti, kad tapo nebereikalingas. Kitaip tariant, mylimas žmogus neištikimauja... su darbu.

Planas išgyventi

1. Įrašykite seksą į darbotvarkę. O ką? Karjerai tai nepakenks. Orgazmas net naudingas: jis mažina stresą, stiprina analitinius gebėjimus, darbo našumą.

2. Leiskite vienas kitam ramiai dirbti. Nereikia siuntinėti erotinio pobūdžio žinučių mylimajam visą dieną. Jos ne tik nejaudina – jos nervina ir trukdo dirbti. Tiesą sakant, net joms skaityti stinga laiko.

3. Keiskitės vaidmenimis. Jei vyrui patinka mėgautis valdžia, tačiau darbe jam jos niekas nesuteikia, leisk bent jau lovoje dominuoti. Jis prasimušė į viršininkus ir jaučiasi prispaustas atsakomybės naštos? Elkis atvirkščiai: rišk jį prie lovos ir leisk pasidžiaugti, kad dabar nuo jo niekas nepriklauso. Tada seksas taps galinga psichologine kompensacija.

Nuopuolio ratas: vaikas

Iš pradžių tau negalima, nes esi nėščia. Paskui negalima, nes pagimdei. Vėliau jis įsižeidžia, kad vaiką myli labiau nei jį. O tau atrodo, kad jam neberūpi nei tu, nei vaikas. Dar prisideda nuolatinis nerimas ir miego trūkumas. Seksas?! Vien mintis, kad reikės mylėtis netoliese gulint vaikui, verčia stipriau suspausti kojas. Kartais situaciją dar stipriau sunkina estetiniai ir medicininiai dalykai: pakitusi figūra, smuktelėjęs libido, iš krūtų nuolat tekantis pienas, chroniškas nuovargis. Net jei jums abiem viskas gerai, jei vis dar degate aistra, mažylis įsigudrina nubusti ir pradėti knerkti pačiu netinkamiausiu momentu!

Planas išgyventi

1. Prisiversk. Pirmas kartas visada gąsdina. Ypač pagimdžius. Šiuo atveju svarbiausia – pradėti. Vos tik ginekologas leis – neatidėliok.

2. Susitaikykite. Nereikia laukti ir tikėtis, kad po poros mėnesių viskas savaime susitvarkys. Jūsų seksas nuo šiol bus kitoks: tu daugiau nebegali rėkauti per didįjį O, jūs nebeturite laiko erotiniams žaidimams vonioje... Taip bus bent 18 metų. Priimkite tai kaip neišvengiamybę ir mylėkitės tyliau, tačiau mylėkitės.

3. Kontaktuokite. Jei negalite sau šiuo metu leisti lytinio akto, bent jau kiekviena pasitaikiusia proga lieskite vienas kitą, bučiuokitės – net tada, kai vienas kuris laikote kūdikį. Tada jis taps jūsų artumo rezultatu bei simboliu. Kita vertus, juk taip ir yra!

Nuopuolio ratas: liga

Ne kokia nors banali sloga, kuri praeis po savaitės. Ne gripas ir net ne gastritas, o šis tas rimčiau, gal net visam gyvenimui. Pakanka vienos diagnozės, kad mūsų organizmas pasikeistų, o libido – sumažėtų. Yra ir tokių ligų, kurios pakeičia figūrą, odą, plaukus. Randai, siūlės, tvarsčiai kelia užuojautą, švelnumą, bet ne geismą. Lytinių organų ligos gal ir netrukdė mylėtis – kol apie jas nežinojote. Tačiau išgirdote diagnozę, ir visi norai išgaravo. Lūžo koja, išpjautas apendiksas, užklupo osteochondrozė ar skrandžio opa? Tokiais atvejais reikia būti ypač atsargiems: stipriau apkabinsi mylimą žmogų – ir teks spėlioti, jis dejuoja iš skausmo ar iš malonumo. O vėliau išsprūs frazė: “Na kam aš tau toks (-ia) ligotas (-a)?”

Planas išgyventi

1. Naudokite seksą kaip vaistus skausmui įveikti. Orgazmas pripildo organizmą endorfinų ir oksitocino – jie ne tik malšina skausmą, bet ir labai veiksmingai kovoja su uždegimais. Jei liga iš principo pagydoma, reguliarus seksas spartina gijimo procesą. Tuo ir naudokitės.

2. Tegul liga tampa pretekstu keistis. Jei judu seniai kartu, veikiausia jau turite savo įpročių ir jų laikotės. O dabar teks paeksperimentuoti ieškant pozų, kurios nekeltų skausmo.

3. Būkite realistai. Visiškai sveiki yra vos 8 proc. 20 metų sulaukusių Žemės gyventojų. Tačiau dauguma “pacientų” kur kas dažniau galvoja apie seksą nei apie diagnozę.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis